Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846375 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #1935 -: Април 06, 2015, 06:51:17 pm »
По време на пълнолуние подходящо ли е да се вади зъб?

Според мен не, поради опасност от кръвоизлив. То и операции не трябва да се правят тогава, освен животоспасяващи.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1936 -: Април 07, 2015, 02:07:02 pm »
След 6 градуса, Марс напуска 8-мия ми дом, където ми донесе здравословни проблеми. От 2-3 дена, усещам, че действието му отслабва и започвам да се чувствам все по-добре и по-добре физически.
Ето, това и обичам на астрологията! Като хвърлиш едно око на транзитите и лунациите, виждаш началото и края на нещата. Не е нужно да се драматизира излишно-всички лоши неща са преходни.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1937 -: Април 07, 2015, 02:58:51 pm »
И как ти действа върху Слънцето, че аз съм била да речем на 4 като ми е бил върху него и не съм сигурна. Иначе последния път като ми сключи квадрат със Слънце и Венера-само хубави неща ми донесе. Скоро ми предстои и възврат-усещам, че пак ще е за добро. Даже работя нещо по възврата, ама няма да казвам какво, да не ми мине котка път.  ;)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1938 -: Април 07, 2015, 03:14:08 pm »
Моят по натал е в падащ дом, в 3-ти и в Стрелец... Следователно е слаб... По натал ми е в секстил със Слънце и Венера, каре и половина с Луната. Засега съм го почувствала зъл, единствено когато се въртеше около Луната ми. Прословутия Саде-Сати период. Верно много ме изтормози тогава. Хем, в Саде Сати, хем в Сатурнова Криза на опозицията. Ама мисля, че успях да го отработя. И вече ми носи благинки.  :72:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1939 -: Април 07, 2015, 03:24:32 pm »
Чела съм, че ретро Сатърите били по-безотговорни. Моя мъж е с ретро Сатурн в натала и го раздаваше доста лежерно, като го срещнах.  :012: Сега сам не може да се познае, стана в пъти по-отговорен от мен.  :012:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1940 -: Април 07, 2015, 03:35:59 pm »
В първи ми донесе много добър урок- "Не позволявай на хората да те определят кой си и какво можеш да постигнеш"  ;)
Във втори- "Научи се на пестеливост"
В 3-ти- "Изтрий всички ненужни хора от живота си"  Много ми харесва в 3-ти.  :29:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1941 -: Април 07, 2015, 05:05:29 pm »
при мен днес Марс опозиция Плутон , много кофти транзит, цял ден ми е лошо

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1942 -: Април 07, 2015, 05:08:50 pm »
При мен тр. Марс е в сходящ секстил с нат. Луна в 8 дом - получих пари и научих за два смъртни /ракови/ случая, в семействата на мои клиенти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1943 -: Април 07, 2015, 05:19:57 pm »
е това е научиш за смътта на някой не е много фън :( Дано почиват в мир. За който и да чуя че е починал ми е доста кофти :( Дори и да не го познавам

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #1944 -: Април 07, 2015, 05:20:08 pm »
При мен съвсем наскоро тр. Марс в опозиция с Плутон ме постави в ситуация на противопоставяне на опити да ме накарат да върша чужди задължения.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1945 -: Април 07, 2015, 05:23:25 pm »
На мен не ми даде конкретни събития освен , че се скарах със сестра ми и ми е много гадно :( ама на мен от доста време насам ми е гадно с моите проблеми ... Филмирам се днес целия ден ...
« Последна редакция: Април 07, 2015, 05:29:00 pm от greg07 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1946 -: Април 07, 2015, 05:48:17 pm »
Ретрото давя забавяне. Юпи иска например да лети  :012: дедо вика де си тръгнал, шут в г*за  :012: и го приземява  :o Такива ми ти работи. Гад е.
Аз съм с ретро Сатурн и Юпитер в натала, обаче пр. Сатурн още в детството е поел правия път, докато пр Юпитер си стои все ретро и достигна опозиция с нат. Слънце,  готиното е, че е на градус от съвпада с овчата ми Луна
тр Сатурн реално погледнато е кофти във всеки дом, може би докато беше във 2д съм доволна, че ми наложи финансова дисциплина и напомни да харча разумно, което е за мое добро  :) Предстои му обаче тази година да влезе в 4д и да квадратира Плутон на Асц
« Последна редакция: Април 07, 2015, 06:03:11 pm от akruks »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1947 -: Април 07, 2015, 05:54:58 pm »
Почина синът на Симеон Сакскобургготски - княз Кардам Търновски

Картата е без час.

Странно или не, но в картата на България, която аз гледам, днес има тр Марс почти на Иц, в опозиция с Мц - 10 дом, мунданен дом на властниците, аристократите.

В деня на катастрофата, която го оставя в кома, имало е в картата на България тр. Марс точно каре с нат. Марс. Упр на 10 дом.




Поклон!
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #1948 -: Април 07, 2015, 05:58:54 pm »
Тр. Марс ми наближава съвпад с МЦ и в службата ми започнаха нервите с две дърти чанти.  :012: Обаче тоя път и аз не се давам! То бива, бива, ама що за отвратително поведение, ооо забравих и комплексирано!!!

 :85:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1949 -: Април 07, 2015, 06:08:03 pm »
Ами Ема аз точно това си мислех , ако Цар Симеон беше цар в момента, Кардам би трябвало да е престолонаследника , и си мислех , макар и отдалечено това е символична промяна за страната. Сигурен знак , че с последния престолонаследник си отмина и част от историята на държавата. Династията на Сакс-Кобургогстки е доста противоречива в историята ни. Лека му пръст и дано душата му намери покой където и да е , твърде млад си замина :(
« Последна редакция: Април 07, 2015, 06:13:51 pm от greg07 »