Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845858 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #855 -: Юли 23, 2014, 10:23:53 pm »
Нали си пазиш вестника?Това не беше ли списание? 
Да, пазя си вестниците, страниците са им пожълтели вече, а списание стана години по-късно, когато пишех в годините 95-та/96-та беше вестник

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #856 -: Юли 23, 2014, 11:17:24 pm »
при мен натално Луна и Плутон не правят никакви аспекти , само Уран прави квадрат към Луната ми и това е , ще живеем ще видим, но това май ще е единтвен тразит на Плутон към Луната в този живот  :012:
Интересно ми е дали ще даде нещо  :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #857 -: Юли 24, 2014, 12:18:03 am »

В момента СЛВ ми е в 12д, респ. ЮЛВ ми е в 6д и в момента ми е в тригон с Нептун У5. Нещо съм се запалила по йогата. Чета книги, ходя на йога всяка свободна минута, по 2 пъти на ден. Не знам дали ще израстна духовно, едва ли ще си сплета краката зад врата, но се чувствам доста добре! Само дето малко поизоставих астрологията, но ще гледам да ги напасна и двете по някое време.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #858 -: Юли 25, 2014, 06:13:12 pm »
Транзитна Луна в съвпад с тр Меркурий в 8д на малката дъщеря и опозиция с наталния Нептун и Уран У3 във 2д- тази нощ апаши са счупили предното стъкло на колата ѝ пред блока в Студентски град и са задигнали CD уредбата, която тя сваля от гнездото и го крие в една тайна жабка на колата, но явно не е толкова тайна, щом са я открили  :)
При мен този съвпад на тр Луна и тр Мерк ми квадратират Венера У2 във 2д и Юпитер У4, съУ7 в 8д- парите, които получих онзи ден от мъжа си заминаха за малката дъщеря да си сменя стъклото
Но да са ми живи и здрави децата, кола се оправя, а музика ще си слуша от айпода

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #859 -: Юли 25, 2014, 08:51:38 pm »
Тр.Венера тригон Луна-дарих една малка сума за изоставени деца и се поглезих с нови дрехи.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #860 -: Юли 25, 2014, 09:40:08 pm »
Тр.Венера тригон Луна-дарих една малка сума за изоставени деца и се поглезих с нови дрехи.
тр Венера сега нали е в рак, а Луната ти е козирог, как така са в тригон - иначе честито за дрешките, за дарителството- "каквото дава дясната ръка, лявата да не знае"
Аз пък си купих тази вечер пантофки от черна дантела за 10лв, сега ги разтъпквам в стаята, за да им омекнат страничните шевове отпред, не знам по кой транзит е, не беше планирана покупка, влязох в магазина за къси чорапки, че ми се пързалят краката в чехлите  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #861 -: Юли 25, 2014, 09:43:40 pm »
Днес след работа и аз се поувлякох по шопинг манията, а съвпадът на тр. Венера с нат. Луна вече е разходящ. Не бях планирала нищо да пазарувам, освен един козметичен продукт на промоция, но до тоя магазин така и не успях да стигна с налични пари, по пътя преди него ги изхарчих за дрехи. На мен разходките по центъра в петък след работа са ми противопоказани, трябва директно да хващам рейса и да се прибирам вкъщи.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #862 -: Юли 25, 2014, 09:49:12 pm »
akruks,Луната ми е в скорпион.Честито и на теб за пантофките.

На мен напоследък само дрехи и козметика са ми в главата-все купувам,и все мрънкам,че си нямам.Неблагодарна работа. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Събития и транзити
« Отговор #863 -: Юли 25, 2014, 09:50:19 pm »
 :012: Боя за коса при мен  и без малко - гланц ... :012:  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #864 -: Юли 25, 2014, 09:52:24 pm »
Откакто Венера влезе в знака на наталната ми Луна, ми тръгна на вземане и на харчене. Играя си на пълно/празно.  :D

Не се знае докога ще сме на работа, може скоро да ни съкратят, но този път съм оптимист и мисля, че ми предстои хубава професионална промяна и нова работа.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #865 -: Юли 25, 2014, 09:52:59 pm »
akruks,Луната ми е в скорпион.Честито и на теб за пантофките.

На мен напоследък само дрехи и козметика са ми в главата-все купувам,и все мрънкам,че си нямам.Неблагодарна работа. :012:
Оле, колко съм разсеяна тази вечер, досега и на малкия кандидат зет писах нереални неща
Гледах картинката ти от аватара и не знам защо си помислих, че си Тъндър  :012:
Сори за обърквацията, облякох Тъндъра с нови дрехи  :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Събития и транзити
« Отговор #866 -: Юли 26, 2014, 09:37:59 am »
Пуууу откакто транзитния Марс ми се мотае върху Уран У1, то няма спане бееее  :91: :91: :91:... Заспивам рано, защото съм зверски уморена и после цяла нощ се будя през час два. Спя неспокойно. Не мога да се наспя и на другия ден съм уморена от сутринта. Вече е разходящ съвпада и още действа. Тцъ тцъ тцъ...

Обаче най-интересното е, че спря да ме боли главата при този съвпад  :57:. Имам мигрена от 17 годишна и пристъпите са доста чести през месеца, а сега направо ме забрави, а уж Марс управлява главата. Ай поне това да е на хаирлия, а накъсания сън ще го преживея някак  :012:...
« Последна редакция: Юли 26, 2014, 09:40:11 am от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #867 -: Юли 26, 2014, 10:56:21 am »
Днес Марс е в точен съвпад с наталния ми Плутон в 7-ми - да видим, дали ще има някакво проявление. Иначе, Сатурн е близо до съвпад с наталния Марс и опозиция Слънце. Предполагам, че когато транзитния Марс съвпадне със Сатурн в Скорпион след около месец, ще отключи някакви събития.
Самата карта на ингреса е много интересна - харесва ми троновата Луна на асц-та и големия воден тригон между Венера / Марс / Нептун.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #868 -: Юли 26, 2014, 11:12:10 am »
Затова ли ми е лошо, имам чувството, че вдигам температура, пари ми на очите, цялата съм схваната и нямам сила да стана  :( на 3гр. ми е от Луна/Плутон

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #869 -: Юли 26, 2014, 11:12:38 am »
Поне малко ще се кротна, сега Марс ми влиза в 12 дом. Докато пъплеше из 11ти, що змии и гущери избълвах.  :d030:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui