Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845758 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1770 -: Март 01, 2015, 08:02:32 am »
Юпитер в Лъв  тригон Уран в Овен, може да имаме шанс да бъдем признати в сферите, в които  сме проявили уникалност, експериментирали  сме в делата по същите и/или сме рискували и то уверено в посока бъдеще.Домовете, които са в знаците Лъв и Овен ще дадат повече информация и дали имаме положителна нагласа да сбъднем някои свои мечти, цели по същите след като Юпитер тръгне в директно движение. В периода до 12.04. най-изкушени, да действат спонтанно, ентусиазирано и с големи очаквания, ще бъдат представителите на трите огнени знака- Овен, Лъв и Стрелец и такива с натални Юпитер, Марс и АСЦ в огнени знаци. :)

мдааа, имам около мен един такъв Лъв, който няма търпение да осъществи нещо ... и никак не иска да чуе, че сега не му е времето ... че трябва да поизчака .... ако не юни, то поне средата на април

при мен Марс е в Лъв, аспекта не е в точен градус, но е в орбис - интересното е, че за момента проявления по домовете, където са Лъв и Овен няма, но пък добре се "връзва" със значението на планетите - Марс/Юпитер/Уран. Всъщност, с навлизането на Уран в 15-я градус (заедно с Плутон там), става много сериозно активиране на картата - имам доста неща на 18 градус. При първото наближаване до 16 градус по някакъв начин се поставиха някои въпроси (и Рени ми беше дала съвет за действие :) ) , сега като че ли ситуациите се изясняват (май съм по-наясно, какво да правя, но още не знам как) и предполагам, в края на годината/началото на другата вече ще му се види резултата. Въобще, предполагам, че ме очават 2-3 години интересни събития с Уран и Плутон в рамките на 15-20 градус.
« Последна редакция: Март 01, 2015, 08:17:17 am от Happy58 »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1771 -: Март 01, 2015, 11:46:07 am »
Юпитер в Лъв  тригон Уран в Овен, може да имаме шанс да бъдем признати в сферите, в които  сме проявили уникалност, експериментирали  сме в делата по същите и/или сме рискували и то уверено в посока бъдеще.Домовете, които са в знаците Лъв и Овен ще дадат повече информация и дали имаме положителна нагласа да сбъднем някои свои мечти, цели по същите след като Юпитер тръгне в директно движение. В периода до 12.04. най-изкушени, да действат спонтанно, ентусиазирано и с големи очаквания, ще бъдат представителите на трите огнени знака- Овен, Лъв и Стрелец и такива с натални Юпитер, Марс и АСЦ в огнени знаци. :)

Рени, ясна, както винаги...
Но някои с такива аспекти в 10/6 сме се снишили и просто си съществуваме покрай бурята. Само едно спонтанно действие ми трябва сега  :85:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #1772 -: Март 01, 2015, 03:03:26 pm »
Някой чел ли е наскоро ( или има наблюдния) върху затъмнението, което ще е на 20.03 ? Случва с в критичен градус, средата на март и е последния квадрат на плутон и уран. На световнатаполитическа сцена май пак ще има ярка , агресивна  събитийност?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1773 -: Март 01, 2015, 03:25:30 pm »
Стар, с какво е идентично същото ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1774 -: Март 01, 2015, 03:31:58 pm »
С това че се намира в крайните градуси на Риби.

 :13:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1775 -: Март 01, 2015, 04:06:59 pm »
В какъв смисъл го казваш? Имаш предвид съмнения дали ще срещнеш Любовта?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1776 -: Март 01, 2015, 04:40:44 pm »
Някой чел ли е наскоро ( или има наблюдния) върху затъмнението, което ще е на 20.03 ? Случва с в критичен градус, средата на март и е последния квадрат на плутон и уран. На световнатаполитическа сцена май пак ще има ярка , агресивна  събитийност?

Предполагам, че в книгата на Бернадет Брейди се дава някаква насока за тълкуването.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1777 -: Март 01, 2015, 04:54:11 pm »
Слз е идентично на това от 19 март 2007 г.

Имам много лоши спомени от това затъмнение. Върху Слънцето ми, предхождано от ЛЗ в деня на сватбата ми. Дали това повтарящо се СЗ няма да вещае край на гадния цикъл по отношение на личния ми живот? ??? Пак ще е в куинконс със СЛВ и У7, но този път Сатурн няма да е в куинконс със Слънцето и опозиция на моята опозиция Меркурий/Юпитер (У9,11 и У3, 5) - сега само ще е в квадрат с нея!!!!!  :lol_hitting: Тогава беше върху СЛВ-Марс съвпада.
При всички случаи ще има движение, защото и ретро Юпитер ще е в квадрат с Венерата ми, а тя е У АЦ. Но още по-гадно - пада ми се в 12д на солара.
Дано да е край на периода. Ще мисля положително, че не знам дали мога да понеса още гадости.
« Последна редакция: Март 01, 2015, 04:55:59 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #1778 -: Март 01, 2015, 05:19:09 pm »
Предполагам, че в книгата на Бернадет Брейди се дава някаква насока за тълкуването.
Трябва да погледна, мисля че я имам изтеглена книгата.

А иначе от затъмнението през 2007 г и аз май нямам много приятни спомени. При всички положения имаше доста събитийност през почти цялата година , около март месец също, много трансформиращи. Попада  ми върху  мерка отново , в 10 дом, този път ще е с 2 гр орбис и сходящ квадрат с луната ( макар луната да е в същата стихия). Мерка ми е У4.12. Мислех си, само да не е пак някакво местене. През 2007 г,  6 месеца след затъмнението, съм се преместила на мястото, където уж по времето на затъмнението бях "временно" пребиваваща.  :012: Може би и през март някъде почнах една студентска работа. Отрази се много и на темите по 5,7дом , ама отрицателно- по 12-ти дом  точно ( където У е мерка). Научих разни неща,типично леко скрити и тайни.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1779 -: Март 01, 2015, 05:39:11 pm »
Момичета, не може просто така да си гледаме затъмненията - те нали са в контекста на останалите транзити/прогресии/дирекции.

Сега ме карате да гледам транзитите тогава какви са били ... щото .. при мен не беше толкова зле, даже доста добре си се чувствах, хубави неща се случиха, но след 6-7 месец, настроението и случките се промениха :)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1780 -: Март 01, 2015, 06:33:08 pm »
Дракич, ти нали правеше някакво изследване за Хирон - стигна ли до някакви изводи? Сега виждам, че господинът е влезнал в 17 градус и е хванал всичко, което се намира на 17-18-20 гр в картата ми. Аз бях забелязала, че всичко важно в живота ми обикновено е ставало с негово участие - да видим сега какви ще ги измайсторя :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1781 -: Март 01, 2015, 07:15:17 pm »
Дракич, ти нали правеше някакво изследване за Хирон - стигна ли до някакви изводи? Сега виждам, че господинът е влезнал в 17 градус и е хванал всичко, което се намира на 17-18-20 гр в картата ми. Аз бях забелязала, че всичко важно в живота ми обикновено е ставало с негово участие - да видим сега какви ще ги измайсторя :)
Хепи,този се движи много бавно и ме спука да го чакам.  :012: Пак ми е директен върху Мерка,но за сега няма нищо.
Искам да отбележа нещо.2013г през април Марс/Венера са съвпаднали в Овен в 19*.По-късно се появи онзи,който разби чувствата и търпението ми  :D,но аз все свързвам появата му с Хирон върху Мерк,защото истинското осъзнаване на апетитите ми към него ме връхлетяха тогава.  ;)
 Сега има повторение на тангото в Овен и Хирон върху Мерк,но...... :57: по моята логика няма никакви шансове той да изтърве самоконтрола и да мирясам най-накрая.  :cheer: Пък и аз съм го отписала като вероятно събитие. Не мога да разбера какво толкова сложно искам,освен още един Марс,който харесвам да ми почетка златното рунце,какво като е каприз!  :d030: 

трз Хирон като направи квадрат към Сатурн не съм усетила затруднения,може би защото са в секстил в натала.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #1782 -: Март 02, 2015, 09:01:15 am »
СЗ но 20 март е от


"Серия Сароса 17 S
Начало:  27 мая 933 г. (ст. стиль), 3:46:29 GMT Южный полюс Конец:   28 июня 2177г.
Вопросы этого семейства затмений связаны с неожиданным успехом в групповых проектах или личных взаимоотношениях. Счастье в любви, размышления о любовных материях, хорошие новости, касающиеся взаимоотношений, или творческое самовыражение в группе.
Затмения в 1950 - 2050 гг.: 1907, 1925, 1943, 1961, 1979, 1997, 2015, 2033"

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1783 -: Март 02, 2015, 09:42:22 am »
Тъй, тъй, Стреличке. Ще чакаме ;-)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1784 -: Март 02, 2015, 11:15:43 am »
Yaya, по-скоро това слз от март тази година, може да представлява рекапитулация на темите възникнали на фона на слз от 22 септември 2006 г., което се намира в крайния градус на Дева. Спрямо това от 2007 г.е по-скоро започване на един нов цикъл по конкретните индивидуални теми, които излизат на преден план.

Стар, това е много интересно предположение. При мен, в натала, има "панделка" от два стелиума (ако броим Хирон, Лилит, ПФ) м/у Дева и Риби. При двете СЗ от 2006 и 2007 наистина има някаква връзка и сега предполагам (поне така се усещам и ако събера смелост и самоувереност), че може да стане точно това, което обясняваш. В края на годината ще докладвам, ако още съм сред вас :)