Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845831 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #645 -: Юни 03, 2014, 10:41:38 pm »
Имам чувството, че при доста притежатели на лични планети във воден дом тази конфигурация е изкарала на повърхността доста непрани ризи, трупани продължително в кофата за мръсно пране.  :)

Боклука от подсъзнанието излезе наяве от Сатурн върху Луна, може пък тези тригони да подпомагат почистването 

Интересно ми е Юпитер в Лъв какви ще ги свърши, ако и там тригоните не проработят ги отписвам

Тригона на Сатурн към Слънцето и аз не го запомних с нищо съществено, освен като спокоен и градивен до някаква степен период.

Ти нямаш ли скоро рожден ден или сме го изпуснали :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #646 -: Юни 03, 2014, 10:59:30 pm »
Боклука от подсъзнанието излезе наяве от Сатурн върху Луна, може пък тези тригони да подпомагат почистването 

Интересно ми е Юпитер в Лъв какви ще ги свърши, ако и там тригоните не проработят ги отписвам

Ти нямаш ли скоро рожден ден или сме го изпуснали :)

Сатин, не сме го пропуснали близнака.... на 20-ти юни е , хванал е последния влак с близнашкото ... а за юпитер- ами уж в рак много силния, моя натално е в риби, добре аспектиран.. ами, очаквах повече :-X. И даже май повече му усетих квадратите, отколкото  тригоните. Преди 2-3 седмици имах секстил с венера, няма отчетливо събитие, на тригона с юпитер само ( но това беше януари, когато се върна на същия градус), намерих нещо, материално е. След 5 гр трябва да направи тригон към Мц , а после и към мерка, но не съм голям оптимист. Като върна лената назад, виждам, че в лъв при мен е действал много по-добре. Преди 12 год ми беше труден, но хубав и изпъстрен с тръпки и преживявания период.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #647 -: Юни 03, 2014, 11:19:53 pm »
Сатин, не сме го пропуснали близнака.... на 20-ти юни е , хванал е последния влак с близнашкото ... а за юпитер- ами уж в рак много силния, моя натално е в риби, добре аспектиран.. ами, очаквах повече :-X. И даже май повече му усетих квадратите, отколкото  тригоните. Преди 2-3 седмици имах секстил с венера, няма отчетливо събитие, на тригона с юпитер само ( но това беше януари, когато се върна на същия градус), намерих нещо, материално е. След 5 гр трябва да направи тригон към Мц , а после и към мерка, но не съм голям оптимист. Като върна лената назад, виждам, че в лъв при мен е действал много по-добре. Преди 12 год ми беше труден, но хубав и изпъстрен с тръпки и преживявания период.

Цитат
моя натално е в риби, добре аспектиран.. ами, очаквах повече 


 ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #648 -: Юни 04, 2014, 09:30:29 am »
Тригоните при колко от вас работят?

За втори път имам тригони към Слънцето от Сатурн и Юпитер и нищо   :017:

а в прогресиите или дирекциите има ли нещо, което да подсказва събитийност?

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Събития и транзити
« Отговор #649 -: Юни 04, 2014, 11:58:26 am »
През 2011,когато тр.Юпитер направи съвпад с натални Венера /У2,8/ и Слънце /У6/ във 2 дом имах невероятен шанс за печалба  от продажба на акции. За съжаление не се възползвах,защото си мислех,че от тук нататък "ще е все така". След месец,когато мина аспекта , цената им падна, после-още. Сега си стоят обезценени и чакам пак чудото.
За мен Юпитер дава късмет,но трябва да уловиш момента и да се възползваш :)

Юпитер в Лъв ще направи тригон към Луната и Нептун в 9 ,Луна У5 ,Нептун У1 и към Хирон.
Но  2015 тр.Сатурн в Стрелец  ще направи съвпад с Луната , тогава как ли ще я закъсам?
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 12:04:09 pm от rroza »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #650 -: Юни 04, 2014, 02:52:23 pm »
а в прогресиите или дирекциите има ли нещо, което да подсказва събитийност?

По дирекции пак забелязах, че тригоните не дават резултат, секстилите въобще никъде не ги гледам, съвсем умряла работа са.
Последните разпаднали се вече тригони бяха дир. Юнитер към нат. Луна/Плутон, дир. Сатурн към нат. Марс-нищо по темите
 
Иначе в момента няма нищо кой знае колко интересно, освен една опозиция дир.Муркурий опозиция нат. Плутон, която ме притеснява, но засега няма събития (Меркурий У3/6 идва от 12-ти дом, Плутон У8)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #651 -: Юни 04, 2014, 06:50:29 pm »
Юпитер в Лъв ще направи тригон към Луната и Нептун в 9 ,Луна У5 ,Нептун У1 и към Хирон.
Но  2015 тр.Сатурн в Стрелец  ще направи съвпад с Луната , тогава как ли ще я закъсам?
Съвпад на Сатурн с Луната засяга емоциите и заедно с тригона от Юпитер ще е все едно поливане със студен душ, след като си се насладила на хубавото слънце и развлечения на плажа

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #652 -: Юни 05, 2014, 08:38:14 am »
По дирекции пак забелязах, че тригоните не дават резултат, секстилите въобще никъде не ги гледам, съвсем умряла работа са.
Последните разпаднали се вече тригони бяха дир. Юнитер към нат. Луна/Плутон, дир. Сатурн към нат. Марс-нищо по темите
 
Иначе в момента няма нищо кой знае колко интересно, освен една опозиция дир.Муркурий опозиция нат. Плутон, която ме притеснява, но засега няма събития (Меркурий У3/6 идва от 12-ти дом, Плутон У8)

за прогресиите и дирекциите не визирам тригони - просто дали има нещо, но щом казваш, че няма нищо особено, според дебелите книжки няма как да се случи събитие вследствие транзити - явно тези тригони ще дадат само нещо като вид състояние, без събитийност. Аз така си ги обяснявам нещата :)

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Събития и транзити
« Отговор #653 -: Юни 09, 2014, 01:28:51 pm »
Съвпад на Сатурн с Луната засяга емоциите и заедно с тригона от Юпитер ще е все едно поливане със студен душ, след като си се насладила на хубавото слънце и развлечения на плажа
Ми не го виждам кога ще е "хубавото слънце и развлечения на плажа".Но разчитах на тригона . Луната ми е У5
А преди тригона с Луната, тр Юпитер ще ми квадратира Слънцето У6 и Венера У2 ,У8. Това ще е към 17-20 юли .

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #654 -: Юни 09, 2014, 01:31:30 pm »
Днес съм супер изненадана-неочаквано получих помощ от жена,от която най-малко съм очаквала!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #655 -: Юни 09, 2014, 01:57:26 pm »
"сътворила е своето чудо за теб." ;)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #656 -: Юни 09, 2014, 03:46:58 pm »
Мунданния тригон Венера- Плутон имаше изненадващо силна изява днес (всъщност виждам е станал точен рано тази сутрин). Плутон в натала е У2 в 12-ти, а Венера е поставена в плутонов 8-ми дом и е У на 8-ми дом.
Сутринта ми съобщиха за преведена сума по банков път, за някакви осигуровки от държвата Х, в която съм работила и напуснах преди повече от 5 години. Сетили се за мен по ретро Мерк, добре че не си закриха банковата сметка там.

И още, изобщо не се определям като дълбоко религиозна, обаче днес в обедната почивка, не знам защо, реших да запаля свещ за починалия си дядо. Влизам в църквата и какво да видя- вътре мъртвец в ковчег и опело, много криво ми стана! Тук са построили църкви едва ли не на всеки ъгъл, чудя се как точно в тази влязох?!
Това си е точно по Плутон и Венерата ми в 8-ми! Учудващо е понякога как мунданни транзити ми влияят повече от персоналните транзити, протичащи към момента в натала.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #657 -: Юни 09, 2014, 04:08:41 pm »
May,

мунданните влияят на всички ,но някои са по-сензитивни към тях,както и ако повтарят натална конфигирация,модел ,както ти сподели,зависи човек в периода към какво е насочен,настроен-по кои теми,в следствие транзити на външни планети ,които отбелязват протичащите процеси в нас.Същите видиш ли отвътре и прочетеш ,няма да ти се случват отвън под ситуация,отразяваща мунданната звездна обстановка .
Няма случайностите ,ако това търсиш. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #658 -: Юни 09, 2014, 04:11:53 pm »
Лайте, днес е Св. Дух! :engel016:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #659 -: Юни 09, 2014, 04:20:17 pm »
May,

мунданните влияят на всички ,но някои са по-сензитивни към тях,както и ако повтарят натална конфигирация,модел ,както ти сподели,зависи човек в периода към какво е насочен,настроен-по кои теми,в следствие транзити на външни планети ,които отбелязват протичащите процеси в нас.Същите видиш ли отвътре и прочетеш ,няма да ти се случват отвън под ситуация,отразяваща мунданната звездна обстановка .
Няма случайностите ,ако това търсиш. ;)

:) а при мен е затишие, въпреки наталния съвпад :)