Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845502 пъти)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Събития и транзити
« Отговор #750 -: Юни 23, 2014, 09:28:41 pm »
Чудех се какво ще ми донесе транзитната Венера в съвпад с Юпитер в 7 дом.
Двата дни под знака на съвпада минаха много приятно (вчера и днес). Тази сутрин научих хубава новина - в 9.00 ч моя близка приятелка роди бебенце.  :)
Супер! Честито! Хванало е хубавата Венера накрая. ; )) Дано му е на късмет.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #751 -: Юни 23, 2014, 09:30:08 pm »
В съвпад с Алциона, ама какво от това - каквото, таковаз... Екзалтирала Луна и тронова Венера в 10 дом.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Събития и транзити
« Отговор #752 -: Юни 24, 2014, 12:54:44 am »
Радвам се, че е в Близнаци вече - щото с тая мулешка Венера голямо ядене и угаждане за други глупости беше, а не съм от хората, които обичат да дават пари за глупости и ненужни глезотии.  :012: :012: :012:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #753 -: Юни 24, 2014, 08:13:35 am »
В момента венера в близнаци е в съвпад със сатурн и след няколко дни в опозиция с нептун.
Иначе ще пребивава в интерсептирания ми 11 дом,при престоя в близнаците.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Събития и транзити
« Отговор #754 -: Юни 24, 2014, 02:51:23 pm »
Не знам дали е заради ингреса на Венерата в близнаци и тригона и със самата себе си в моя натал, но тези дни за първи път си извадих бижутата и се накичих като панаирджийска сергия от 6-7 години насам. Принципно нося само сребро, но когато го нося, то това са поне по 3-4 гривни на ръка, 2-3 на крак, пръстени и на ръцете и на краката (за през лятото де  :012:) изобщо падам си по индийското труфене  :043: :043: :043:... Сега след нашишкавяването не всички гривни и синджирчета ми стават, но онези, които стават са вече на линия  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Събития и транзити
« Отговор #755 -: Юни 24, 2014, 02:56:26 pm »
Вещер, друго търси, Венерата всяка година минава през Близнаци.  :29: :29:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Събития и транзити
« Отговор #756 -: Юни 24, 2014, 05:08:13 pm »
Е, Тъндъре, то кичарията е по шаврантийчето бе. Къде другаде да я търся? Коя друга от всичките планети си пада по дрънкулки - колкото и да го мисля, не мога да го измисля  :043:...

Ама голям кеф като вървиш и да дрънка  :57:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #757 -: Юни 27, 2014, 08:53:03 am »
В 6ти Лунарен имам Сатурн, СЛВ и Марс. Сатурна ми (съ)управлява наталното к6. Лунарният Сатурн е точен съвпад с Плутон (у3), имам и един секстил между лунарния марс в 6ти дом и наталния ми Уран (у6) и той е доста точен.  Друго, което да го предполага, не виждам.  :017: :017: Нептуна ми се влачи из 6ти дом, ама то това от много време.  :012: :012:

:) :) Тъндър, тези не ти ли стигат? :) Още показатели за 6дом ли искаш?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #758 -: Юни 27, 2014, 11:19:00 am »
В 6ти Лунарен имам Сатурн, СЛВ и Марс. Сатурна ми (съ)управлява наталното к6. Лунарният Сатурн е точен съвпад с Плутон (у3), имам и един секстил между лунарния марс в 6ти дом и наталния ми Уран (у6) и той е доста точен.  Друго, което да го предполага, не виждам.  :017: :017: Нептуна ми се влачи из 6ти дом, ама то това от много време.  :012: :012:
В Лунара, започнал на 21 април имаш Луна У12 в лун 6д, съвпад с лун К6, което показва за периода 21 април- 18 май полагането на грижи от твоя страна, в този период ли спаси сврачето?
В последния ти Лунар от 15 юни имаш ретро у-ли на лунарни 6-ти и 12-ти дом, като лун 6д е в 1д, а лун Мерк у6 е в знак на Луната- връщане към стари ангажименти по 6/12 дом, в случая грижи за животинки, намерила си пухкавото коте, всъщност то те е намерило и се  лепнало за теб- лун Венера е съвпад с лун АСЦ и е диспозитор на вмъкнат знак в лун 6д, а лун Марс в лун 6д е диспозитор на вмъкнат знак в лун 12д- котето има нокти, пази се да не те надраска

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #759 -: Юли 01, 2014, 11:21:40 am »

Транзитен Юпитер У3 и 5 квадратира Луната откъм 9д.
Транзитен ретро Сатурн откъм 1д наближава отново опозицията с Венерата ми, но слава богу няма да я направи отново точна.
Дирекционният Сатурн ми е точно на АЦ и там са СЛВ, Марс и Луна от солара (в опозиция на наталната ми Луна).

Толкова депресирана се чувствам, в такава безпътица, че ми идва  :33: (просто да изчезна и да се правя, че нищо не се случва)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #760 -: Юли 01, 2014, 03:56:22 pm »
Според вас, кои са тук показателите за сключване на брак? Това е картата на мъжа - след доста години съвместно съжителство, но без деца и обща собственост, по това време се узаконяват.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #761 -: Юли 01, 2014, 05:15:52 pm »
Прогресивен Марс У7 върху Венерата му - връзката. Прогресивен У9 Меркурий върху Луната му - озаконяване. Транзитен СЛВ влиза в 7д и мощно размества съития относно връзки и отношения. Прогресивна Луна в секстил с транзитния У5 Нептун. Прогресивно Слънце е в сходящ полусекстил с Юпитер У5.
Вероятно по дирекции има още нещо, както и някоя лунация - може и затъмнение. Например Лунното от 16 май в негов 7д, ако ен бъркам и после Слънчевото от 31 май срещу Нептуна му и аспектите им.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #762 -: Юли 01, 2014, 05:17:24 pm »
Според вас, кои са тук показателите за сключване на брак? Това е картата на мъжа - след доста години съвместно съжителство, но без деца и обща собственост, по това време се узаконяват.
пр Мерк У9 в съвпад с Луната, която е диспозитор на вмъкнат знак в 9д, затова и дълго време е живял без брак, тъй като интерсептирани знаци се проявяват по-трудно и бавно
Тр СЛВ е в 7д на 10гр от ДСЦ, СЗ от 31 май е в 8д на закона в съвпад със Сатурн У4, който го е заковал с формирането на дом и семейство, възможно е жена му да е била забременяла малко преди това - ретро Марс У7 в 5д
Ако се е оженил на 2 септ сигурно не му е много щастлив брака- Луна в скорпион, Венера в опозиция с ретро Марс. Момчета ли са му децата?

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #763 -: Юли 01, 2014, 07:28:18 pm »
Благодаря, момичета - пак ще ги анализирам, ама на пръв поглед, пак моето несъобразяване е предизвикало въпроса - относно узаконяването аз търсех нещо по 10 дом - поне така четох и като не го видях тук ... ми излезе питанката.

Сега, с новата информация, ще прегледам отново и дирекциите, че в момента съм на тях - относно брак.

датата не е 2 септ - гражданския е на 24 август, а църковния на 6 септември, та дадох някаква междинна. Жената не беше бременна, роди 4г по-късно. Имат момче и момиче.

Това е брат ми, който твърди, че понеже е искрено, от душа вярващ, Господ го пази и няма да позволи, живота му да бъде прочетен по такава картинка, защото ние, рабите на земята, не можем за знаем, каква е Божията воля  :). А това естествено, мен въобще не ме устройва :)
« Последна редакция: Юли 01, 2014, 07:33:35 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #764 -: Юли 01, 2014, 07:52:52 pm »

датата не е 2 септ - гражданския е на 24 август, а църковния на 6 септември, та дадох някаква междинна. Жената не беше бременна, роди 4г по-късно. Имат момче и момиче.

Това е брат ми, който твърди, че понеже е искрено, от душа вярващ, Господ го пази и няма да позволи, живота му да бъде прочетен по такава картинка, защото ние, рабите на земята, не можем за знаем, каква е Божията воля  :). А това естествено, мен въобще не ме устройва :)
Благодаря за инфото, на 24 авг Луната е в рак, в хармония със Слънцето в дева, но Марс пак е ретро в риби в опозиция с Венера в дева, което показва, че ще се имат и няма да се разделят с тази тронова Луна и Мерк в дева, но може би любовта няма да е достатъчна и в леглото да им куцат отношенията, няма да са страстна и гореща двойка от любовните романи
Хубаво е, че имаш силно вярващ брат, в днешно време са малко мъжете като него, в църквата в неделя предимно жени ходят на литургията :)
А колкото до изказването му за картинката покажи му тази да види дванайсте зодиакални знака около Господ и да провери кога е изографисано това и по модел на кой стенопис, това е купола на Хрельовата кула в Рилски манастир
http://www.pravoslavieto.com/manastiri/rilski/stenopisi/2/pantocrator3.jpg