Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845956 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1725 -: Февруари 15, 2015, 06:31:11 pm »
Имам въпрос , договорите по 9 ти дом ли са или по 10/7 , имам предвид подписване на договор?
по 3д и Меркурий

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1726 -: Февруари 15, 2015, 08:31:15 pm »
мерси много акрукс

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1727 -: Февруари 16, 2015, 09:13:22 pm »
 :57: :57:  Сега покрай тези случки в Гърция, ме питат, "какво да си правят" парите в банката .... че била гръцка :) ... в този случай всъщност, правилно ли избирам домовете - 2, 8, 1(?) - и опасност има, ако са с напрегнати аспекти ?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1728 -: Февруари 16, 2015, 09:58:58 pm »
Хм, първи защо?
2-ри, 8-ми и някоя парична планета

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1729 -: Февруари 16, 2015, 10:11:06 pm »
Хм, първи защо?
2-ри, 8-ми и някоя парична планета

не знам ... чудех се (нали е с питанка) :)

тенкю :) ... всичко е налице, обаче липсва 8 дом

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1730 -: Февруари 16, 2015, 10:15:38 pm »
Ами ако са депозити, що да не липсва 8-ми

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1731 -: Февруари 16, 2015, 10:18:30 pm »
Ами ако са депозити, що да не липсва 8-ми

е да, за депозити става въпрос ... то ако са кредити .... ехеее, нека си фалират банките :) .... значи да го предупредя човечеца да си ги прибира :)

сега се замислям ... то като го има в картата, и да ги прибере, май е все тая - нали така е писано ... знам ли, омотах се във философстване

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1732 -: Февруари 16, 2015, 10:19:46 pm »
Хм, и аз
Какво е писано в картата?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1733 -: Февруари 18, 2015, 06:40:05 pm »
Току що ми отговориха негативно и на последното ми интервю за работа ... сценария е един и същ , минавам първи рунд успешно , вси4ко е наред и сме се разбрали за втори рунд , между двете интервюта ми се обаждат , за да ми кажат , че са премислили и не ме искат.... ве4е се повтаря този сценарий няколко пъти .... не знам какво да правя. Моля за помощ, това е ужас без край , не разбирам какво се случва ...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1734 -: Февруари 18, 2015, 07:37:31 pm »
Грег, приеми го просто като период за размисъл и преосмисляне, който няма да продължава вечно. И аз съм имала такива продължителни периоди на невървеж, когато полагаш максимум усилия и само чукаш по затворени врати.

Сега караш сатурново завръщане - измисли стратегия, помисли кое е най-важно и ценно за теб, към какво искаш да се стремиш, какви умения би искал да развиеш, усъвършенстваш... Абе направи някаква оптимизация, можеш да използваш периода на застой и за това.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1735 -: Февруари 18, 2015, 07:59:14 pm »
Току що ми отговориха негативно и на последното ми интервю за работа ... сценария е един и същ , минавам първи рунд успешно , вси4ко е наред и сме се разбрали за втори рунд , между двете интервюта ми се обаждат , за да ми кажат , че са премислили и не ме искат.... ве4е се повтаря този сценарий няколко пъти .... не знам какво да правя. Моля за помощ, това е ужас без край , не разбирам какво се случва ...
на теб поне ти се обаждат, а на малката за периода окт 2013- март 2014 докато си търсеше усилено работа на много места след първо интервю ѝ обещаваха да се обадят, независимо дали е одобрена за второ интервю или не, а не се обаждаха- при нея Сатурн транзитираше в 12д тогава и се беше депресирала сериозно.
При теб дали не е от тр Наптун У10 в 10д около МЦ- нали това е домът на кариерата, на професионалния възход, а Нептун е свързан с илюзиите, заблудите- може да  се целиш не където трябва  ::)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #1736 -: Февруари 18, 2015, 08:00:30 pm »
Грег, когато Сатурн, окончателно излезе от Скорпион (щото става ретро и пак ще ходи натам) мисля, че ще ти се наредят нещата и тригона, който има в момента между тр. Сатурн и нат. Марс У6/11, секстил с Юпитер У10/7 ще проработят. Забелязах, че когато един аспект се повтаря по няколко пъти, заради ретро фаза, първите само подготвят, при последния има окончателни резултати. Тоест при теб в случая ми се струва, че се проявява така-ще търсиш подходящата работа, ще се чудиш на къде да се ориентираш и така докато Сатурн не си сключи за последен път аспектите, тогава вече трябва да си започнал желаната работа.
Не приемай за достоверно, само предположения, пожелавам ти да намериш работа по-бързо  :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1737 -: Февруари 18, 2015, 08:04:22 pm »
Лили , разбирам но аз съм ве4е по4ти 8 месеца без работа... колкото пове4е време оставам без работа, шанса става все по-малък и по-малък , да си намеря някога работа... Сатурновия ми възврат много здраво ме стегна... не е било никога така...  :'( каквото пипна все едно се губи в ръцете ми ...
« Последна редакция: Февруари 18, 2015, 08:11:01 pm от greg07 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1738 -: Февруари 18, 2015, 08:09:27 pm »
Понякога сатурновият възврат е време за някаква корекция. Помисли къде може да не си достатъчно ефективен в начина, по който подхождаш към този въпрос, а понякога това се случва, за да ни се пренасочи вниманието към друго поприще или професионално направление, за което преди да настъпи тази стагнация, не сме се замисляли.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1739 -: Февруари 18, 2015, 08:12:54 pm »
Точно това си мисля и аз , доста си права.