Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845558 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1200 -: Октомври 08, 2014, 04:28:43 pm »
Предстои ми съвпад на тр. Сатурн (У5) с натален Марс (У8) в 3-ти дом. Какво да очаквам според вас, че ми е притеснено. Четох, че водел до намаляване на енергията, до конфликти с шефове и авторитетни хора и до възможни кожни проблеми.  ???
На два пъти мина този транзит при мене тази година- тр Сатурн у5, 6 съединение с Марс У3, У8 в 3д- не съм имала конфликти с шефове, ако изключим двата бана тука  :D
Енергията също не ми е намалявала, но имах известни задръжки в областта на комуникацията, по-скоро писането не ми вървеше, колкото и да си напъвах творческата мисъл  :)
Освен това, нали 3д е свързан с движението, а 6д със здравето- докато се моташе Сатурн около Марса ми имах остри болежки по ишиасния нерв на десния крак, имало е дни да не мога да пристъпя от болка... От всички мазила ми помогна само Deep Reliеf

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1201 -: Октомври 08, 2014, 11:19:05 pm »
На два пъти мина този транзит при мене тази година- тр Сатурн у5, 6 съединение с Марс У3, У8 в 3д- не съм имала конфликти с шефове, ако изключим двата бана тука  :D
Енергията също не ми е намалявала, но имах известни задръжки в областта на комуникацията, по-скоро писането не ми вървеше, колкото и да си напъвах творческата мисъл  :)
Освен това, нали 3д е свързан с движението, а 6д със здравето- докато се моташе Сатурн около Марса ми имах остри болежки по ишиасния нерв на десния крак, имало е дни да не мога да пристъпя от болка... От всички мазила ми помогна само Deep Reliеf
Ами като те чета вероятно при теб се е проявило с двата бана. При този съвпад човек ставал по-остър и безкомпромисен както към останалите, така и към себе си. Но знам ли...не съм запозната със случая.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1202 -: Октомври 09, 2014, 08:01:40 am »
Навремето при мен опозицията на тр. Сатурн към нат. Марс беше най-продуктивният период. Тогава положих основите на сегашната си професионална дейност, натрупах опит и контакти, започнах да печеля повече. Същевременно Сатурн транзитираше през МС.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1203 -: Октомври 09, 2014, 07:12:55 pm »
Навремето при мен опозицията на тр. Сатурн към нат. Марс беше най-продуктивният период. Тогава положих основите на сегашната си професионална дейност, натрупах опит и контакти, започнах да печеля повече. Същевременно Сатурн транзитираше през МС.
Лили, обсъждахме с Just съвпад на тр Сатурн с нат Марс, а не опозиция
При опозицията на тр Сатурн У5, У6 към Марс У3, У8 също съм имала продуктивен период, защото в същото време тр Сатурн правеше тригон с Плутон У3 и с Уран У6

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1204 -: Октомври 09, 2014, 08:03:22 pm »
Мога да споделя и за съвпада - нямаше гняв и конфликти, но в този период емигрирах, чувствах се отделена и изолирана, изпаднах в мини депресийка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Събития и транзити
« Отговор #1205 -: Октомври 10, 2014, 04:33:31 pm »
При мен проявлението на новолуние-пълнолуние по оста 5-11 дом, както и на съвпада на ЮЛВ с Луната (която се подвизава в 11 дом) е вчерашното ми завръщане към народните танци. От 2 години не съм ходила, бях забравила колко зареждащо е.  :72: А колко модерни са станали тези танци напоследък - имаше 40-50 човека и средна възраст на танцьорите 40 години :57:
Отделно от понеделник мисля да започвам въздушна йога. Дали с това не мога малко да отработя влиянието на съвпада на Уран и Луната ми.  ::)

Черпя ви с един тематичен виц ;)

Един астролог влязъл в бордей. Шефката му представила първата дама:
- Това е Зизи…
- Извинете, кога е родена?
- …
- Хмм… Венера в Козирог. Нямате ли някоя по-жизнена?
- Това е Мими…
- Хмм… Марс в Овен. Нямате ли някоя по-тиха?
- Знаете ли какво, защо не посетите отдела ни „Човешки ресурси“ и не разгледате сами досиетата на служителите?!
 
Астрологът прекарал четири часа в ЧР и най-накрая пристигнал.
- Най-накрая, открих я!
- Но това е нашият водопроводчик Иван! Вижте тук…
- А, да, разбирам. В предишния си живот обаче е бил известна филмова звезда! Не мога да изпусна този шанс.

« Последна редакция: Октомври 12, 2014, 07:51:26 pm от Love-me »
Serve, love, give

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1206 -: Октомври 14, 2014, 10:04:02 pm »
Тук ще дам ОВ за ЛЗ в 14-15* Овен + съвпад с трз Уран върху Слънцето ми.
казах ви,че дълбоко се потапям в работа-това обичам да го правя.Беше много натоварено,харесва ми.Нещата протичат нормално,понеже ми е рутина.Не се е случвало нищо извън рамките на "нормалното" в служебното ми ежедневие.Проследих внимателно деня на ЛЗ и следващия ден когато трз Луна съвпадна със собственото си място...нямаше повей от изненади и събития извън контрола на моята подготовка.Мина една седмица от тогава и мисля какви биха могли да са наталните ми причини при положение,че съм асц Рак да нямам събитийност(или аз да не съм разбрала за такава).Моето предположение е,че ЛЗ и Уран съвпада със Слънцето,а Той(винаги мисля,че той е от мъжки род  ;) ) ми е Алм.Фиг,алкокоден,хайз,хилег...и не знам до колко е възможно да следва собствената си програма,без да допуска влияния за добро или зло.Ако имате някакви други предположения ще се радвам да ги чуя.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1207 -: Октомври 14, 2014, 10:34:25 pm »
Дракониада, не знам с какво се занимаваш, но получи ли някаква т.нар. финансова независимост или пост на работното си място и /или (не)получи информация за (не) споделени "хормони" с някой мъж в периода  '08 2013г. -01.10 .2014 г. ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1208 -: Октомври 14, 2014, 10:45:17 pm »
Дракониада, не знам с какво се занимаваш, но получи ли някаква т.нар. финансова независимост или пост на работното си място и /или (не)получи информация за (не) споделени "хормони" с някой мъж в периода  '08 2013г. -01.10 .2014 г. ?!?  :)
Не,Рени,не съм получила повишение,парите са си пари и не ги определям като събитие.Да,онзи мъж с Пепеляшковите аспекти  ;) :D Ако се брои,че днес ми бръкна в мозъка,но това се е случвало и преди-много уважавам дисциплината и самоконтрола му,както и високия му професионализъм,много е прецизен,хванах се,че му се възхищавам.Ядосвам се,че е по-голям инат от мен.  :d030: Днес много се подразних,че не мога да му пропукам самоконтрола толкова време и аз на моменти съм на път да изгубя моя.  :91: :D Още малко ще добия съмнение в женствеността си.  :043: :043:  :'( :012: Тронов Марсссссссссссссссссс,в съвпад с Юпитер,опоз Плутон и тао от Сатурн!  :91: :91: Как да не го харесваш!  :91: :91: :012: :012: :d030:
« Последна редакция: Октомври 14, 2014, 10:49:50 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1209 -: Октомври 14, 2014, 10:52:11 pm »
Благодаря, ти за споделеното. :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1210 -: Октомври 15, 2014, 01:53:33 pm »
Днес имам хубави транзити  ;D

Лош ден за фейсбук специалистите в офиса, много лош!  :043:

Идвам на работа и виждам обтегнати притеснени лица. И как всеки от колегите влиза в стаята на шефа и му се дават някакви документи.

Новината на деня:
- съкращават от работа изпълнителния директор, който не се справяше адекватно със задълженията си
- двете лаладжийки (по мое предложение, за което знаят само шефовете) минават на съкратено работно време и съкратена заплата
- за свестния и работлив колега няма никакви промени в условията
- по "официалната" им версия аз също съм "съкратена", а според реалната (която ще съобщя пред всички в последния работен ден) напускам по собствено желание и веднага след това отивам на друга (по-хубава) работа.

Понякога животът е наистина прекрасен.  :012:



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1211 -: Октомври 15, 2014, 02:16:38 pm »
Днес имам хубави транзити  ;D

Лош ден за фейсбук специалистите в офиса, много лош!  :043:

Идвам на работа и виждам обтегнати притеснени лица. И как всеки от колегите влиза в стаята на шефа и му се дават някакви документи.

Новината на деня:
- съкращават от работа изпълнителния директор, който не се справяше адекватно със задълженията си
- двете лаладжийки (по мое предложение, за което знаят само шефовете) минават на съкратено работно време и съкратена заплата
- за свестния и работлив колега няма никакви промени в условията
- по "официалната" им версия аз също съм "съкратена", а според реалната (която ще съобщя пред всички в последния работен ден) напускам по собствено желание и веднага след това отивам на друга (по-хубава) работа.

Понякога животът е наистина прекрасен.  :012:


 :57: Нещо със СЛВ да имаш? Така хубаво си береш плодовете, че чак ти завиждам  :clap:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1212 -: Октомври 15, 2014, 02:20:15 pm »

 :57: Нещо със СЛВ да имаш? Така хубаво си береш плодовете, че чак ти завиждам  :clap:

Транзитен ЮЛВ в съвпад с нат. Меркурий (у10), транзитен ретро Меркурий в съвпад с нат. СЛВ.  :)

И транзитен Марс в точен тригон към нат. Венера - новината ме зарадва, почти като оргазъм.  ;D

Радио Варна днес почти не свири!  :043:

« Последна редакция: Октомври 15, 2014, 02:22:53 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1213 -: Октомври 15, 2014, 03:30:36 pm »
тр Марс У3 от 4д квадратира Мерка у1, 10 в 1д- вчера ме атакуваха с неприятни приказки/новини от различни места, но засега се владея да не отвръщам на удара- като типична везна оставям Онзи отгоре да им даде заслуженото  :-X

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1214 -: Октомври 15, 2014, 09:17:31 pm »
Благодаря, ти за споделеното. :08:
Това не е споделено по темата,а празни приказки,които нямат общо с никакви транзити.  ;) :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: