Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833866 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #30 -: Октомври 04, 2013, 02:31:15 pm »
Венера ретроградна от 21 декември 2013 г.


20 ноември 2013 г. Венера на 13 градуса в Козирог влиза в сенчестата зона
21 декември 2013 г. Венера на 28 градуса в Козирог става ретроградна
31 януари 2014 г. Венера на 13 градуса в Козирог преминава в директно движение
4 март 2014 г. Венера на 28 градуса в Козирог излиза от сенчестата зона

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #31 -: Октомври 04, 2013, 02:47:32 pm »
Abroad,благодаря за информацията . :great:
Ха,ха не знам как се чака три месеца ,без значение за какво става въпрос ,не ми е познато. :character0029:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Събития и транзити
« Отговор #32 -: Октомври 06, 2013, 10:16:19 am »
Рени,

аз виждам  СД, не  в полза на нова романтична връзка:

СД Сатурн в 7 дом в опозе на У5 Марс ,тр.Сатурн в 12,идващ от 5 също,СД Меркурий  У7,10 съвпад Сатурн в 5 , активиран връх на пръста,стари грешкина нов пейзаж :021:,скука,това е по скоро стагнация,застой, ограничение на забавленията ,флирт и любовта,както и финансите,У2 ,сатурн е по сериозните взаимоотношения,докато е активна  ти самата ще си поставиш висока летва,която кандидатите да преодоляват, като премине прогр.Луна в 1 дом Стрелец ще си с нагласа за по голяма фриволност в забавленията,но отсреща по 7 дом -греда ще получаваш само думи,думи,думи,празнословие,прогр.Луна Стрелец и Юпитер,транз.в Рак и 8 дом ,както и предстоящият съвпад с Марс,У5, внимавай кой допускаш близко до себе си,както и с инвестиции,кредити,данъци и подписване на договори,документи ,професионално, заради карето към меркурий,заради юпитер и стрелец,пак свързано с хора от чужбина
тр.Уран през прогр.Венера е тип морето до колене,един поглед  :-\ и сърцебиене, да се  изгубиш от пръв поглед,на път,после трябва да те издирваме дълго и настоятелно :sign0085:

дир.Луна съвпад прогр.Меркурий е интересно съчетание,чрез комуникация ще осъзнаваш ,необходима ти е чуждата гледна точка ,затова питаш

прогр.Луна тригон  нат.Слънце, имаш ли печаливши контакти с чужбина,лични или професионални,или пътуване,временна промяна,сол.Асц.Лъв в 9 говори за личностна реализация,изява извън пределите на страната
прогр.Меркурий на дсц. в близнаци,говори за нарастваща популярност ,благодарение на твой  окулни занимания/знания  :great:
тр.Нодална ос е преминала през прогр.Слънце на К6, промяна на ежедневието,колеги,работно място или естество на работа,здравословно с-ние,завръщане на човек от миналото

тр.Марс в Лъв,У5  е на градус от съвпада със сол.Асц. в тригон с нат.Венера 5 , У6,11 ,колеги ,приятели, квот има да става ще става,в чужбинско ли шъ е,пиперудите ще запърхат с крилца неудържимо,а къде ще удари щунамито е тайна божия, аз там се не бъркам :25:

разпадналата се опозиция на СД Венера към Марс ,говори за емоц.връзка,която е прекратена,свързана с раб.място или с приятели,ти ще кажеш вярно ли е :93: :051bye:
« Последна редакция: Октомври 06, 2013, 10:18:53 am от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #33 -: Октомври 06, 2013, 09:41:26 pm »
Strelicka,благодаря за вниманието-даде ми тема за размисъл . :-*

И аз не виждам романтична връзка поне до догодина месец март , за тогава съм се настроила за същата,но виж по 3/6/10/11 -ти домове има върху какво да се "работи ".Нямам присантиман към чужбина ,нито сега .нито за в бъдеще,но...няма да казвам никога.
Относно тр.Уран към пр.Венера -изживях го "на разходка с лодка " и то с Водолей  :celebrate:
И да прекратих някой работни взаимоотношения по "трудният " (неприятен ) начин.
Така е като по натал  нямам "силна" планетка,в случая и Меркурий ,и Венера ,и Сатурн са ми съответно в заточение и падение-многоооооооо греди ,както каза ти  :d030:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Събития и транзити
« Отговор #34 -: Октомври 07, 2013, 02:58:50 pm »
 :08:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #35 -: Октомври 09, 2013, 10:52:33 pm »
Сега видях ,че Венера е направила ингрес от няколко дни в Стрелец, съвпад с АСЦ ми и направих лека промяна във външния си вид ,облекло .Обаче не мога да "вмъкна" квадратурата и с Нептун в ежедневието ми  ::)...нещо ми се "губи"  :17:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #36 -: Октомври 10, 2013, 05:42:55 pm »
Рени, болен човек за когото да си се грижела наскоро или ти самата да си била у дома или в болница?
Питам заради прогресивна Луна в съвпад с Нептун.

Оракулке, "окабелиха" ме цялата днес с някакъв "temeo" ,много е гадно ,като в менгеме съм и така 48 часа. :41:
« Последна редакция: Октомври 10, 2013, 08:27:01 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #37 -: Ноември 09, 2013, 04:19:02 pm »
Невероятен ден!
Тръгнах да си купувам и сменям зимните гуми, че старите вече се изтриха.
Бойлерът протече - на път трябваше да купя нов и както си карах на едно кръстовище странично ме отнесе камион. Резултатът е силно засегната шофьорска врата и вдлъбната задна също. Тоя Сатурн докато квадратира планетките във 2ри ще се разоря :91:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #38 -: Ноември 09, 2013, 05:37:01 pm »
Abroad,Сатурн не разорява ,това е в компетенцията на Венера,Плутон и Юпитер(под всяка форма като комбинации/конфигурации) ,първият само те задължава да си платиш "обяда".Това че тр.Сатурн активира по някакъв начин 2-ри дом ,планети там ,в сферата на финансите ,означава че липсва желание да се "множат" парите или пък е ограничено и живееш с толкова ,с колкото да ти стигнат,но ако имаш акцент на Огън,Венера /Юпитер ,2/8-ми домове това ще те дразни. :smile016:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #39 -: Ноември 09, 2013, 07:22:55 pm »
Abroad, да не би да е от затъмнението? Какво ти аспектира, някъде имаше картата ти, ама не се сещам къде е.

Аз имам въпрос, колко дълго действат транзитите на Сатурн, след като вече се е разпаднал аспекта??? Мислех, че като вече се е разкарал от чувствителното ми място, ще ми олекни и ситуацията ще започне да се подобрява, ама не.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #40 -: Ноември 09, 2013, 07:50:01 pm »
Малко по-дълго от колкото ни се иска,а в момента той е в неподвижен знак и активирайки планета/и в същите проявата действа повече от допустимата орбиса.Прецени в натала какво преобладава ,ако не е твой ,като стихии,модалности ,конфигурации ,но Сатурн "задържа" винаги и след аспекта даже и при силни кардиналност/Огън.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #41 -: Ноември 09, 2013, 08:13:47 pm »
Abroad,Сатурн не разорява ,това е в компетенцията на Венера,Плутон и Юпитер(под всяка форма като комбинации/конфигурации) ,първият само те задължава да си платиш "обяда".Това че тр.Сатурн активира по някакъв начин 2-ри дом ,планети там ,в сферата на финансите ,означава че липсва желание да се "множат" парите или пък е ограничено и живееш с толкова ,с колкото да ти стигнат,но ако имаш акцент на Огън,Венера /Юпитер ,2/8-ми домове това ще те дразни. :smile016:

Рени,
по натал Венера/Юпитер/Плутон са си свързани, 2/8 са си съвсем прилично подчертани
права си, не е само един Сатурн, макар че и само той стига понякога, когато е силен и ъглов по рождение - но сега добре са се съчетали - освен квадратиращия Сатурн, Юпитер е в близост и в знака на Луна, която управлява 8ми и е в 8ми, Юпитер опозира Слънцето (заключен знак в 8ми), тр. Венера в опозиция със Сатурн (У2), освен че дирекционен Сатурн е в опозиция на натална Венера във 2ри

Сатин,
затъмнението беше в същия градус на прогресивен Меркурий и в тригон с него, едновременно секстил прогресивна Луна

за орбиса на Сатурн, при това като говорим за съвпад, при това във фиксиран знак - минимум 7*, да не кажа, че може да си действа почти до излизане от знака

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #42 -: Ноември 09, 2013, 08:39:35 pm »
Abroad,щом си родена по пълнолуние ,може да е не в точен градус ,винаги ще се чувстваш сигурна ,когато всичко около теб е "пълно" и щом Луната е в 8-ми,имаме двойно подчертаване .Какви аспекти има към Луна ?
Сатурн в момента щом ти държи Венера ,сякаш нямаш желание нито за любовни трепети ,нито за финансови операции ,нито за разкрасяване ;опозицията не се толерира от Юпитер,той не обича да се съобразява щом държи Слънцето ,съвпада му с Луна ще подчертае емоционалната ти страна ,но не знам доколко ти си съгласна с това .Сатурн ти управлява Слънце,а Юпитер АСЦ и в момента Сатурн квадратира Юпитер ,а  Юпитер е в знак на Сатурн ,чакай да погледна картата ти ,да не карам по памет ,че ме заинтригува .Имаше я картата ти във форума ,нали ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Събития и транзити
« Отговор #43 -: Ноември 09, 2013, 08:48:44 pm »
Невероятен ден!
Тръгнах да си купувам и сменям зимните гуми, че старите вече се изтриха.
Бойлерът протече - на път трябваше да купя нов и както си карах на едно кръстовище странично ме отнесе камион. Резултатът е силно засегната шофьорска врата и вдлъбната задна също. Тоя Сатурн докато квадратира планетките във 2ри ще се разоря :91:

От вчера насам витае особена енергия, а и Меркурий затяга пак, взеха да изригват хора и ситуации. 
Ти добре ли си?
Нямаш ли застраховка на колата? 

Може Сатурн да реже харчовете за удоволствие и да създава грижи, че по тях да отиват, да ревизира отношение към финанси и прочие, които са ни ясни.

п.п. ще ударя едно за твое здраве тази вечер O:-)
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #44 -: Ноември 09, 2013, 08:54:08 pm »
Abroad,щом си родена по пълнолуние ,може да е не в точен градус ,винаги ще се чувстваш сигурна ,когато всичко около теб е "пълно" и щом Луната е в 8-ми,имаме двойно подчертаване .Какви аспекти има към Луна ?

точно така

Сатурн в момента щом ти държи Венера ,сякаш нямаш желание нито за любовни трепети ,нито за финансови операции ,нито за разкрасяване

ей за тия и трите, е точно наобратното:)