Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845819 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1455 -: Ноември 18, 2014, 11:00:36 am »
В случая се поставям в неудобна ситуация.

Навремето, когато реших да спра поддръжката и прекратих договора, изпратиха един млад техник да свали някакво устройство. Оказа се свястно момче и ми предложи да остави алармата да работи, но без връзка към тях. Аз тогава не се замислих за евентуалните последици и се съгласих. Нито веднъж не съм я включвала - ако случайно се разпищи, никой от Сота няма да дойде на обекта и ще трябва сам да се оправяш. А тук взеха много често да стават токови удари и буквално за секунда алармата се активира. Така се получава и ако спреш някой от бушоните на ел. таблото. После просто въвеждаш кода и датчикът спира да пиука.

Този път обаче токовият удар се е оказал фатален - цялото устройство се е развалило, сирената изрева, а таблото не приема кода за деактивиране. И сега продължава да пиука и отхвърля кода, ако тръгна да го въвеждам, изпищява надълго. То и с това пиукане е дразнещо и нощем не може да се спи, а и при всеки пореде токов удар трябва да чакам поредното включване на алармата. Този път имах късмет и рева само 15-20 минути, следващия може да реве нон стоп и съседите да викнат полиция.

Напоследък ми идва в повече стресът и вече не знам докога ще продължава. Това не са ден-два или няколко месеца, а 7 години. Днес дори си пуснах неплатена отпуска и взех опаковка леки антидепресанти.  ;D


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1456 -: Ноември 18, 2014, 11:04:06 am »
принципно тези устройства не се вързват към ел.мрежата, или поне не само - имат си батерии, които като започнат да падат, трябва да се сменят, така че ако всичко беше наред, дори и да нямаше връзка към оператор от сота, не би трябвало при всеки токов удар да писка

явно са се натрупали стресови ситуации, но все пак им звънни да ти го демонтират

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1457 -: Ноември 18, 2014, 12:35:27 pm »
Дойдоха техниците  ;D

Алармата е деактивирана, бомбата със закъснител е изключена  :012:

В списъка с неприятни неща остава само зъбарят  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1458 -: Ноември 18, 2014, 03:11:05 pm »
Слънце съвпад Сатурн в Скорпион- последна пукнатина в леда  преди  заветната цел Еверест.
Успех на всички тръгнали по маршрута  с начало Тибет преди 2 г. ! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1459 -: Ноември 18, 2014, 05:07:55 pm »
Благодаря, Рени  :)

Зъбът е оправен, сега има друго - оказа се, че леко съм наводнила терасата на съедите отдолу, а тъкмо са си направили хубав ремонт. Отивам да чистя сифона - там цяло блато е станало - вода от климатика, кал, листа и тревички.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #1460 -: Ноември 19, 2014, 02:00:35 pm »
при мен и при близки също - проблем с ел. уреди.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1461 -: Ноември 19, 2014, 04:00:41 pm »
тези дни северен лунен възел тригонира Слънцето ми , Слънцето ми е управител на 3 ти дом , днес сестра ми докато е пресичала , едва , не е била блъсната от кола. Много се радвам , че се е спасила , отдавам го на този транзит :-)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1462 -: Ноември 19, 2014, 08:37:43 pm »

Виждате ли проблеми при тези транзити по АЦ/ДЦ? Тъй като Луната в този ден минава точно над Марса, се задвижва целият кръст.

В солара има съвпад на соларна К12 с натална К8 (сол АЦ е на 25гр в 9д натален), соларен К8 е в 4д, а Соларното Слънце е в съвпад с Юпитера в 4 соларен дом - и двете се падат в 12 натален. Пак съм се филмирала ::).
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1463 -: Ноември 19, 2014, 09:46:51 pm »
Papy, това е карта на дете- родителите/ настойници, около него ще имат преживявания по-скоро ,а детето ще ги отрази същите по неговият си драматичен начин. :)
« Последна редакция: Ноември 20, 2014, 01:16:16 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1464 -: Ноември 19, 2014, 10:25:59 pm »
Papy, това е карта на дете- родителите/ настойници, около него ще имат преживявания по-скоро ,а детето ще ги отрази същите по неговият си драматичен начин. :)

Това за Папи ли е?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1465 -: Ноември 19, 2014, 10:28:47 pm »
Това за Папи ли е?

Yaya, извинявай, просто обърках аватарите. :38:
Към теб е информацията.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1466 -: Ноември 19, 2014, 10:41:09 pm »
Рени, в картата на родителите това не е отразено :-) Аспектите са само в картата на детето. Прогресивната Луна съвпада с дир. Нептун на 28гр. Водолей. Още един акцент над Нептун и 8д.
« Последна редакция: Ноември 19, 2014, 10:44:21 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1467 -: Ноември 20, 2014, 11:48:35 am »
Чувствам се измамена,  предадена.....направена на глупачка. Към У3 ли трябва да гледам транзити или 12 и 8 домове?

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1468 -: Ноември 20, 2014, 12:33:32 pm »
Измамена ми звучи като Нептун, а това че говориш за чувства и емоции ми прилича на Луна... Транзитна Луна в аспект с Нептун или във воден дом в напрегнат аспект с нещо в натала ти. Лунацията, която наближава да не е засегнала по някакъв начин Луната или Непуна ти?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1469 -: Ноември 20, 2014, 01:20:43 pm »
Чувствам се измамена,  предадена.....направена на глупачка. Към У3 ли трябва да гледам транзити или 12 и 8 домове?

Към Марс/Венера  и 1-ви/7-ми  дом и всичко свързано с тях, както и Уран/Сатурн от тр. Меркурий, Луна закачащи тежък транзит, прогресия.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“