Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845689 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1545 -: Декември 13, 2014, 02:49:09 pm »
Сложиха ми ваксина. Освен тр. Сатурн (У6) в съвпад с нат. Нептун, друго съществено не виждам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1546 -: Декември 13, 2014, 03:09:22 pm »
Сложиха ми ваксина. Освен тр. Сатурн (У6) в съвпад с нат. Нептун, друго съществено не виждам.
трябва да има нещо друго, понеже в началото на септември тр Сатурн У6 беше съвпад с моя Нептун, а не съм се ваксинирала, още повече при мен Нептун е точен съвпад с Марс У8 в 3д

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1547 -: Декември 13, 2014, 05:17:23 pm »
,понеже хората,за които бих  станаla пушечно месо не заслужават това нито морално,нито ще проумеят  такъв жест.Те дори няма да осъзнаят,че някой си причинява неудобства за тях,не ли да вземат положителен пример и да си свършат за напред сами работата..Дилемата ми е,че трябва да се постъпва правилно,въпреки vsichko.Аз направих постъпки по случая ,очаквам освен развитие по него и наказания за мен.
На онези добитъци им намерих лице пред което спокойно да изкажат тревогите и опасенията си и най-вече да им разреши проблемите.И те казаха,че проблеми няма и всичко им е наред!
П.П:за ЕН-ти път в живота ми се случва "да извоювам" правото на право на овце и те да изберат да нямат право,след като са мрънкали и роптали.Никой не може да ме убеди,че българинът е горд човек,а не страхливо влечуго.
« Последна редакция: Декември 13, 2014, 05:38:03 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1548 -: Декември 13, 2014, 08:44:28 pm »
Бедният почти винаги е страхливо влечуго
Или с други думи-зависимият
Нека ти да беше мъжът вкъщи, да плащаш ипотека, пансиона на старата си майка, лекарствата на баща си, обучението на децата и новата рокля на жената, да те видя колко щеше да си смела
Има изключения, разбира се, говоря принципно

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1549 -: Декември 13, 2014, 08:53:25 pm »
Бедният почти винаги е страхливо влечуго
Или с други думи-зависимият
Нека ти да беше мъжът вкъщи, да плащаш ипотека, пансиона на старата си майка, лекарствата на баща си, обучението на децата и новата рокля на жената, да те видя колко щеше да си смела
Има изключения, разбира се, говоря принципно
Hамерих честен и силен човек,които да им реализира интересите и да им разреши проблемите,а те ....добре,че няма как да се компрометирам пред този човек,заради доверието което има между нас.
 Mисля,че и наказанието ми ще се размине,но ще почакам до Нова година.Действах на своя глава извън ресора ми,а това не е редно.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1550 -: Декември 13, 2014, 09:22:15 pm »
И защо го направи?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1551 -: Декември 13, 2014, 09:32:18 pm »
И защо го направи?
Izviniavam se za latinicata.
Napravih go(a i vseki pat),zashtoto chovek triabva da postapva pravilno kogato moje i da se bori za vijdaniata si.Nad tiah imashe seriozna zaplaha za jivota ot elektrichestvo i voda v kombinacia,a zdraveto im e razklateno dosta.Sled kato mojeh da napravia neshto reshih,che ne e redno da gi ostavia da gniat.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1552 -: Декември 13, 2014, 10:10:36 pm »
Щом си направила правилния избор, не мрънкай :)
Хората обикновено са там, където са, заради изборите си

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1553 -: Декември 13, 2014, 11:39:04 pm »
Щом си направила правилния избор, не мрънкай :)
Хората обикновено са там, където са, заради изборите си
не мрънкам!Споделях случка по време на транзити!
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1554 -: Декември 14, 2014, 10:14:19 am »
Колко точен беше съвпадът тр марс-иц/мц?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1555 -: Декември 14, 2014, 12:39:54 pm »
Пий мента, лайка, жълт кантарион
Не се уморяваш достатъчно през деня, ако правиш нещо умствено и не спиш, натовари се и физически

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1556 -: Декември 14, 2014, 02:40:54 pm »
Колко точен беше съвпадът тр марс-иц/мц?
Не беше съвпад,а точене секстил/тригон на оста.Ингресът на Венера в Кзр също беше фактор,но още нямам време да се задълбоча.Цялата ситуация за мен беше много емоционална.Изживявам ги тези неща,както и протестите.Козирог излиза,че ми е много чувствителна зона-по-чувствителна от 10Д(Овен) по време на транзити.При това не защото от тук планетите ми правят квадрати......
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1557 -: Декември 14, 2014, 07:06:55 pm »
От плюс минус две седмици не мога да спя, вече не се търпи. Вечерта към 8-9 ми се доспива, щом си легна започва едно въртене до сутринта, ако случайно задремя за половин един час се започват едни сънища и то все едно съм будна. На сутринта едва се вдигам от леглото и вече съм супер изнервена и изморена от това.
Няма психологическа причина за безсънието, просто не ми се спи.

Транзити никакви, единственото ми обяснение е от тр. Марс квадрат Луна/Плутон, ама той вече е разходящ, а положението не се подобрява. Днес се влача като парцал, а и със ставането ми идваше да се скарам с някой, добре че стиснах зъби и само сритах един леген в банята, казах че съм се спънала ма не бях  ;D
тр Меркурий у3 и тр Слънце У6 върху Уран и квадрат с твоето Слънце в 12д, където се е върнал отново Уран, а днес се е включила и Луната в 6д
чаша топло мляко с лъжица мед успокоява и е добре да се пие вечер преди лягане

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1558 -: Декември 14, 2014, 07:49:07 pm »
От плюс минус две седмици не мога да спя, вече не се търпи. Вечерта към 8-9 ми се доспива, щом си легна започва едно въртене до сутринта, ако случайно задремя за половин един час се започват едни сънища и то все едно съм будна. На сутринта едва се вдигам от леглото и вече съм супер изнервена и изморена от това.
Няма психологическа причина за безсънието, просто не ми се спи.

Транзити никакви, единственото ми обяснение е от тр. Марс квадрат Луна/Плутон, ама той вече е разходящ, а положението не се подобрява. Днес се влача като парцал, а и със ставането ми идваше да се скарам с някой, добре че стиснах зъби и само сритах един леген в банята, казах че съм се спънала ма не бях  ;D

Аз съм така от близо 2 години. На разведиляване заспивам и ми остават час- 2 сън. Следва ударна доза кофеин, зачервени очи и усилия, за да изглеждам енергична. Тр. Сатурн  ми остави Луна-та (У12) на мира. Тр. Уран не е направил точен аспект с нея, но може да и действа. (Като знам на какво безсъние бях подложена при престоя му в първата декада на водолей..)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1559 -: Декември 14, 2014, 08:02:15 pm »
 във връзка с безсънието никога не ме е измъчвало,dори сега,когато Уран ми е върху Слънцето и Венера.Когато ми транзитираше върху Меркурий също. Но съм забелязала една закономерност,че винаги преди да летя със самолет не мога да спя по 3 денонощия(пак е по Уран) .На тези,които не можете да спите препоръчвам изтощение.Fизическите натоварвания във фитнеса освен,че отхвърлят стреса  много спомагат за непробудния сън.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: