Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845093 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1275 -: Октомври 23, 2014, 04:19:40 pm »
Интересно проявление на съвпада Сатурн- Марс при мен. Скандал с възрастни хора- родителите на мъжа. По- добре така отколкото скандал с шеф да речем. С него се разбираме добре напоследък въпреки първоначалните ми съмнения. 
Кой Сатурн- транзитен към натален Марс ли? кои домове управляват, в кой дом се случва съвпадът...
Роднините на мъжа са по 9д

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1276 -: Октомври 23, 2014, 04:29:47 pm »
Кой Сатурн- транзитен към натален Марс ли? кои домове управляват, в кой дом се случва съвпадът...
Роднините на мъжа са по 9д
Да, точно така... транзитен Сатурн съвпад натален Марс. Съвпада се случва в 3-ти дом. Марс е У8... ::)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1277 -: Октомври 23, 2014, 04:30:45 pm »
Имам един въпрос, тъй като утре 4акам отговор от една фирма , и ме притеснява 4е точно утре Венера ( управител 5 и 12) и Слънцето правят квадрат към наталния ми Юпитер ( управител 7-ми дом). Може ли това да ми даде негативен отговор? Хубавото е , че МАрс (управител 6 ти) стъпва на Десцедента то4но утре и може да удари едно рамо. Прав ли съм в разсъжденията?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1278 -: Октомври 23, 2014, 04:38:01 pm »
Да, точно така... транзитен Сатурн съвпад натален Марс. Съвпада се случва в 3-ти дом. Марс е У8... ::)
Марс освен У8 е У3 или У4, щом сега Сатурн в скорпион е в съвпад с него в 3д
4д при теб е 10д за мъжа ти- майка му
но Сатурн е бавна планета, в 3д дава ограничения при общуването, задръжки, не  е развързала тази планета острия ти език по Марс в скорпион, а точно обратното
за скандала в конкретния ден трябва да е имало негативен аспект към У3 от тр Меркурий, тр Марс или Луната

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1279 -: Октомври 23, 2014, 04:47:36 pm »
Марс освен У8 е У3 или У4, щом сега Сатурн в скорпион е в съвпад с него в 3д
4д при теб е 10д за мъжа ти- майка му
но Сатурн е бавна планета, в 3д дава ограничения при общуването, задръжки, не  е развързала тази планета острия ти език по Марс в скорпион, а точно обратното
за скандала в конкретния ден трябва да е имало негативен аспект към У3 от тр Меркурий, тр Марс или Луната
Аз винаги съм гледала Плутон като У3. Защо гледаш и Марс? Защото е тронов в този знак ли?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1280 -: Октомври 23, 2014, 04:52:24 pm »
Имам един въпрос, тъй като утре 4акам отговор от една фирма , и ме притеснява 4е точно утре Венера ( управител 5 и 12) и Слънцето правят квадрат към наталния ми Юпитер ( управител 7-ми дом). Може ли това да ми даде негативен отговор? Хубавото е , че МАрс (управител 6 ти) стъпва на Десцедента то4но утре и може да удари едно рамо. Прав ли съм в разсъжденията?
Ами не си прав, защото Венера, Юпитер, Слънцето дори в негативен аспект помежду си не носят негативни прояви, не и в този смисъл на думата
Марс е зловредна планета и заставайки на ДСц е в опозиция на АСЦ, така че никакво рамо няма да ти удари
Юпитер не е У6, а е У7
У6 са Плутон и Марс
Слънцето У3 и Луната У2 образуват Новолуние утре в съвпад с Плутон У6-  загуба на власт
тр Юпитер в 3д в същото време е ОПОЗИЦИЯ със Слънцето У3 в 9д- едва ли ще получиш добри новини точно сега, но дано греша
« Последна редакция: Октомври 23, 2014, 06:24:29 pm от akruks »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1281 -: Октомври 23, 2014, 04:53:29 pm »
Ти не си вникнала в написаното от Рару
твоята Венера по натал не е аспектирана от Сатурн
Венерата ти има един съвпад с Хирон и друг аспект няма

Миии, кьорка. За друго мисля и затова  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1282 -: Октомври 23, 2014, 04:54:13 pm »
Аз винаги съм гледала Плутон като У3. Защо гледаш и Марс? Защото е тронов в този знак ли?
Защото Марс е диспозитор на знак овен и скорпион
аз не зная на К3 какъв знак имаш, затова написах, че може да е У3 или У4, в зависимост на коя куспида попада знак скорпион

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1283 -: Октомври 23, 2014, 04:57:33 pm »
Ами не си прав, защото Венера, Юпитер, Слънцето дори в негативен аспект помежду си не носят негативни прояви, не и в този смисъл на думата
Марс е зловредна планета и заставайки на ДСц е в опозиция на АСЦ, така че никакво рамо няма да ти удари
Юпитер не е У6, а е У7
У6 са Плутон и Марс
Слънцето У3 и Луната У2 образуват Новолуние утре в съвпад с Плутон У6-  загуба на власт
тр Юпитер в 3д в същото време е квадрат със Слънцето У3 в 9д- едва ли ще получиш добри новини точно сега, но дано греша

Акрукс , Транзитен Юпитер е мисля все още в опозиция със слънцето. Аз принципно нямам никаква власт , мисля ,че не трябва да се разглежда Плутон в този му вид в този случай , просто съм кандидатсвал. В смисъл не е аз ги принуждавам нещо.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1284 -: Октомври 23, 2014, 05:07:58 pm »
Грег, атака ще има след 27.10. , а вярната посока към 20. 11. Успех ! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1285 -: Октомври 23, 2014, 05:19:12 pm »
Грег, атака ще има след 27.10. , а вярната посока към 20. 11. Успех ! :)

и на мен ми се струва че в петък няма да се обадят , последен ден от седмицата , ще бързат да си тръгнат, може би понеделник , ще ме потърсят. Мерси Рени ;-) много е полезно това , което ми каза , на мен марс ми помага доста, може би заради това 4е е на трон.  :38:
много благодаря и на Акрукс за отговора :)
« Последна редакция: Октомври 23, 2014, 05:34:34 pm от greg07 »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #1286 -: Октомври 23, 2014, 05:49:59 pm »
Идеално време да премислиш ситуацията и да вземеш решение/отношение по същата след 25 . 10. ;)

 :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1287 -: Октомври 23, 2014, 06:23:56 pm »
Акрукс , Транзитен Юпитер е мисля все още в опозиция със слънцето.
Да, в опозиция са, което си е пак негативен аспект, макар и не като квадрата, който погрешка съм написала
затова и те накарах да си поставиш въпроса тук, че да може и други да ти отговорят правилно


greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1288 -: Октомври 23, 2014, 06:29:09 pm »
много ти благодаря за отговора за Венерата , не знаех 4е сама по себе си не мойе да направи поразии

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1289 -: Октомври 23, 2014, 06:33:43 pm »
Миии, кьорка. За друго мисля и затова  :57:
Споко, не си само ти  ;)