Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845568 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #735 -: Юни 16, 2014, 02:07:43 pm »
Срещу Яценюк и аз ще трябва да си окадя леглото.  ;D :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #736 -: Юни 16, 2014, 02:18:20 pm »
Транзитен Сатурн съвпад СЛВ в 7д  :017: Идеи? Левин пише, че планета в съвпад със СЛВ говори за качества, които сега се развиват :017:
Кармични срещи от трети вид? ::) Транз. СЛВ съвпад десцендент :017:

Which,

Ти си написала отговора -Сатурн/Марс/Венера-нодална ос -съвпад, въвеждане на Сатурнова тематика във взаимоотношенията ти ,чрез срещи/раздели ,като избора е твой ,в каква посока ще материализираш Сатурн,за да продължиш ....по-нагоре   ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Събития и транзити
« Отговор #737 -: Юни 19, 2014, 06:29:16 pm »
Не знам какво става с наталното ми к6, но след като намерих сврака, сега пред нас намерих и КОТКА. Скоро възнамерявам да отворя зоологическа градина.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #738 -: Юни 20, 2014, 04:47:55 am »
Не знам какво става с наталното ми к6, но след като намерих сврака, сега пред нас намерих и КОТКА. Скоро възнамерявам да отворя зоологическа градина.
ами виж там- лунации, лунар, солар- все нещо трябва да има в 6д

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Събития и транзити
« Отговор #739 -: Юни 20, 2014, 07:17:15 am »
Тъндъре,

отваряй зоопарк  :043: :043: :043:...


Лилито си посурна краката като ми подари кучката и след нея си намерихме Будьо (котарака) на улицата влачен от летен порой, проскубан и гладен. После всяка есен у дома идва едно прилепче и си виси от тавана по няколко дни преди да реши да си иде и само дразни котарака. После една сова бебе падна в камината през комина. Туй врабци и сови редовно са ми "гости", така че знам за какво говориш  :043: :043: :043:...


Напоследък чувам тука на село, че много ухапани от пепелянки имало. За 20 години тука досега такова нещо е нямало, но тази година много бе  ???...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #740 -: Юни 21, 2014, 10:08:49 pm »
Забравих да се похваля,че вчера срещнах бившата си шефка.Но след последната ни "грозна" среща,този път много ме изненада.И за пореден път се убеждавам,че някои хора са родени,за да бъдат артисти.

 :85: :85: :85:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #741 -: Юни 21, 2014, 10:17:47 pm »
И за пореден път се убеждавам,че някои хора са родени,за да бъдат артисти.

На някои, по-често жени, това им е стратегия в живота... и благодарение на нея успяват да дръпнат доста напред.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #742 -: Юни 22, 2014, 09:05:43 am »
Забравих да се похваля,че вчера срещнах бившата си шефка.Но след последната ни "грозна" среща,този път много ме изненада.И за пореден път се убеждавам,че някои хора са родени,за да бъдат артисти.

 :85: :85: :85:

Moonlight,кои според теб ,но -астрологично ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Събития и транзити
« Отговор #743 -: Юни 22, 2014, 02:44:45 pm »
Хепи, 4 дом е края нещата, но транзит на У7 през 4 дом може да даде и установяване на дадени отношения а може и да не е край, а начало.
За край на дадена връзка трябва да се провери и солара за настоящата година, като когато сол.7 дом попадне в 12 натален -това е гаранция, че връзката е на приключване, проверено!

А ако сол 7 е в нат. 4 или в нат.3?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #744 -: Юни 22, 2014, 02:57:54 pm »
За край на дадена връзка трябва да се провери и солара за настоящата година, като когато сол.7 дом попадне в 12 натален -това е гаранция, че връзката е на приключване, проверено!

 :-\ В текущия ми солар е точно така-7сол. в 12нат.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #745 -: Юни 22, 2014, 04:47:52 pm »
:-\ В текущия ми солар е точно така-7сол. в 12нат.
в тълкуването на солари за това положение пише, че партньора може да има нужда от уединение, от изолация, в някои случаи може да попадне в болница- например в картата на мъж жена му да роди през годината при това положение на сол 7д в 12д

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #746 -: Юни 22, 2014, 07:33:07 pm »
в тълкуването на солари за това положение пише, че партньора може да има нужда от уединение, от изолация, в някои случаи може да попадне в болница- например в картата на мъж жена му да роди през годината при това положение на сол 7д в 12д

В неговата карта има тези индикации. :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Събития и транзити
« Отговор #747 -: Юни 23, 2014, 06:27:28 pm »
Честита ни Венера в Близнаци!
На мен ми прави тригон със слънцето, каре със наталната и секстил с Луната. Наред с тригона към Венра и карето към Луната от Слънцето, очаквам някой флирт тия дни, пък и парички няма да откажа. Наред с Юпитер през АСЦ трябва да е от всичко по много :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #748 -: Юни 23, 2014, 06:55:58 pm »
Чудех се какво ще ми донесе транзитната Венера в съвпад с Юпитер в 7 дом.
Двата дни под знака на съвпада минаха много приятно (вчера и днес). Тази сутрин научих хубава новина - в 9.00 ч моя близка приятелка роди бебенце.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Събития и транзити
« Отговор #749 -: Юни 23, 2014, 06:57:44 pm »
Честита ни Венера в Близнаци!
На мен ми прави тригон със слънцето, каре със наталната и секстил с Луната. Наред с тригона към Венра и карето към Луната от Слънцето, очаквам някой флирт тия дни, пък и парички няма да откажа. Наред с Юпитер през АСЦ трябва да е от всичко по много :)

Ммм пИрфектно - шаврантията в най-шаврантийския знак  :57:...


На 2* ще ми кацне върху Марса и ще тригонира себе си и Плутон. То не че друг път се е проявявала тука, та и сега нищо не чакам де  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн