Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845145 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1305 -: Октомври 30, 2014, 04:30:38 pm »
Мотивиращо и разсъждаващо ти действам-радвам се.  :38:

Трудно е да накараш Слънчеви Риби,с влияние на Венера да опитат синхронното плуване . ;)

Бъркаш ме с някой - имам интерсептирани 3 и 9 домове, както и СЛВ в 10д в опозиция на У9, Слънце квадрат Уран и опозиция на Сатурн У3... Аз постоянно се стремя да мисля, да се развивам. Летаргията или спокойствието ме карат да мисля, че животат си минава покрай мен, а аз не стоя на едно място, ми направо назад вървя. Затова се чудя понякога какво общо имам с Рибите освен липсата на злоба.
Не синхронно плуване само, ами и гребане и летене ще опитам едновременно.  :57: Като се знам каква съм.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1306 -: Октомври 30, 2014, 08:54:35 pm »
Утре ми предстои едно много важно събитие,за което съм мечтала много време,но нещо не стигах до там. За какво тръпна в нетърпение ще ви напиша утре или вдругиден вечер.
Точните транзити са трз МарсУ10 квадрат МЦ,
трз Хирон 30* Венера,
Трз Нептун 30* МЦ,
Уран съвпад с Венера,
трз Луна в 8Д,
трз Меркурий тригон К12,
трз Слънце/Венера квадрат натален Юпитер. 

;) Чак си завиждам. :)
« Последна редакция: Октомври 30, 2014, 09:02:13 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1307 -: Октомври 30, 2014, 11:15:06 pm »
Уран съвпад с Венера,
този аспект носи ли ти неочаквани пари/подаръци, понеже обратното- тр Венера в тригон/секстил с Уран винаги ми е носил неочаквана печалба

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Събития и транзити
« Отговор #1308 -: Октомври 31, 2014, 07:33:04 am »
А транзитна Венера съвпад Уран какво ви е носила?
При мен Уран е У8 и се надявам нещо хубаво по 8 дом да донесе. Венера, като У11 и У4, смятам да сбъдва мечти по темите и на 4 дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1309 -: Октомври 31, 2014, 10:01:21 am »
Венера/ Уран -магнетизъм, в самия ден.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1310 -: Октомври 31, 2014, 10:08:37 am »
Венера/ Уран -магнетизъм, в самия ден.

Да, тъй като това се случва горе-долу веднъж годишно, нямаме причини да очакваме много от съвпада :-) Просто наблюдавай деня и съседните покрай този сравнително бърз транзит.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #1311 -: Октомври 31, 2014, 01:50:42 pm »
На мен съвпада на Уран с Венера, който сега пак стана точен за момента ми е донесъл само нестабилни връзки, странни отношения в партньорствата, лутания от една в друга крайност. Емоции и преживявания на 360 градуса, това е.
Венера ми е управител на Везните на МЦ така че ми се отразява много положително на външния вид.

Венера върху Уран е бърз транзит и Yaya е обяснила защо може и да не доведе до нищо. Отделно - транзит на лична върху външна планета според мен също не дава събитийност.

Догодина февруари-март едновременно Плутон ще направи квадрат към Венерата ми, а Уран за последно ще мине към нея и ще се насочи към Луната.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1312 -: Октомври 31, 2014, 02:03:47 pm »
Догодина и аз чакам точния съвпад на тр. Уран с нат. Венера, петодомна при това. Не зная какво да очаквам - досега повечето ми връзки бяха с "уранов" акцент (каквито ги описваш по-горе), без да имам в натала аспект между Уран и Венера, нито водолейско. Между другото, първата ми сериозна връзка бе с мъж, който има ретроградна Венера в съвпад с Уран (в Скорпион). Днес е рожденик.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1313 -: Октомври 31, 2014, 04:03:38 pm »
А транзитна Венера съвпад Уран какво ви е носила?
При мен Уран е У8 и се надявам нещо хубаво по 8 дом да донесе. Венера, като У11 и У4, смятам да сбъдва мечти по темите и на 4 дом.
Ами то на теб ти е сбъднала мечтите по 4д, нали имаш собствен апартамент в столицата  :)
тр Уран нали е съвпад с моя Юпитер У4 в 8д ама засега нямам наследство все още, дори се руши пред очите ми и нищо не мога да направя по въпроса с моята дива майка, дето ни къса нервите

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1314 -: Октомври 31, 2014, 04:31:40 pm »
Ами то на теб ти е сбъднала мечтите по 4д, нали имаш собствен апартамент в столицата  :)
тр Уран нали е съвпад с моя Юпитер У4 в 8д ама засега нямам наследство все още, дори се руши пред очите ми и нищо не мога да направя по въпроса с моята дива майка, дето ни къса нервите

разбирам те акрукс, моята майка имаше подобни проблеми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1315 -: Октомври 31, 2014, 05:07:36 pm »
разбирам те акрукс, моята майка имаше подобни проблеми
при мен Юпитер е връх на йод в натала, докато се разплете възела, ехее... то мина половин век  :012:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1316 -: Октомври 31, 2014, 05:13:26 pm »
при мен Юпитер е връх на йод в натала, докато се разплете възела, ехее... то мина половин век  :012:

аз помня , че ние и двамата имаме Юпитер , управител 7 ми в осми натален , все се надявам на богатсво от партниора, иначе е вярно 4е родителите ми са добре финансово , но не търся нищо от тях , нито са ми и помагали. На теб съпруга ти богат ли е?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1317 -: Октомври 31, 2014, 05:30:39 pm »
аз помня , че ние и двамата имаме Юпитер , управител 7 ми в осми натален , все се надявам на богатсво от партниора, иначе е вярно 4е родителите ми са добре финансово , но не търся нищо от тях , нито са ми и помагали. На теб съпруга ти богат ли е?
хаха, богат е силно казано, но в сравнение с мен беше и е по-имотен, друг въпрос е, че е инатлив, див козел и не иска да се възползва от това, а е оставил всичко на сестра си...
Не съм меркантилна, но при положение, че децата ни се мъчат и гладуват, а той не прави нищо повече по въпроса от това да изкара пари за сметките, които включват и наемите за квартирите, които ползваме от години, то как да не се дразня  :-X

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1318 -: Октомври 31, 2014, 07:16:06 pm »
На мен съвпада на Уран с Венера, който сега пак стана точен за момента ми е донесъл само нестабилни връзки, странни отношения в партньорствата, лутания от една в друга крайност. Емоции и преживявания на 360 градуса, това е.
Венера ми е управител на Везните на МЦ така че ми се отразява много положително на външния вид.

Венера върху Уран е бърз транзит и Yaya е обяснила защо може и да не доведе до нищо. Отделно - транзит на лична върху външна планета според мен също не дава събитийност.

Догодина февруари-март едновременно Плутон ще направи квадрат към Венерата ми, а Уран за последно ще мине към нея и ще се насочи към Луната.
Уран преобръща ситуациите. Хаос, ентропия.

п.п.Започвам, пак, да си мисля, че този ник ми вреди.  :012: Радиоактивност.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1319 -: Октомври 31, 2014, 07:22:41 pm »
при мен Урана премина върху наталната ми Венера и Марс (те са в съвпад в 4 граудса Овен), периода Април 2011-Декември 2012 , общо вземото много кофти период, тогава срещнах , човека , който най-много съм оби4ал го сега, и след последния транзит върху венерата ми , ме изостави внезапно , като се ожени за друг човек, и то внезапно. Съвет от мен , опитай се да не се влюбваш , сега, защото ще ти остави белези за цял живот.