Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845417 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #660 -: Юни 09, 2014, 04:30:15 pm »
Нали това казвам и затишието показва нещо ,стига да можеш да го видиш. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #661 -: Юни 09, 2014, 04:38:26 pm »
Нали това казвам и затишието показва нещо ,стига да можеш да го видиш. ;)

ааа, то това е по твоята част - аз вече не се напъвам, не мога .... но пък мога добре да смятам цифрички :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #662 -: Юни 09, 2014, 04:47:29 pm »
ааа, то това е по твоята част - аз вече не се напъвам, не мога .... но пък мога добре да смятам цифрички :)

"Щастието не е надеждно и когато не ти върви, пак всичко е наред. Ще повторя: и когато не ти върви, пак всичко е наред, само трябва да осъзнаеш."  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #663 -: Юни 09, 2014, 04:58:23 pm »
Ми не го виждам кога ще е "хубавото слънце и развлечения на плажа".Но разчитах на тригона . Луната ми е У5

този тригон нали ще се случи от юли месец нататък, защо пишеш в минало време

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #664 -: Юни 09, 2014, 04:58:31 pm »
"Щастието не е надеждно и когато не ти върви, пак всичко е наред. Ще повторя: и когато не ти върви, пак всичко е наред, само трябва да осъзнаеш."  ;)

така вече те разбрах :), Рибке :)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #665 -: Юни 09, 2014, 05:14:12 pm »
Рени, не зная дали като случайност да бъде определено посещението ми точно в тази църква, очевидно там ме побутнаха да вляза Венера и Плутон, за да отработя техните енергии днес :)
Това което е странното за мен в случая, е че събитието засегна наталните домове в които са ситуирани и управляват двете планети, а не домовете, през които в момента преминават и където всъщност се случва мунданния аспект в картата ми. Днес става точен съвпада транзитна Венера върху натално Слънце в 7-ми натален дом (Слънце е У10), като транзитен Плутон от 3-ти мой дом, хвърля тригона си към тях. Нито по 3-ти дом е случката, нито по 7-ми, връзка няма и с 10-ти.

Всъщност, аз точно влизам в категорията на онези 5% нативи описани от Брейди, чиито натални карти се повлияват повече от мунданни транзити и лунации, примарни дирекции и третични прогресии, отколкото от протичащи индивидуални транзити и вторични прогресии.

Стар, аз чета редовно седмчните ти прогнози и точно този параграф, който си цитирала по-горе, силно ме заинтригува още миналата събота, като постави прогнозата си тук. Очаквам положителни финансови новини, точно по щастливо стечение на обстоятелства, но от съвсем друго място. Дано сумата получена днес, не е единственото проявление на твоята интерпретация (ама съм алчна, с Венера върху Слънце в Телец в момента, нямам как да  е по-друг начин  :)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #666 -: Юни 09, 2014, 06:35:58 pm »


Стар, аз чета редовно седмчните ти прогнози и точно този параграф, който си цитирала по-горе, силно ме заинтригува още миналата събота, като постави прогнозата си тук. Очаквам положителни финансови новини, точно по щастливо стечение на обстоятелства, но от съвсем друго място. Дано сумата получена днес, не е единственото проявление на твоята интерпретация (ама съм алчна, с Венера върху Слънце в Телец в момента, нямам как да  е по-друг начин  :)

Цвете, защо да си алчна? Щом Вселената ти го предлага, трябва да го взимаш - иначе е обида към нея.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #667 -: Юни 09, 2014, 06:47:43 pm »
Цвете, защо да си алчна? Щом Вселената ти го предлага, трябва да го взимаш - иначе е обида към нея.

Хапи, това ми хареса! :clap:

Заради Телеца споменах алчността, подсилена от Венера в момента също преминаваща през знака, на всичко отгоре явяваща се и негов управител! Дали си го признаваме или не, всички телета си носим лакомията за повече и още повече :012:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #668 -: Юни 09, 2014, 07:02:54 pm »
Хапи, това ми хареса! :clap:

Заради Телеца споменах алчността, подсилена от Венера в момента също преминаваща през знака, на всичко отгоре явяваща се и негов управител! Дали си го признаваме или не, всички телета си носим лакомията за повече и още повече :012:

Нека не забравяме, че все пак живеем в материален свят и трябва да има и такива като вас, Телците, които да се наслаждават на материалните удоволствия :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #669 -: Юни 09, 2014, 07:19:11 pm »

И още, изобщо не се определям като дълбоко религиозна, обаче днес в обедната почивка, не знам защо, реших да запаля свещ за починалия си дядо. Влизам в църквата и какво да видя- вътре мъртвец в ковчег и опело, много криво ми стана! Тук са построили църкви едва ли не на всеки ъгъл, чудя се как точно в тази влязох?!
Това си е точно по Плутон и Венерата ми в 8-ми! Учудващо е понякога как мунданни транзити ми влияят повече от персоналните транзити, протичащи към момента в натала.
Господ също е казал да бъдем вярващи, а не религиозни, а днес се почита Светия Дух, та може това да те е теглило да отидеш в храма, аз също се ококорих рано, при положение, че легнах към 5 сутринта, и ме теглеше да отида в църквата, отидох и присъствах на отслужената литургия, а по-късно срещнах вуйна ми, която ми съобщи тъжната вест, че на братовчедка ми мъжа починал много рано тази сутрин от рак, дори не съм знаела, че февруари са го оперирали... Плутон У3 се върна в 4д и е в квадрат с Юпитер У4 в 8д, а тр Сатурн се върна към съвпада с Марс У8 в 3д

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Събития и транзити
« Отговор #670 -: Юни 09, 2014, 07:25:31 pm »
този тригон нали ще се случи от юли месец нататък, защо пишеш в минало време
Нещо не разбрах аз за "плажа и студения душ после " и май се поомотах :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #671 -: Юни 09, 2014, 07:33:35 pm »
Нещо не разбрах аз за "плажа и студения душ после " и май се поомотах :)
ами беше попитала за съвпада на тр Сатурн с Луната, а преди да се случи този съвпад нали Юпитер ще извърши тригон с У5, та затова написах, че тези два последователни транзита са като студен душ след хубав следобед, прекаран на плажа  :)
А иначе Сатурн към светилата действа  преди точния аспект, та може да вървят развлеченията със студения душ заедно, със сигурност няма да е скучно и емоционалния фон ще е колоритен

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #672 -: Юни 09, 2014, 07:38:07 pm »
Господ също е казал да бъдем вярващи, а не религиозни, а днес се почита Светия Дух, та може това да те е теглило да отидеш в храма, аз също се ококорих рано, при положение, че легнах към 5 сутринта, и ме теглеше да отида в църквата, отидох и присъствах на отслужената литургия, а по-късно срещнах вуйна ми, която ми съобщи тъжната вест, че на братовчедка ми мъжа починал много рано тази сутрин от рак, дори не съм знаела, че февруари са го оперирали... Плутон У3 се върна в 4д и е в квадрат с Юпитер У4 в 8д, а тр Сатурн се върна към съвпада с Марс У8 в 3д

Ето, значи и при теб има изява, определена от енергиите на транзитите ти към момента. Тук днес даже е национален празник заради  Свети Дух.

На църква ходя най-много 2-3 пъти в годината, особено че последните години нямаше и православни храмове, в страните където живеех. Аз май дори и като вярваща не мога да се определя, не съм духовна, не съм и извисена. Не зная днес защо така като магнит ме придърпа тази църква, заедно с мъртвеца вътре :o

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Събития и транзити
« Отговор #673 -: Юни 09, 2014, 07:48:01 pm »
ами беше попитала за съвпада на тр Сатурн с Луната, а преди да се случи този съвпад нали Юпитер ще извърши тригон с У5, та затова написах, че тези два последователни транзита са като студен душ след хубав следобед, прекаран на плажа  :)
А иначе Сатурн към светилата действа  преди точния аспект, та може да вървят развлеченията със студения душ заедно, със сигурност няма да е скучно и емоционалния фон ще е колоритен
Благодаря! А в първите дни , при навлизането на Юпитер в Лъв, ще ми квадратира Слънцето У6 и Венера У2,8 :)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #674 -: Юни 09, 2014, 07:53:43 pm »
Ето, значи и при теб има изява, определена от енергиите на транзитите ти към момента. Тук днес даже е национален празник заради  Свети Дух.

На църква ходя най-много 2-3 пъти в годината, особено че последните години нямаше и православни храмове, в страните където живеех. Аз май дори и като вярваща не мога да се определя, не съм духовна, не съм и извисена. Не зная днес защо така като магнит ме придърпа тази църква, заедно с мъртвеца вътре :o

може би за да осъзнаеш, че все пак сме смъртни :) - замисли се :) - то не стига, че те е придърпала, ама ти прави и впечатление.