Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845768 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #720 -: Юни 10, 2014, 10:29:55 pm »
Пуснах нова тема,за 10 дом. :)

Тя е за големите амбиции, моите са по-скромни.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #721 -: Юни 10, 2014, 10:53:21 pm »
един рутинен скандал брои ли се за изява на Голям кръст със складирана цялата тежка артилерия в него?  :d030: :08: :012:

То не беше рутинен сландал, а по-скоро разговор ( наблюдение) от близък върху държанието ми последните месеци, където иска, не иска и този човек го отнася ( а  няма вина). От както марса е влязъл във везни и урана квадратира асц- дразня си се най-вече на себе си  :D И в унисон на това ми се появяват още повече дразнители от околоната среда, че да сме в резон поне. Пък и търпението ми се поизчерпва доста ( отдавам го на уран), станала съм мого харш- режа на момента. Оказва се, че дори на някои колеги и интунацията ми им идва в повече  :D. Забелязвам как нямам тъпрние да изслушвам , прекъсвам без да се усещам, защото търпението ми се губи, когато знам какво ще каже отсрещната страна. И решавам да прекъсна и да отг без много обяснения. Кръста ми е в кардиналноте домове ( без плутон, той си стои в 6-ти), уран от 10-ти, марс в 4ти, юпитер в 1ви. Засегнати са най-вече точно тия теми, барабар с 11-ти ( заради сатурн, който опозира венера от 5-ти). Та така  :D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #722 -: Юни 11, 2014, 10:01:28 am »
Хора,никой ли не му отеснява кожата от амбиции заради Кръста?

Не, моят е в падащи домове. Мен ме мързи...  :-*
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Събития и транзити
« Отговор #723 -: Юни 11, 2014, 10:41:00 am »
И мен много ме мързи. Много.  :012:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Събития и транзити
« Отговор #724 -: Юни 11, 2014, 10:48:23 am »
И мен много ме мързи. Много.  :012:
И меееееееееееен  :ecomcity:  дали е от Луната без курс?! Отделно имам тр. Слънце опозиция Венера, тр. Венера опозиция Слънце/Сатурн, а У1,2 Меркурий ретро на к11.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Събития и транзити
« Отговор #725 -: Юни 11, 2014, 10:57:59 am »
Де да беше от Луната без курс! Нямаше да ми е всеи ден така, а само за един ден.  :012: :012: :012: :012:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Събития и транзити
« Отговор #726 -: Юни 11, 2014, 11:00:09 am »
Де да беше от Луната без курс! Нямаше да ми е всеи ден така, а само за един ден.  :012: :012: :012: :012:
:57:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Събития и транзити
« Отговор #727 -: Юни 11, 2014, 01:54:53 pm »
Кой мизерен транзит е виновен да ме ужили пчела/оса преди 5 минути?!?!  :91: :91: :91:

Излизам от двора и тва заблуденото говедо си лети и явно не гледа къде лети, щото се блъсна в лицето ми и ме ужили неговата сметка  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #728 -: Юни 11, 2014, 02:13:01 pm »
Тц тц тц, нали извади жилото? Чувала съм, че ако го натъркаш с чесън не боляло толкова

Тъкмо и аз се чудех по кой транзит един псевдо-градинар, дето идва са помага, решил да ми услужи и "почистил" три корена цъфнал клематис, щото решил, че е плевел
Пууу, толкова красиви бяха

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Събития и транзити
« Отговор #729 -: Юни 11, 2014, 02:20:08 pm »
Нищо не съм вадила. Ужили ме на в края на бузата до ухото мизерното нещо - не мога да го видя. То първите секунди е болката и после усетих как ми щръква косата все едно съм бръкнала в контакта  :D. Като се прибрах и го намазах с паста алергозан. Сега не ме боли ами ми е едно такова чоглаво там...

Как може да има такива заспали животни бееееее  :91:.


П.С. Заради клематиса си заслужава да го кастрираш мизерабъла  :lol_hitting:.
« Последна редакция: Юни 11, 2014, 02:21:45 pm от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #730 -: Юни 11, 2014, 02:27:09 pm »
Интелигентно си подходила - алергозан - браво :)

ми то тоа "градинар" хич го няма горкия, обаче тъкмо да си ректифицирам картата, луна на к3 дали не е привнесла за това събитийце

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Събития и транзити
« Отговор #731 -: Юни 11, 2014, 02:35:23 pm »
Ми то няма как - у дома алергозана е на почит. Къде що има летящо и хапещо и а ме е хапнало и се подувам като плондер и сърби. Всичките контакти са заредени с райд заради това.

Това оси/пчели по коя планета са? Мина ми през ума, че щом има жило и боде трябва да е по Марс, ама знам ли...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Събития и транзити
« Отговор #732 -: Юни 11, 2014, 02:49:37 pm »
Осата няма жило, тя хапе, ако има някакво значение. То затова е важно да разбереш оса ли пчела ли те е охапала да знаеш да търсиш или не жило за вадене. По-добре оса да те ухапе, отколкото пчела да те ужили.  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #733 -: Юни 16, 2014, 01:44:31 pm »
Венера ми мина през ДС, а аз не съм усетила – нито се появи ухажор, нито дори еротичен сън не съм сънувала.  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #734 -: Юни 16, 2014, 02:06:11 pm »
Лили ти все едни образи привличаш на сън,че по-добре,че нямаш.Кво,Яценюк ли искаш?Мен Венера на ДЦ дори среща с Невидимия не ми спретна.Само сънувах еротикомичен сън с Етиен Леви-Пинко от "Трик" и после 10 години ми беше зле,пръсках леглото със светена вода и се кръстех за защита от мокри сънища. :012: