Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845806 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1740 -: Февруари 18, 2015, 08:31:33 pm »
Има и друг вариант - нещо да те възпира и задържа, докато не дойде точният момент и не намериш точната работа. Нещо Точно за Теб. Този принцип е приложим не само с партньорите в живота.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1741 -: Февруари 18, 2015, 08:34:27 pm »
Аз то4но това си мисля , че може да е при4ината , да не съм намерил точната работа, това е другия вариант.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Събития и транзити
« Отговор #1742 -: Февруари 19, 2015, 10:40:22 am »
Току що ми отговориха негативно и на последното ми интервю за работа ... сценария е един и същ , минавам първи рунд успешно , вси4ко е наред и сме се разбрали за втори рунд , между двете интервюта ми се обаждат , за да ми кажат , че са премислили и не ме искат.... ве4е се повтаря този сценарий няколко пъти .... не знам какво да правя. Моля за помощ, това е ужас без край , не разбирам какво се случва ...

Грег не се отчаивай, много добре те разбирам как се чувстваш, аз съм на същият хаус от година и четири месеца, ходя по интервюта и нищо и не мога да си го обясня на какво се дължи. Ужасно е знам, недей да губиш надежда!!!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #1743 -: Февруари 19, 2015, 11:24:02 am »
greg07, скоро тр. Слънце ще е на К11 - най-щастливият период според Жан Спилър, с възможности човек да осъществи определени желания, които иска. Можеш да го използваш активно, докато Слънцето се движи през 11 дом, ако дотогава не намериш подходяща работа, с активни поръчки до Вселената. А и защо да не опиташ - Нептун ти упр. 10-ти дом?!
Успех :engel016:
« Последна редакция: Февруари 20, 2015, 07:52:18 am от romantica »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1744 -: Февруари 20, 2015, 01:02:04 am »
На първо място да благодаря на вси4ки за помоща ви в този момент :) Не съм писал днес, защото бях зает с някой неща.

Общия ми стаж е 8 години и винаги е бил по специалността, 8 години не са малко , а и винаги съм работил дългосро4ен в смисъл не съм сменял работите или да са ме уволнявали 2 години  първа работа- 4 години втора работа и  2 години последната работа.

Проблема при мен дойде от това, че съм работил във финансова институция , която няма много добра слава , банкрутира два пъти и е замесена в куп проблеми. Голямата ми грешка , дойде че не се борих да си сменя средата когато  беше по-лесно, ами 4аках до последния момент ( доста планети във фиксирани знаци имам и доста мразя промяната). Предоверих се на хората около в тази среда , в която без, без да мисля за самия себе си. Това беше голяма грешка , която оцених за себе си , че човек трябва да се грижи за себе си преди вси4ко и да преследва неговите си цели.

Аз затова се боря толкова в момента да си намеря не просто работа , а средата където мога да се докажа . На мен родителите ми не са българи, живял съм на много места в  България и по света и най-голямата ми драма винаги е било това 4е никога не съм имал никаква ама никаква здрава основа , това постоянно търсене на моето място - Луната в 4 ти дом. Толкова е ве4е болезнена липсата ми на дом , че сънувам всяка ве4ер града, в който съм роден.

Та така ..Сатурновия ми възврат извади на показ всичките тези проблеми, градих ясна представа какво искам , дано  да се слу4ат наистина, най-важното защото силно го желая.

От 2012 насам , не съм спирал да работя , да се квалифицирам  и да си търся работа, ако сметна за колко работи съм кандидатсвал може да стигне няколко хиляди ...

Дракон , недей така да обвиняваш , някой без да го познаваш достатъчно , един Марс в Овен , нищо не значи (Дано се събуди) , аз пиша в този форум , защото се  чувствам вътрешно  много самотен и ви чувствам много близки. До известна степен в този форум и чрез общуването с вас намерих себе си. Недей да съдиш преди да знаеш истината.



« Последна редакция: Февруари 20, 2015, 01:55:11 am от greg07 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1745 -: Февруари 20, 2015, 03:12:32 pm »

Проблема при мен дойде от това, че съм работил във финансова институция , която няма много добра слава , банкрутира два пъти и е замесена в куп проблеми. Голямата ми грешка , дойде че не се борих да си сменя средата когато  беше по-лесно, ами 4аках до последния момент ( доста планети във фиксирани знаци имам и доста мразя промяната). Предоверих се на хората около в тази среда , в която без, без да мисля за самия себе си. Това беше голяма грешка , която оцених за себе си , че човек трябва да се грижи за себе си преди вси4ко и да преследва неговите си цели.
Та така ..Сатурновия ми възврат извади на показ всичките тези проблеми, градих ясна представа какво искам , дано  да се слу4ат наистина, най-важното защото силно го желая.
Аз в предния си коментар написах, не знам дали прочете, за това, че проблемът не идва само от тр Сатурн в 6д, а от тр Наптун У10 на МЦ- ако 10д се свързва с професионалната реализация, утвърждаването, то МЦ е житейската цел, репутацията на човек- хубаво е, че си осъзнал грешката, знаеш какво искаш и какво (не) трябва да правиш занапред.
Сатурновият възврат маха всичко ненужно от живота на човек, макар да е болезнено в доста случаи, а тр Сатурн тази година като се върне назад ще тества дали си научил уроците, но като тръгне напред отново ще квадратира МЦ- трябва да си готов за това да поемеш задължения, които не са по твоите очаквания/ценз в този период и предполагам Дракониада точно това да е имала предвид, като е дала примери с нейни познати, които в даден период са работили каквото има, а не каквото искат и за каквото са учили, аз също съм имала такъв, нелек, период, не веднъж и всеки път е било в името на децата, за които не е важно как и откъде идват парите- малките пиленца в гнездото, като очакват с отворени човчици мама и тате, не питат червейчетата от къде са- дали от почвата в цветна леха или от труп на разложено животно...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1746 -: Февруари 20, 2015, 03:45:20 pm »
Дракс, тронов Марс на Грег е в каре с Нептун. Това явно го нюансира.  :)

Сещам се за 2 тронови Марса, но в Скорпион. И двата в съвпад с Нептун. Добри хора, работливи, но честичко имат нужда да ги ръководят. Нептун и Марс в аспект не са ми пример за огромна борбеност. Може, но при други обтоятелства. При познатите ми на мен не са.
Единият тронов Марс е на баща ми, който е с Асц Скорпион. Много работлив, изпълнителен... да, изпълнителен. Но все чака някой да му каже какво и как да направи, от друго място да дойде нареждането.
Другият тронов е мек като памук.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1747 -: Февруари 20, 2015, 04:13:30 pm »
Аз в предния си коментар написах, не знам дали прочете, за това, че проблемът не идва само от тр Сатурн в 6д, а от тр Наптун У10 на МЦ- ако 10д се свързва с професионалната реализация, утвърждаването, то МЦ е житейската цел, репутацията на човек- хубаво е, че си осъзнал грешката, знаеш какво искаш и какво (не) трябва да правиш занапред.
Сатурновият възврат маха всичко ненужно от живота на човек, макар да е болезнено в доста случаи, а тр Сатурн тази година като се върне назад ще тества дали си научил уроците, но като тръгне напред отново ще квадратира МЦ- трябва да си готов за това да поемеш задължения, които не са по твоите очаквания/ценз в този период и предполагам Дракониада точно това да е имала предвид, като е дала примери с нейни познати, които в даден период са работили каквото има, а не каквото искат и за каквото са учили, аз също съм имала такъв, нелек, период, не веднъж и всеки път е било в името на децата, за които не е важно как и откъде идват парите- малките пиленца в гнездото, като очакват с отворени човчици мама и тате, не питат червейчетата от къде са- дали от почвата в цветна леха или от труп на разложено животно...

Акрукс , дале4 съм от мисълта , че ще намеря някаква супер работа и т.н. , но наистина искам работа със зна4ителни отговорности , за да мога чрез нея да се докажа , може би това осначава квадрата на Сатурн към МЦ ,отговорности които не са ми много приятни. На мен квадрата на Сатурн към Меркурий и Слънце ми даде доста честно казано и се справих добре. Наистина имам ясно изградена визия какво то4но искам от професионалното си развитие.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1748 -: Февруари 20, 2015, 04:50:33 pm »
Сещам се за 2 тронови Марса, но в Скорпион. И двата в съвпад с Нептун. Добри хора, работливи, но честичко имат нужда да ги ръководят.
Аз съм с абсолютно точен съвпад на Нептун и Марс в скорпион, честно казано никога не съм изпитвала нужда някой да ми нарежда какво да правя, и ако някога съм търпяла подчинено положение е било от нямане накъде... Марс скорпион в съвпад с Нептун дава изключително добра интуиция, винаги знам накъде духа вятъра и усещам отсрещната страна дори на 4000км  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1749 -: Февруари 20, 2015, 05:25:26 pm »
Марс е момче на повикване, когато трябва да се изпълнява заповед от Царя, когато трябва да заявиш като кой се явяваш пред Царя, как ще се бориш за каузите, написани от Царя, по какъв начин ще изразходващ енергията си и в какъв план/ проект, които са дело пак на Царя и въобще Марс е един от свитата на Царя, оглавявайки съответния царски ресор, по начин показан от знака му. Ако Царят не умее да ръководи добре царството си и не знае как да издава заповеди и не само, ако ще Марс да е яхнал и два трона, няма как да се защитават и утвърждават позиции и статут. Това че, Марс е в знак на трон, означава че, когато същия получава една от гореспоменатите заповеди от Слънце действа адекватно, с най-доброто от себе си и проявява най-силно качествата си, съгласувано с Царя. Когато това не се случва, се разглежда връзката Слънце-Марс, както и връзката с останалите от царската клика, за да се разбере къде има пробойна, предателство, дали мечът не е почнал да ръждясва и защо.
Слънце,Луна, АСЦ , Меркурий и т.н. е порядъкът, а не Марс защото е в Овен и трябва винаги да е зареден, нали ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1750 -: Февруари 20, 2015, 05:36:42 pm »
Рени, напълно съм съгласна с написаното- свекър ми и зълвата са с Марс в скорпион и Слънце водолей- той е под чехъла на свекървата, с Марс в телец, Слънце в овен и Луна скорпион, а зълвата все още е омагьосана и връзва на нейния мъж с Марс в близнаци, Слънце рак, Луна везни
И двамата знаят, че половинките им ги лъжат и манипулират, но са сдали властта, стискат зъби и търпят като великомъченици, вместо да вземат нещата в свои ръце...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1751 -: Февруари 20, 2015, 08:46:57 pm »
Акрукс, в моя случай така се е паднало.
Мой Марс е в Стрелец, но там е и Нептун. Не са в съвпад, има доста градуси до съвпад. И никак не обичам да ме командят и някой да ми казва кое как да правя, но си имам други предпоставки за това да не търпя авторитети.
При тати Марс е и в 12 дом, в точно каре с Уран. Той хич не е представителна извадка за знаци. Но така е при него.
Слънцето му е наквадратето от Плутон и Юпитер, има Сатурн в 1 дом. Трябваше да е огън и жупел около него. Пък то...все едно ми е дете, пита ме в коя чиния да си сложи да яде. Дори за такива неща трябва някой да му казва какво да прави. Дали е характер, среда, възпитание...не съм го анализирала дълбоко. Добър човек.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #1752 -: Февруари 21, 2015, 09:18:39 am »
лошички сте, понякога човек има нужда от майчински съвет, а вие като мащехи,къде отиде човещината :38:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1753 -: Февруари 21, 2015, 01:18:51 pm »
Моми4ета вие сериозно ли си мислите ,че със Сатурн в 6 ти дом, мога да започна каква да е работа? Значи бях кандидатсвал на много места и сценария е следния, кандидатсвам , одобряват ме и някакви неща се слу4ва междувременно и не мога да започна работа, това се случва вече 5 пъти подред. Случи се 2 пъти само тази седмица и то при положение , че сме за разбрали с работодателя. Сатурн в 6 ти много чисти ... според мен сигнала е, че трябва да си намеря моята работа и няма да стане докато не я намеря.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1754 -: Февруари 21, 2015, 04:21:16 pm »
Марс е момче на повикване, когато трябва да се изпълнява заповед от Царя, когато трябва да заявиш като кой се явяваш пред Царя, как ще се бориш за каузите, написани от Царя, по какъв начин ще изразходващ енергията си и в какъв план/ проект, които са дело пак на Царя и въобще Марс е един от свитата на Царя, оглавявайки съответния царски ресор, по начин показан от знака му. Ако Царят не умее да ръководи добре царството си и не знае как да издава заповеди и не само, ако ще Марс да е яхнал и два трона, няма как да се защитават и утвърждават позиции и статут. Това че, Марс е в знак на трон, означава че, когато същия получава една от гореспоменатите заповеди от Слънце действа адекватно, с най-доброто от себе си и проявява най-силно качествата си, съгласувано с Царя. Когато това не се случва, се разглежда връзката Слънце-Марс, както и връзката с останалите от царската клика, за да се разбере къде има пробойна, предателство, дали мечът не е почнал да ръждясва и защо.
Слънце,Луна, АСЦ , Меркурий и т.н. е порядъкът, а не Марс защото е в Овен и трябва винаги да е зареден, нали ?  ;)

Рени, как да подвикнем на момчето, че да размаха меча?  :012: