Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845798 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #705 -: Юни 10, 2014, 02:37:58 pm »
May ,

И аз чета с удоволствие ,споделеното от теб ,защото и аз ,и ти имаме Луна в Овен,както и това ,че същите не се виждат със Слънце ,и на моменти усещам как има сходство в реагирането ни , на житейски ситуации,преживявания. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #706 -: Юни 10, 2014, 02:42:21 pm »
Yaya ,

Не ми дължиш извинение за нищо .Когато искам обяснявам ,това значи ,че ме вълнува човека отсреща и аз страхувам ли се от искреност и от човек ,който има позиция ?!? Нали така и двете научаваме нещо. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #707 -: Юни 10, 2014, 03:17:21 pm »
Смятате ли, че точният съвпад на транзитен СЛВ с АЦ може да доведе до разлято кафе върху договор и счупване на чашата? 
Договорът беше за проверка и трябваше спешно да бъде подписан... сега, за по-лесно, просто е унищожен 
точно за този съвпад днес ми писа една мацка, че я заченал  :)
възлите не могат нито да осеменяват, нито да чупят чаши, те само насочват
за тази счупена чаша и договор трябва да има намеса на Меркурий, Луна, които са бързи транзити
Щом имаш АСЦ везни на 27гр и ако Венера освен У1 е също У8, а 8д се свързва с официалните документи, то днес тр Луна е срещу тр Венера
« Последна редакция: Юни 10, 2014, 03:26:20 pm от akruks »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #708 -: Юни 10, 2014, 03:24:59 pm »
Искаш да кажеш "опозира" - Луната е в Скорипон, а Венерата ми е на възврата - в Телец. Проблемът е, че при мен Луната  бяга с 3-4 градуса и в моменат ми я дава на 7гр Скорпион. Квадрати към момента нямам.
Странно - тъкмо хванах едно събитие до минута и не мога да му открия точния транзит   ;D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #709 -: Юни 10, 2014, 03:49:20 pm »
Искаш да кажеш "опозира" - Луната е в Скорипон, а Венерата ми е на възврата - в Телец. Проблемът е, че при мен Луната  бяга с 3-4 градуса и в моменат ми я дава на 7гр Скорпион. Квадрати към момента нямам.
Странно - тъкмо хванах едно събитие до минута и не мога да му открия точния транзит   ;D
Да, благодаря за редакцията!
Видях, че си пуснала и карта назад в темата, където се виждат споменатите 7гр на Луната, но опозицията вече е задействана от нейна страна с Венера У1, У8 в 7д
Но главният заподозрян е ретро Меркурий в 9д- връщане назад към документ, свързан с чужбина посредством напитка и домакинска принадлежност, които са по рак- кафето и чашата. Меркурий може да е в хармоничен аспект с У3, но е ретрограден, а Юпитер у3 е също ретро и е в знак на Меркурий

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #710 -: Юни 10, 2014, 04:54:43 pm »
Да, благодаря за редакцията!
Видях, че си пуснала и карта назад в темата, където се виждат споменатите 7гр на Луната, но опозицията вече е задействана от нейна страна с Венера У1, У8 в 7д
Но главният заподозрян е ретро Меркурий в 9д- връщане назад към документ, свързан с чужбина посредством напитка и домакинска принадлежност, които са по рак- кафето и чашата. Меркурий може да е в хармоничен аспект с У3, но е ретрограден, а Юпитер у3 е също ретро и е в знак на Меркурий

Да те похваля  :08: ти май се оказа най-точна за днешния транзит, благодаря!  :38:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #711 -: Юни 10, 2014, 06:35:21 pm »
Нищо не усещам
А какво би трябвало?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #712 -: Юни 10, 2014, 06:44:44 pm »

 Някой с точки върху Кардиналния кръст усеща ли го в момента.Юпитер скоро ще излезе от него и Марс трябва да "побърза" да "натисне бутона". :)

От скоро ме е пуснало напрежението, иначе ми е по осите AC/DC, IC/MC
Явно са си изхабили батериите, само да не е затишие пред буря

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #713 -: Юни 10, 2014, 07:22:54 pm »
Юпитер напуска формацията съвсем скоро и може би заради това си усетила облекчение.
На мен четворката ми съвпада със СЛВ,стелиум в 10ти,АСЦ с Уран/Плутон.Всичко това в 4/10 дом,АСЦ/6ти.До сега нищо.И не знам дали Луната или Марс могат(ще го) активират.

Имало промени свързани с кариера, статус последната година

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #714 -: Юни 10, 2014, 09:02:33 pm »
Оф, явно аз съм от свръх-сензитивните  :012: :012:, защото отново го усещам тоя кръст. Дори не се бях сещала, но вчера погледнах да видя аджеба какво става и защо така рязко ми се промени настроението. Вчера ми беше свръх нервно, просто без повод. Така де, то поводите ги има от бая време, но тенджерата под наляаген ври яко, вчера малко изкипя  :91: :012: Всичко ме дразнеше, дори да нямаше никой около мен. Накрая откровен разговор с близък  заради конфликт, но нещата се изясниха мн добре по тригона венера-плутон . Един вид ми улекна и си констатирах как вече пръскам супер ток , волтове и напрежение и аз дори не бих се понесла отстрани. Затова и ограничавам соц. контакти в момента, за да не си го изкарвам на невинни хора. ( А пък и сатурн е в опозе на наталната венера, класика)  :-X На работа- супер мн работа пак, както през април и май. Но през април заради сатурновата дупка, точния квадрат с юпитер и затъмненията дори повече го усещах. Ще е кофти сега като застане на 15 гр марса, в опозиция на транизтен уран и ще ми заформят квадратчето с асц.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #715 -: Юни 10, 2014, 09:38:14 pm »
Мен ако няма някой тъпак наблизо да ме изнервя, направо ще се възнеса от хармония и съвършенство.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #716 -: Юни 10, 2014, 10:07:20 pm »
Скъсах си дъ-то от прилежно упорство и ми се полага  да си постигна целите!
Това прилича на сатурн, не на кардинален кръст

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #717 -: Юни 10, 2014, 10:09:21 pm »
Хора,никой ли не му отеснява кожата от амбиции заради Кръста?

Ти нали си със стелиум в 10 дом, правилно ли съм разбрала?

Не усещам влянието на кардиналния кръст в тази сфера - не ме амбицира за слава и почести, признание и бляскава кариера, а по-скоро за експанзия и разширяване на съществуващите възможности.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #718 -: Юни 10, 2014, 10:20:45 pm »
Моята работа не е свързана с публичност и показност, затова и нямам кой знае какви щения да се доказвам пред някой колко съм добра.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #719 -: Юни 10, 2014, 10:26:49 pm »
Да стигнеш до желаната кариерна дестинация?

За себе си такава все още не съм определила, но и спецификата на професията ми е друга - кариера не се прави, не ставаш шеф на някой, а сам на себе си господар.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui