Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845344 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1155 -: Септември 18, 2014, 07:32:34 am »
Мерси Рени, има го и това.
Но плутоновото чувство което усещам е свързано с венера.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #1156 -: Септември 18, 2014, 09:45:05 am »
Като проследявам банковата криза,отчитам Плутон стационарен се изразява със стационирането на Цветан Василев-под нещо като домашен арест в Сърбия . Мунданната взаимна рецепция на Плутон и Сатурн,поставя държавата България в тясна връзка с банковата институция .Проблемите възникнаха когато и Сатурн и Плутон станаха ретроградни ,сега като че ли нещата се оправят, Сатурн  стана директен ,сега е ред на Плутон .Само по тях не мога да предвидя какво ще стане,Саурн може да стбилизира Плутон и банките,но пък Плутон може да предизвика криза в държавата,взаимната рецепция е като съвпад ,кой ще надделее :017:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1157 -: Септември 18, 2014, 11:11:05 am »
Спомням си ,че още в началото на годината strelicka даде много точен коментар относно банковата криза ,като включи и Юпитер в Рак към констелацията Сатурн/Плутон.  :clap:

Oposit ,мисля че месец октомври около двете затъмнения ще има резултат по този казус ,защото участва и Венера .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1158 -: Септември 18, 2014, 11:48:51 am »
Само по тях не мога да предвидя какво ще стане,Саурн може да стбилизира Плутон и банките,но пък Плутон може да предизвика криза в държавата,взаимната рецепция е като съвпад ,кой ще надделее :017:
Идеята на Плутон не са самоцелните кризи,а изрязването на болното.Ако бъде предизвикана криза в държавата,значи има много за чистене(както и има),нали.  ;)
Абе чудя се защо народът-сеирджия не се събра да поиска линч поне за един от тези.  :043: :043: :043: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1159 -: Септември 26, 2014, 12:53:19 am »
Да му се не види!Транзитите в моята карта се отразяват повече на на обкръжението ми,отколкото на мен!  :96:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1160 -: Септември 26, 2014, 07:52:28 am »
Представям си какво му е - с тоз Уран съм светилата  ;D :19:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #1161 -: Октомври 03, 2014, 12:04:52 pm »
В средата на този месец стават точни няколко транзита едновременно, на едни и същи планети една към друга, очевидно не е случайно.

Както обикновено, чудя се какво ще се случи :)

Транзитен Юпитер тригон натален Нептун и по същото време, транзитен Нептун, тригон натален Юпитер, транзитен Меркурий тригон натален Юпитер и транзитен Юпитер, тригон натален Меркурий, и това ако не е съвпадение!

В натала Меркурий е У9 в 6-ти, Юпитер е У3 в 9-ти, Нептун У5 във 2-ри. Много ми прилича на пътуване пак, но аз тъкмо се релокирах в нова държава преди 2 седмици, малко вероятно ми изглежда пак да пътувам в скоро време. Някаква идея?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1162 -: Октомври 03, 2014, 12:29:16 pm »
В средата на този месец стават точни няколко транзита едновременно, на едни и същи планети една към друга, очевидно не е случайно.

Както обикновено, чудя се какво ще се случи :)

Транзитен Юпитер тригон натален Нептун и по същото време, транзитен Нептун, тригон натален Юпитер, транзитен Меркурий тригон натален Юпитер и транзитен Юпитер, тригон натален Меркурий, и това ако не е съвпадение!

В натала Меркурий е У9 в 6-ти, Юпитер е У3 в 9-ти, Нептун У5 във 2-ри. Много ми прилича на пътуване пак, но аз тъкмо се релокирах в нова държава преди 2 седмици, малко вероятно ми изглежда пак да пътувам в скоро време. Някаква идея?

May, щом акцента е подвижният кръст, можеш да свържеш периода с индивидуално  обучение като стъпало, маркиращо умствено-духовен растеж при теб.Пътуването може и да е символично, след като не планираш такова.Виж в натала си кой от тримата -Меркурий, Юпитер и Нептун са с най-добре поставен статус и ти импонира на теб-там ще е събитието, както и същите да имат отношение към главните оси и техните управители. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #1163 -: Октомври 03, 2014, 12:40:57 pm »
May, щом акцента е подвижният кръст, можеш да свържеш периода с индивидуално  обучение като стъпало, маркиращо умствено-духовен растеж при теб.Пътуването може и да е символично, след като не планираш такова.Виж в натала си кой от тримата -Меркурий, Юпитер и Нептун са с най-добре поставен статус и ти импонира на теб-там ще е събитието, както и същите да имат отношение към главните оси и техните управители. :)

Рени, благодаря, много точно си уловила тенденциите, както винаги!
Началото на ноември започвам официално докторската си степен. Следващата седмица започвам да изнасям лекции в един от университетите тук. Само че тези събития бяха планувани преди много време, вероятното транзитите описани по-долу, просто определят тайминга.
Всъщност аз сякаш се надявах случката/ите да бъдат нещо ново и различно, нещо което не съм планирала. Но с транзитен Уран върху Луна в момента, съм в постоянно очакване на "гръм от ясно небе" :)

Юпитер има най-силен статус в картата, в собствен дом и в знак на екзалтация, неаспектиран и съответно действащ по своя воля и начин. Нито една от 3-те планети няма връзка с ъглите, освен Меркурий може би, който е диспозиотр на У на АЦ.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1164 -: Октомври 03, 2014, 01:30:20 pm »
May, от мен успех в начинанията ти . :38:

Ще споделяш във времето как е реагирала Луната ти на Уран, за мен е полезно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1165 -: Октомври 04, 2014, 09:00:33 pm »
Днес ми изплуваха от нищото,поотделно двама човека,с които някога бяхме в една и съща компания и които не бях виждала десетина години.Хванах ги да ме лъжат,скарах се и с двамата набързо и оставих много лошо впечатление за промените в мен.  :d030: :043: :043: ;D
Транзитите са си транзити-имам 6 в точния градус,но не ми се мисли кой точно ми връща от "миналото".
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1166 -: Октомври 05, 2014, 09:52:00 am »
От една година мисля да си купя жилище. Понеже леля ми отказа да ми  продаде нейния етаж от къщата ни, започнах да си търся отделно.
Вчера по обед бях на оглед и харесах една мансарда. Много слънчева и уютна. Мислите ли, че инвестицията (понеже е дългосрочна), ще е с добри последици? Финансово доста сериозни ограничения ме очакват - половината заплата за дълъг период от време. Днес или утре ще говорим със строителя за финансовите условия.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1167 -: Октомври 05, 2014, 10:21:01 am »
Мансардата е опасна инвестиция-ако покривът протече, ще трябва сама да го ремонтираш

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1168 -: Октомври 05, 2014, 01:08:12 pm »
Мансардата е опасна инвестиция-ако покривът протече, ще трябва сама да го ремонтираш

Сградата има 3г гаранционен срок по Наредба №2, строителят живее срещу родителите ми в мансарда, построи до нас 2 кооперации и затова не се притеснявам. А и досега живеех на 8 последен етаж и също сама си ремонтирах... Какво да ти кажа, съседи.
Виждам си Сатурна върху У4 и навлизащ във 2д, Това ме притеснява - финансовия аспект.
Ти астрологично виждаш ли притеснения, Папи?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1169 -: Октомври 05, 2014, 02:37:04 pm »
Ще видя после, само набързо-моят тр сатурн също е във 2-ри, изхвърлих много боклучави неща и се сдобих с нови, качествени, така че не се притеснявай за това