Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846744 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1185 -: Октомври 05, 2014, 10:39:42 pm »
Babybkue, в пожеланията ми към теб нямаше хумор, помолих те тихо и скрито да уважаваш мненията и коментарите на отзовалите се към твоите въпроси поставени тук. Не е задължително човек да може да разчита всеки отговор, но е желателно да уважава същия, защото зад него стои труд,време и съпричастност.

P.S. Не се интересувам от чувства тук .
Коментарът ми беше провокиран, от отношението ти към друго споделено мнение.
Благодаря.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #1186 -: Октомври 05, 2014, 10:42:26 pm »
Благодаря ти Мей отново.
Да, двойно и тройно подчертано при мен относно меркурий и уран-управители на 3ти и 7ми.
Уранова опозиция също .Натален уран в 3ти,транзитен в 9ти.
Лунното затъмнение ще е точно върху меркурий в 9ти. Тр.северен възел е в съвпад с уран.
Транзитен юпитер ми е в квадрат с венерата, а към ДС нямам никакви аспекти.

Този може да е говорил така ,само да ме сплаши,но аз не се уплаших много :012:

При мен затъмнението също ще съвпадне с натален Меркурий (3 градуса), както и с натална Луна (само градус), Меркурий и Луна са управител и съуправител на 9-ти, така и аз уж чакам развитие по деветодомни теми. И при мен Меркурий по някое време пак ще опозира наталната си позиция.
Забелязвам тенденция Овенският Меркурий да търси кратка, точна и ясна информация, не носи никак на шеги и неясноти :)

Този индивид ако те е заплашил по ретро Мерк, много вероятно е да е било само празни приказки.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1187 -: Октомври 05, 2014, 10:43:23 pm »
Всички коментари съм ги уважила.
Чети добре.
Но твоя не разбрах!!

Ти адвокат ли се явяваш на някой ,не мога да схвана?

Не се заяждай с мен моля те :58:

Ако искаш "да преведеш" какво си имала предвид под "претоплена" - сподели, ако не "дай да не се дърляме".

Благодаря предварително!!!!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1188 -: Октомври 05, 2014, 10:45:36 pm »
А, бейбиту, не се дръж грубо, няма нужда

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1189 -: Октомври 05, 2014, 10:47:18 pm »
При мен затъмнението също ще съвпадне с натален Меркурий (3 градуса), както и с натална Луна (само градус), Меркурий и Луна са управител и съуправител на 9-ти, така и аз уж чакам развитие по деветодомни теми. И при мен Меркурий по някое време пак ще опозира наталната си позиция.
Забелязвам тенденция Овенският Меркурий да търси кратка, точна и ясна информация, не носи никак на шеги и неясноти :)

Този индивид ако те е заплашил по ретро Мерк, много вероятно е да е било само празни приказки.

А при мен ще е в точен съвпад - на 15тия градус.
Овенския меркурий търси точно това, което си написала. Но лъвския ми асцендент и деветодомното ми слънце са широкоскроени и великодушни :012: А тук ме обвиняват в сухота. :012:

Никога не съм разбирала изказа на рибите.Много са ми отвлечени и философстващи,трудно ги разбирам...особено мъжете.
Но ето ,че и от женски пол не мога да ги разбера.
Добре,че само слънцето ми  е на 29 гр в риби :012:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1190 -: Октомври 07, 2014, 07:26:27 am »
Транзитен юпитер секстил уран.
Има ли ли сте този аспект? Как се изразява?
Юпитер съуправител на 5ти -уран У7. До средата на другата година ще е в сила.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1191 -: Октомври 07, 2014, 08:44:44 am »
Транзитен юпитер секстил уран.
Има ли ли сте този аспект? Как се изразява?
Юпитер съуправител на 5ти -уран У7. До средата на другата година ще е в сила.

при точния аспект направих операцията и предполагам, че вида на аспекта подкрепи ситуацията - Юпитер У6 и Уран У8 .

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1192 -: Октомври 07, 2014, 09:54:55 am »
Каква операция?
Да, при теб домовете са други.
При мен транзита на юпитер е през 1ви дом, на нат уран е в 3ти в съвпад с ИС.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1193 -: Октомври 07, 2014, 09:58:44 am »
Каква операция?
Да, при теб домовете са други.
При мен транзита на юпитер е през 1ви дом, на нат уран е в 3ти в съвпад с ИС.

На кост, за зъбни импланти.
Домовете не са много различни. И при мен Уран е в 3 дом, но управлява 8-ми. А това се случи, коато Юпитер мина през Асц на 18гр и на 20гр направи точния секстил

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1194 -: Октомври 07, 2014, 11:51:43 am »
На кост, за зъбни импланти.
Домовете не са много различни. И при мен Уран е в 3 дом, но управлява 8-ми. А това се случи, коато Юпитер мина през Асц на 18гр и на 20гр направи точния секстил

Хм...на мен уран също управлява 8ми дом.
Дано не ме сполети подобно нещо :(

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1195 -: Октомври 07, 2014, 11:58:12 am »
Хм...на мен уран също управлява 8ми дом.
Дано не ме сполети подобно нещо :(

Бейби, аз вероятността за операции си я нося от миналата година и по солар, и по прогресии и по дирекции. Не може така откъслечно да се гледа. Един транзит само нищо не дава.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1196 -: Октомври 07, 2014, 04:48:13 pm »

Как тълкувате транзит на Уран У6 в опозиция на съвпада СЛВ и Плутон? Плутон е У3, а съвпадът е на К2. Тоест, Уран транзитира върху ЮЛВ на К8.
В момента има и възврат на нодалната ос. Какво ще спечели човекът в ежедневието си - ще се ползва от внезапна промяна в доходите на партньора, която му е кармично определена? Или ще повлече промяна в ценностите (поради опозицията на тр. Уран с натален Плутон върху К2)?
Как да взема предвид това, че Плутон е У3 - освен събиране, познанства, комуникация, братя и сестри и близки роднини, какво друго, окето да се свърже с К2?
В соларната карта върху Уран е и Луната и се пада в 8 соларен дом.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1197 -: Октомври 07, 2014, 10:06:17 pm »
Как тълкувате транзит на Уран У6 в опозиция на съвпада СЛВ и Плутон? Плутон е У3, а съвпадът е на К2. Тоест, Уран транзитира върху ЮЛВ на К8.
В момента има и възврат на нодалната ос. Какво ще спечели човекът в ежедневието си - ще се ползва от внезапна промяна в доходите на партньора, която му е кармично определена? Или ще повлече промяна в ценностите (поради опозицията на тр. Уран с натален Плутон върху К2)?
Как да взема предвид това, че Плутон е У3 - освен събиране, познанства, комуникация, братя и сестри и близки роднини, какво друго, окето да се свърже с К2?
В соларната карта върху Уран е и Луната и се пада в 8 соларен дом.

Кой от тримата изброени -Меркурий, Венера, Марс, в тази карта е най-добре поставен и същия ще ти даде насока .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1198 -: Октомври 08, 2014, 07:23:51 am »
Предстои ми съвпад на тр. Сатурн (У5) с натален Марс (У8) в 3-ти дом. Какво да очаквам според вас, че ми е притеснено. Четох, че водел до намаляване на енергията, до конфликти с шефове и авторитетни хора и до възможни кожни проблеми.  ???

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1199 -: Октомври 08, 2014, 10:14:18 am »
Кой от тримата изброени -Меркурий, Венера, Марс, в тази карта е най-добре поставен и същия ще ти даде насока .

Венера и Меркурий. Мерси  :)

Венера във Везни, 2д, Меркурий като управител на АЦ в Скорпион, 3д с диспозитор Плутон.
Да си призная, мислех, че може да има придобивки по линията на партньора. Сега обаче си мисля, че по-скоро ще има загуби от страна на средствата на партньора. Или ощетяване на индивида от партньора.
Днешното затъмнение е точно върху К2 и съвпада Плутон/СЛВ. Както знаем, то е по-скоро на вътрешно ниво.
Но слънчевото после е във 2д и вероятно тогава ще са проявленията.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински