Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845720 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1890 -: Март 31, 2015, 01:23:07 pm »
Да оздравееш бързо Хепи

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1891 -: Март 31, 2015, 06:14:12 pm »
Да оздравееш бързо Хепи

ами Акрукс каза, че ще ми мине бързо :) - аспекта е още в действие, така че днес даже съм си и вкъщи (не съм на работа)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1892 -: Март 31, 2015, 10:41:06 pm »
днес кадрат на транзитен марс към натален юпитер, управител 7ми , в 8 ми имаше събитие, имахме уговорка с приятел да излезем и да свършим нещо , няколко минути преди аз да пристигна в тях са опитали да влзязат крадци в къщата им , децата бяха доста развълнувани. Помогнах му да хваната крадците , за нула време , отиде да дава показания в полицията.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Събития и транзити
« Отговор #1893 -: Март 31, 2015, 11:40:48 pm »
Хайде за транзитна Венера :)

Тя ми е Упр СЛВ, намира се в 3 дом. Днес прави съвпад със СЛВ, в 11 дом. Въпреки че още съм болна, намерих вдъхновение да отговоря на всички обещани ЛС и да направя последващи разговори :) Браво на Венерка, тенкю вери мач :), че иначе хем не можех да се концентрирам, хем пък изпитвах вина, защото съм обещала все пак :)
Хепи, не знаех, че си болна. Ако знаех, нямаше да те моля да ми разглеждаш картата. Пожелавам ти да оздравееш и ти благодаря изключително много за всичко!  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1894 -: Април 01, 2015, 12:18:40 am »
днес кадрат на транзитен марс към натален юпитер, управител 7ми , в 8 ми имаше събитие, имахме уговорка с приятел да излезем и да свършим нещо , няколко минути преди аз да пристигна в тях са опитали да влзязат крадци в къщата им , децата бяха доста развълнувани. Помогнах му да хваната крадците , за нула време , отиде да дава показания в полицията.
Марс е У11 и транзитира през 11д в момента, а диспозитор на Юпитер е Уран, естествения У11, който е квадратиран от тр Нептун в производен 12-ти от 11д
тр Нептун е в опозиция на Луната ти, която е У4 на приятеля в негов 6д в дева- бяла и черна техника ли са се опитали да задигнат?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1895 -: Април 01, 2015, 01:13:46 am »
не, просто са опитвали да проникват в къщата им и квото могат да вземат, били са пияни и са си търсили забавление ,едва ли е било нещо сериозно, смешното е , че къщата е на главна улица и е било пълно с хора... луди хора.Веднага ги хванаха де , браво

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1896 -: Април 01, 2015, 10:25:12 am »
Хепи, не знаех, че си болна. Ако знаех, нямаше да те моля да ми разглеждаш картата. Пожелавам ти да оздравееш и ти благодаря изключително много за всичко!  :58:

Веско, споко, то е само някакъв грип/вирус, не е страшно - просто си се разкарвам из къщи с кърпичка в ръка и само подсмърчам :) - е, не е комфортно, но не е и толкова тежко - мога да пиша :) - пък и нали писах, че имах и хубав транзит през 11 дом, в/у СЛВ там :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1897 -: Април 01, 2015, 12:20:12 pm »
Хепи, бързо оздравяване  :38:

Аз вчера получих 20% увеличение на заплатата  :-* Транзитна Венера мисъвпадна със соларния АЦ, Нептун с Мерка в 5д, а транзитната Луна откъм 10д направи тригон с Нептун У5 във 2д. Марс У6, 7 и съУ 2 ми е върху ДЦ.  :72:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1898 -: Април 01, 2015, 02:20:12 pm »
Аз вчера получих 20% увеличение на заплатата  :-* Транзитна Венера мисъвпадна със соларния АЦ, Нептун с Мерка в 5д, а транзитната Луна откъм 10д направи тригон с Нептун У5 във 2д. Марс У6, 7 и съУ 2 ми е върху ДЦ. 
Ти тези дни си имала Венерин възврат, тр Венера е съвпаднала с Венера У1, У8 и в картата на възврата Юпитер У5, съУ8 е кацнал на АС - да ти е честито увеличението, и да почерпиш!  :29:




Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #1899 -: Април 01, 2015, 03:29:47 pm »
Благодаря, Акрукс, не бях погледнала възврата, обикновено това са ми само спокойни дни.
Добре започва новия ми солар  :012:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Събития и транзити
« Отговор #1900 -: Април 01, 2015, 03:57:03 pm »
Привет на всички, искам да помоля  да изкажете мнение по предстоящият солар, на близка приятелка е преди няколко дена имаше събитие! Аз го свързвам със слънчевото затъмнение , но незнам какви аспекти правят соларните планети с наталните  ??? Къде  да ги видя..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1901 -: Април 01, 2015, 04:24:27 pm »
Привет на всички, искам да помоля  да изкажете мнение по предстоящият солар, на близка приятелка е преди няколко дена имаше събитие! Аз го свързвам със слънчевото затъмнение , но незнам какви аспекти правят соларните планети с наталните  ??? Къде  да ги видя..
Събитието да не е свързано със смърт на мъж в семейството, понеже последното ЛЗ от октомври попада в неин 12д и съвпада със Слънцето, а Луната е У4?

Аспектите в соларните карти се отчитат между самите соларни планети/светила, на фона на това соларните куспиди в кой натален дом попадат.  В предстоящата година ще има по-затворен, изолиран живот, работа и ежедневни грижи свързани с дете/деца
Няма да ѝ липсва енергия през годината, но да си пази нервите, може да има аритмия на нервна почва. Пари, подаръци няма да ѝ липсват, както и развлечения, хубави моменти и забавления вкъщи, любов и внимание от страна на другите.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1902 -: Април 01, 2015, 04:31:10 pm »
Да не се е разделила с мъжа си?

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Събития и транзити
« Отговор #1903 -: Април 01, 2015, 04:33:57 pm »
Събитието да не е свързано със смърт на мъж в семейството, понеже последното ЛЗ от октомври попада в неин 12д и съвпада със Слънцето, а Луната е У4?

Аспектите в соларните карти се отчитат между самите соларни планети/светила, на фона на това соларните куспиди в кой натален дом попадат.  В предстоящата година ще има по-затворен, изолиран живот, работа и ежедневни грижи свързани с дете/деца
Няма да ѝ липсва енергия през годината, но да си пази нервите, може да има аритмия на нервна почва. Пари, подаръци няма да ѝ липсват, както и развлечения, хубави моменти и забавления вкъщи, любов и внимание от страна на другите.
Акрукс Благодаря
Да баща и почина внезапно без да боледува.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Събития и транзити
« Отговор #1904 -: Април 01, 2015, 04:44:12 pm »
Да не се е разделила с мъжа си?
Не Джуст, баща й почина внезапно .Но и на мен ми се струва че има някакви търкания със мъжа си