Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846623 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1950 -: Април 07, 2015, 06:10:01 pm »
Аз обичам традициите и ми е мъчно ... това си е нашия престолонаследник (за мен де). Тъжно.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1951 -: Април 07, 2015, 06:17:59 pm »
Днес едно от децата му има рожден ден.

Страшен солар е заформило.  :(

Но се сещам за случай с мой приятел, силно казано, но нека така рамкирам.
Също Овен, скоро имаше рожден ден.
За една година и двамата му родители починаха по нелеп начин. Момчето е по-малко от мен с 4 години.
Един от родителите му почина на рождения му ден.


Хепи  :08:

Какво имаш на Мц? И в кой дом и знак е упр?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1952 -: Април 07, 2015, 06:22:03 pm »
То след като детето сега има рожден ден , значи и Уран е в съвпад със Слънцето му и квадратиран от Плутон ... повече от това ... Жалко е всичко , пак си спомням любимия ми филм Бялата Кралица , със слънчево затъмнение идва и нов Цар/Крал , дано поне ни очакват по-хубави неща оттук нататък. Знак е , че миналото на България завинаги си е отишло , което е положителното в случая.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #1953 -: Април 07, 2015, 06:24:54 pm »
Нали има и други рептилчета престолонаследници- още 3деца ,те си се множат превантивно. Иначе ситуацията е освобождение за него, то трагичното е било мига на катастрофата ,следствието от нея.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1954 -: Април 07, 2015, 06:26:30 pm »
Днес едно от децата му има рожден ден.

Страшен солар е заформило.  :(

Но се сещам за случай с мой приятел, силно казано, но нека така рамкирам.
Също Овен, скоро имаше рожден ден.
За една година и двамата му родители починаха по нелеп начин. Момчето е по-малко от мен с 4 години.
Един от родителите му почина на рождения му ден.


Хепи  :08:

Какво имаш на Мц? И в кой дом и знак е упр?

рожден ден има едно от неговите деца???? Ужас ....

Имам Слънце, но куспидата е в Дева. Но пък си имам друго - Юпитер в 1 дом и Сатурн на МС в тригон към Юпитер. Меркурий е в 4 дом, в знака на Слънцето :)
« Последна редакция: Април 07, 2015, 06:34:00 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1955 -: Април 07, 2015, 06:35:33 pm »
То след като детето сега има рожден ден , значи и Уран е в съвпад със Слънцето му и квадратиран от Плутон ... повече от това ... Жалко е всичко , пак си спомням любимия ми филм Бялата Кралица , със слънчево затъмнение идва и нов Цар/Крал , дано поне ни очакват по-хубави неща оттук нататък. Знак е , че миналото на България завинаги си е отишло , което е положителното в случая.

едва ли точно това е знак, че миналото си е отишло .... ако ще и Господ да дойде в БГ, все тая ... (да ме прощават някои за израза) - каквото и както си го направим - така ще е.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1956 -: Април 07, 2015, 06:38:33 pm »
Хепи, интересуваше ме Мц и положението с упр и планетите там, защото това все пак показва отношението ти към власт.

Щом си падаш по традициите, а и по едноличната власт или наследствената, предположих да е замесено нещо Сатурн, 8 дом.

Моите разбирания също повече клонят към тези. Имам Скорпион на Мц и Плутон в съвпад със Сатурн в 8 дом. Съвсем буквално - наследствената власт не ме притеснява.

А при теб и Слънце там, много царствено. Това обяснява разбиранията ти.


Ребека, права си, освобождение е било.

Но пак малко да върнем лентата в деня на катастрофата. Много циклично.
Тогава тр. Сатурн е бил в Дева. Кацнал между Уран и Плутона му. В точно каре към Слънцето му. 7 години по-късно Сатурн е в Стрелец.
И това каре и борбата, която е водил за оцеляване, то вземе, че изкристализира.

2008 година в деня на катастрофата, мой личен 'приятел' тр. Юпитер е бил ретрограден в Козирог. В секстил с Венерата му. Точен.
Може това малко късметец да му е дало. Но днес тр. Юпитер е в точно каре с Венерата.

Ако се загледам ще видя и други неща.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1957 -: Април 07, 2015, 06:39:27 pm »
не съм съгласен , има промени в хората и страната и ще продължат , сигурен съм че до 2020 страната ще е друга.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1958 -: Април 07, 2015, 07:08:47 pm »
Забравих най-важното да спомена за този транзит Марс-Опозиция-Плутон , Марс ми е управител 6 ти , Плутон също , снощи разбрах че страдам от Кандида , която я имам от близо 15 години и е ми разказа играта на тялото , по специално стомах ,нокти и коса, започнах да се лекувам ...

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1959 -: Април 07, 2015, 08:24:32 pm »
Хепи, интересуваше ме Мц и положението с упр и планетите там, защото това все пак показва отношението ти към власт.

Щом си падаш по традициите, а и по едноличната власт или наследствената, предположих да е замесено нещо Сатурн, 8 дом.

Моите разбирания също повече клонят към тези. Имам Скорпион на Мц и Плутон в съвпад със Сатурн в 8 дом. Съвсем буквално - наследствената власт не ме притеснява.

А при теб и Слънце там, много царствено. Това обяснява разбиранията ти.


Ема, в бързината съм прочела ИЦ и затова така се е получило. МЦ е в Риби, Нептун е в 5 (тригон със Сатурн), а Юпитер вече го споменах. Но според мен си е определящ Сатурн, а той пък държи почти всичко в картата - да, уважавам, спазвам и поддържам традиции, закон, наследственост и т.н. :). Но има една особеност - трябва да съм убедена, че човекът, притежаващ властта, я заслужава :) - иначе ... не ми попада в уважителната кошничка.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1960 -: Април 07, 2015, 08:25:52 pm »
не съм съгласен , има промени в хората и страната и ще продължат , сигурен съм че до 2020 страната ще е друга.

щом казваш .... ама много малък срок ... 5 годинки :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1961 -: Април 07, 2015, 09:10:41 pm »
Хепи, мерси. Все пак Нептун и той е в царствен дом.  :38:

Понеже Папи преди беше направила тема за сизигията и дали има събития при транзити към тази точка, може да погледне, че при Кардам е имало пренатално новолуние на 5 градуса в Стрелец. Където е мидпойнт Юпитер/Уран(малко по спомен). И където в момента се намира транзитен Сатурн.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1962 -: Април 08, 2015, 07:05:37 pm »
честит ни директен Юпитер, преди малко тръгна директен :) Много щастие да ни донесе на всички :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1963 -: Април 11, 2015, 11:59:05 am »
Какъв съм карък  ;D - бързите транзити през нат. Венера и нат. Юпитер ми се случват баш по празниците и няма какво да се случи. Освен да ида на шопинг и да изхарча некой леф.  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #1964 -: Април 11, 2015, 12:04:34 pm »
Има какво да се случи на всеки по празниците -няколко килограма в повече, уви.. :012:  Това тревожи, ама си остава най-честа проява ,компенсираща липсата на истинска захранваща емоция. То и шопинга омръзва и подчертава празнотата още в мигът на придобиване.