Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845560 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1620 -: Януари 13, 2015, 10:08:57 pm »
Благодаря ти Уан.

Лошото е,че при мен освен че ще е в съвпад със слнцето, ще бъде и в опозиция с плутон :'( :-X

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #1621 -: Януари 13, 2015, 10:12:28 pm »
Акрукс ти говореше за сексапил, аз - за енергия, ЯЯ - за емоционален период. И ти пак видя лошото.
Бейби...животът е такъв, какъвто го мислиш. Какъвто го чакаш. Какъвто го правиш.

В чест на този транзит с цялото си сърце ти желая да видиш живота си хубав, наистина.:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1622 -: Януари 13, 2015, 11:16:39 pm »
Благодаря. Дай Боже.
За всички вас тук с ъщо :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #1623 -: Януари 14, 2015, 09:00:52 am »
впечатление за транзитен плутон в съвпад с натална луна? луната е в 9ти дом и е У3, У4. картата е на дете.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1624 -: Януари 14, 2015, 11:59:53 am »
На мен ми беше кофти този период (тр плутон съвп нат луна), но моята карта е нощна. За майка ми също не беше добър, но всичко мина и замина

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Събития и транзити
« Отговор #1625 -: Януари 14, 2015, 12:30:56 pm »
впечатление за транзитен плутон в съвпад с натална луна? луната е в 9ти дом и е У3, У4. картата е на дете.
Нямам впечатления, но това ми изглежда, като преместване в друга държава на майката, семейството, дома. Специален период за детето.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1626 -: Януари 14, 2015, 12:36:32 pm »
На детето предстои ли му преминаване към нов етап на развитие в социума - тръгване на ясла, на градина, в подготве или на училище?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #1627 -: Януари 14, 2015, 01:59:26 pm »
може да има промяна в семейството. по времето на точния аспект, при мен ще е в разходящ аспект с ИЦ на 5 градуса. училище не знам дали ще сменя, не е изключено и това да стане  ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1628 -: Януари 14, 2015, 04:16:01 pm »
впечатление за транзитен плутон в съвпад с натална луна? луната е в 9ти дом и е У3, У4. картата е на дете.
а Плутон У на кой дом е?
Луна у3 за детето може да е сестричка, братовчедка за детето, някаква трансформация за близка жена, за дома на детето- родителите, корените му имат ли връзка с чужбина по принцип, след като по натал У4 е в 9д?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #1629 -: Януари 14, 2015, 04:19:51 pm »
плутон е У7.
с чужбина няма връзка. ама баща му не живее с нас. или пък луната в 9ти може да му е от мен, защото и моята е там.  все си мисля, че трябва да съм по 10ти като съм сам родител.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1630 -: Януари 14, 2015, 04:30:00 pm »
плутон е У7.
с чужбина няма връзка. ама баща му не живее с нас. или пък луната в 9ти може да му е от мен, защото и моята е там.  все си мисля, че трябва да съм по 10ти като съм сам родител.
А, това било твое дете  :) Майката е по 10д не само когато е сама.
Плутон У7 съвпад с Луна У3, У4- няма да мине без промяна по отночение на дом, семейство, както и неща по 3д- средно образование, братя и сестри, съседи, току-виж се сдобие с нов дом и семейство, а покра това с нови съседи, братче или сестричка  :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #1631 -: Януари 14, 2015, 04:44:04 pm »
дано е това. аз все лошото виждам. явно е вярна приказката "дано не ти се случва това, дето майка ти го мисли"

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1632 -: Януари 16, 2015, 05:25:26 pm »
Само отбелязвам, че това говедо Марс никога не ме пропуска, когато направи квадрат с наталния ми Уран.  :72:
Това е времето, в което осветителните тела се пръскат на парчета, излитат като ракети, гърмят като бомби. Гумите на колите се пръскат. Електрониката откача. И няма простичко решение на проблемите. Всичко става с мъка, яд, нерви.

Мислех си, че ме подмина без сериозни инциденти, все пак е 1 градус след карето. Но пак се прояви тази гадина. Дали тр. Луна не го подпали отново?
Тр. Луна и Сатурн в точен съвпад с Уран и точен секстил с Меркурий по време на инцидент. Уран ми е управител на Асцендент.
Сега го гледам по-задълбочено, тр. Марс куинконс Меркурий, отново 1 градус след точния аспект. Тр. Марс квадрат и половина към Слънцето ми.
Упр на 3 дом ми е Венера, тя е богато аспектирана от тежкари и приближаваща нодална ос.

Мразя го този квадрат, всеки път ми прави въртели.  :96: И все от Рибите ми е най-проблемен. Дори съвпад и опозиция не усещам така, както е с карето от Риби.  :96:


 
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1633 -: Януари 16, 2015, 05:47:52 pm »
Да продъжим с анализа на Марс.  ;D

Стана интересно. Поради затрудненото положение се примолих за помощ на седмодомието. Какво има в неговата карта. Транзитен Марс(говедото) е в каре с близнашкия му стелиум - Венера, Марс и Сатурн. Управители на 7,6 и 3 дом. Тр. Сатурн и Луна в опозиция със същите пичове. И в съвпад с Нептуна му и точно на к2.
Ако гледам производните домове, може да се напаснат нещата и да се вижда и в неговата карта, че ще имам нерви. Които услужливо ще му прехвърля, защото аз съм дама, а той кавалер.  :clap: ;D
 

Едит: И развръзката на ситуацията. Помислих си, че гумата на колата ми се е пръснала незнайно как, защото много ненадейно останах по джанта. А какво се оказа. Някакъв малоумник я надупчил с шиш 2 км преди инцидента. Когато спрях до едно магазинче, за да си купя цигари. Седмодомието все още не знае кой е този глупак, макар да се е развъртял и разпитал. Но предвид Марс, който тепърва ще прави съвсем точни аспекти, навярно ще разбере.  ;D
Ей, големи малоумници. Ама вярно се изнервих. Чудех се аз ли съм карала свински, че така се случи с тази гума.  ??? А то какво било...  ???
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 06:43:46 pm от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1634 -: Януари 16, 2015, 06:46:41 pm »
АСПЕКТИ НА МАРС С УРАН:
КВАДРАТ И ОПОЗИЦИЯ. Характеризира се с импулсивни действия, взривове от гняв, желание за свобода на всяка цена. Разногласия с приятели, групи и организации. Източник на конфликти могат да бъдат общи пари, административни работи, данъци, наследства. Не е подходящо и няма условия за започване на делови начинания. Много фактори могат да попречат на успешното изпълнение на плановете и намеренията. Понякога сили, които са извън контрола на човека могат да решават съдбата му. Опасност от взривове, катастрофи, нещастни случаи, оръжие. Период на раздразнителност, импулсивност и правене на нещата с натиск.