Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845644 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1665 -: Януари 27, 2015, 05:03:20 pm »
Имам едно "събитиинце-нце-нце".  :012: Защото наистина много ми хареса и ми се отрази емоционално го таксувам за събитие.  :012: Това по бързи,точни транзити.
трз Меркурий съвпад с К8
трз Слънце съвпад с Марс/Юпитер

   Може би 10 дни не се бяхме виждали с колегата,притежаващ Марс/ЮпитерОвен ,за да си демонстрираме от сърце хладно игнор и безразличие извън деловите отношения.  :012:  :d030:  Но вчера този пуяк знаеше,че вече съм в периметъра,намери си работа наоколо и ми разля такава усмивка пред хората,на която аз не исках да устоявам и му я върнах ,плюс отговор на поздрава с кадифен глас,че всички присъстващи се спогледаха и ни огледаха.  :D :012:  :012: Мисълта ми е,че е гаден позьор,заради наталния Сатурн,който му кове Марс в квадрат и такива усмивки не са току тъй!  :d030: Някой ден този заточен Сатурн трябва съвсем да се предаде-не може да е по-силен от мераците на тронов Марс(и сие).  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1666 -: Януари 29, 2015, 10:09:22 pm »
Симпатична си, но...може

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #1667 -: Януари 29, 2015, 10:17:06 pm »
Охо, Драки, тука се заформя нещо. Може от тригончетата на тр. Юпитер към въпросните планетки да се е осмелил. Или тр. Сатурнчо да го е амбицирал. Дерзайте!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1668 -: Януари 30, 2015, 01:13:55 pm »
Драко, все пак сънят на "гладната кокошка" е бил показателен  :29:

очаквам скоро да споделиш вкусен ли му е пискюла на пуяка  :D :D :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #1669 -: Януари 30, 2015, 08:49:32 pm »
На някой карето Сатурн/Венера не му ли прави нещо? Аз нямам подобни натални дадености, но май от съвпада на Венера с Нептун ме мързи, спи, яде сладко и пие бренди :012:
« Последна редакция: Януари 30, 2015, 09:14:31 pm от Ребека »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1670 -: Януари 30, 2015, 09:15:43 pm »
Охо, Драки, тука се заформя нещо. Може от тригончетата на тр. Юпитер към въпросните планетки да се е осмелил. Или тр. Сатурнчо да го е амбицирал. Дерзайте!
  ;D Според мен не може да е страхлив,по-скоро инатлив-нещо като мен такова.Т.е-нещата трябва да се случват по неговия начин и виждания,иначе не допуска да се случва нищо.  :)
Симпатична си, но...може
 Симпатията и желанията (при мен нямат думата,ако не е спазен дословно принципът.

Драко, все пак сънят на "гладната кокошка" е бил показателен  :29:

очаквам скоро да споделиш вкусен ли му е пискюла на пуяка  :D :D :D
В понеделник имаме работна консултация (насаме),на което той беше инициаторът.Служебните дела ще ги приведем със сигурност в ред.Напрегна ме,изпъна струните ми.  :012: Дори си мисля дали да не му изпратя колега с подобни функции на моите ,защото аз ще съм заета.   :012:;)
На някой опозицията Сатурн/Венера не му ли прави нещо? Аз нямам подобни натални дадености, но май от съвпада на Венера с Нептун ме мързи, спи, яде сладко и пие бренди :012:
:D :D От съвпада и мен ме мързи.Похапвам добре шоколад,отвори ми се глад за сусамки  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1671 -: Януари 31, 2015, 05:32:40 pm »
На някой карето Сатурн/Венера не му ли прави нещо? Аз нямам подобни натални дадености, но май от съвпада на Венера с Нептун ме мързи, спи, яде сладко и пие бренди :012:

ааа, значи от това съм се заяла, яснооо :) - имам си натална опозиция Венера/Сатурн :)
а съвпада с нептун - ще видим, още не се е случил :) - тук пък си имам натален секстил :) - може пак да ме омаят :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1672 -: Февруари 03, 2015, 10:07:41 pm »
Винаги съм твърдяла,че бързите планети нямат особено значение,защото съвпадат с всяка натална точка по един път в годината.Този път обаче ме споходи необичайно "настроение" на трз Слънце съвпад с К8.Вътрешно се усещах все едно ме е блъснал товарен влак и се "топя".Отдадох го на съпричастност и безсилие пред неуспеха в любовен план,сполетял моя много близка приятелка.Сигурно ви се е случвало чужда несполука да я приемете едва ли не като лична и да ви боли от нея,когато човекът върху който се излива ви е особено близък.2 дни се чувствах размазана когато оставах без работа и се сещах за нея.
Другите точни транзити бяха
трз Възли квадрат на моите(?).
трз Марс квадрат Сатурн-вероятно това също много разклати вътрешната ми стабилност,понеже нейното слънце съвпада с моя Сатурн,а Меркът(който съвпада с нейни Луна/Юпитер) ми го управлява.
трз Марс съвпад Мерк(тя е близнаци),а годеникът,на който не съм поглеждала картата положително има Марс с кофти аспекти-нецивилизован,агресивен.
В същото време тронова Луна е в рак заедно в тао с Плутон и Уран,се събират на куп върху мои стратегически места.

 Но като всеки бърз транзит човек бързо се окопитва и претръпва-успях да си бия няколко "мъдри имунизации" в съзнанието въпреки,че имах доста работа.  :012: Дори ми се стори,че срамно бързо ми стана все едно тя какво решение ще вземе.Днес,когато главата от онази вечер ми е съвсем ясна се усъмних,че съм безчувствена дебилка и че е редно да се тормозя поне една седмица,а не само 48 часа.  :72:
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1673 -: Февруари 03, 2015, 10:20:24 pm »
Не, не ми се вярва, малко е
Ти братя/сестри нямаше ли?
« Последна редакция: Февруари 03, 2015, 10:23:07 pm от Papy »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1674 -: Февруари 03, 2015, 10:44:29 pm »
Не, не ми се вярва, малко е
Ти братя/сестри нямаше ли?
Ако имаш предвид нови любовни отношения-не.Това,което ми се случва е екшънът в работата и това с приятелката ми-подейства ми емоционално.Почувствах,че нейната нерешителност ми топи вътрешната сигурност-Сатурн,а това е страшно и сериозно.
В приятелската синастрия съвпадите са ни точно при моя Мерк и Сатурн,а Марс успя да ги активира отрицателно в нейния живот,а от там и при мен.
Имам сестра.Там,в Риби е и нейният Юпитер,но участва в голям тригон и може би за това при нея всичко е наред.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1675 -: Февруари 03, 2015, 11:00:23 pm »
НЕ си видяла,че преписах стария отговор с допълнения.Не изтрих "любовните отношения",защото Сатурн,към който Марс квадратира е важен управител на 7 и 8Д.Имаше вариант прекъсване на връзки заради служебна ангажираност,което не се случи.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1676 -: Февруари 03, 2015, 11:05:15 pm »
А тя не чака ли нещо?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1677 -: Февруари 03, 2015, 11:08:30 pm »
А тя не чака ли нещо?
Нищо повече (за момента) от парцалки по интернет. Но,ако ми спомене нещо съществено ще го отразя.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1678 -: Февруари 04, 2015, 12:57:22 am »
тр Марс У3, 8 в 7д наближава опозицията с Мерка У1 в 1д- нямам нито желание, нито енергия днес да пиша, да ходя и да комуникирам с дригуте- едва се мобилизирах да обиколя няколко магазина и напазарувам заплануваното...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1679 -: Февруари 06, 2015, 07:14:26 pm »
Здравейте , много моля за помощ , сестра ми я изкъсаха на вси4ки изпити, все още не е загубила студенстки правила, но е ве4е е практи4ески невъзможно да завърши..... страхотни усилия вложи и нищо не проработи до сега. Притесняваме 4е по натал има Марс на върха на трети дом , а и Дирекционен Марс и е стъпил вьрху слънцето , ве4е разходящ съвпад. Тя е безработно , без много изгледи в момента поне.