Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846298 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #1995 -: Април 17, 2015, 04:56:51 pm »
Мога за тези на който им е интересно да разкажа как ми се отразява транзита на Сатурн през 6ти доста е страно като усещане.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #1996 -: Април 17, 2015, 06:03:07 pm »
При мен сатурн ми е управител на зодията и това ми се отразява много зле от дете си имам ядове със зъбите и до момента , но тук  ми се отразява на отношението към работата , професионална ориентация,такива неща , за това го усещам много страно , до преди а влезе в 6ти исках да работя и работех де брокр недвижими имоти и всякакви други такива неща , от който нямах редовни и сигурни доходи, от където идваха и гляма част от проблемите ми , но откакто е в 6ти започнах да мисля по друг начин , даже се съгласих да работя и нещо което до скоро ме ужасяваше , като идея изобщо.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #1997 -: Април 17, 2015, 06:10:15 pm »
А сега , като говорим за сатур поглеждам картата на човека и ми прави впечатление , че сатурн транзитира при него през 3ти дом  даже е в съвпад с натален уран и се чудя дали на това не се дължи тоталният му отказ за кавато и да било комуникация , защото като се замисля горе доло точно когато сатурн е влезнал в неговият 3ти дом ние потчти спряхме да разговаряме , той се затвори и започна да мълчи.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1998 -: Април 17, 2015, 07:48:16 pm »
Вече е много лесно човек да си проверява правописа в нета

П.п. Ще изтрия после

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1999 -: Април 17, 2015, 08:10:52 pm »
Вече е много лесно човек да си проверява правописа в нета

П.п. Ще изтрия после
на някоЙ хора не им е лесно  :29:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #2000 -: Април 17, 2015, 09:20:20 pm »
pay не издребняваи знам , че си прав но в момента правописа ми е последното нещо за което ми се мисли.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2001 -: Април 17, 2015, 10:53:27 pm »
всъщност нищо от тези неща....

Чудесно, затова си усетила благинките по Юпитер-благодаря за споделеното. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2002 -: Април 22, 2015, 02:09:01 pm »
Имате ли наблюдения дали преминаването на Марс през връх на дом дава събитие?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2003 -: Април 22, 2015, 02:32:12 pm »
Грег, дава ряз, импулсивност, воля, инициира за действия по делата на дома,може да има и спорове, агресивно поведение по същите, но и нещо от този сорт: " Бързата кучка, слепи ги ражда.". В деня, в който Марс влиза в съответния дом, същия придобива образа на АСЦ или дом с куспида Овен.Всичко това го отнасяш към цялостното звучене на картата, темперамента на човека и от това зависи и проявата за деня. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2004 -: Април 22, 2015, 02:51:07 pm »
аз точно това се ровя в момента в миналото , и активира поне според мен. Мен ме интересува повече дали активира и отсрещния дом примерно в 4 ти , но активира и 10 ,12 но активира и 6 ти и мисля да , активира дейността на другите спрямо мен , поне така е било до сега. Дано да е положителен резултат. Просто опозицията според мен отключва активност в срещуположната страна. Прав ли съм Рени?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2005 -: Април 22, 2015, 03:10:00 pm »
Грег, това е бърз транзит и действа за деня, било по отношение на точка или  на планета. ако задейства обаче бавен транзит, който активира наталните същи, прогресия,лунация, тогава вероятността да усетиш случка  е по-голяма.Марс все вълнува единствено от себе си: Аз съм, Аз искам... и щом вече ще прекосява куспидата на к11, ще искаш да си самоуверен в целите си, да действаш по опции с явен резултат, да налагаш себе си навън, там където има хора, групи. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2006 -: Април 22, 2015, 03:20:52 pm »
Марса заедно с Меркурий ще пресекат върха на 12 ти дом утре -най-късно до Петък, не 11 , аз по 11 вече имах събитие. Муданно тригонират Плутон , което ми се вижда много добре. Но се надявам на ясно събитие.

Доста неща се събират, надявам се вече нещо да натисне спусъка , като пистолет и да улучи в целта  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2007 -: Април 22, 2015, 05:23:14 pm »
Марс и Меркурий през 12 дом могат да ти донесат оттегляне, да не ти е много комуникативно, да не ти се излиза сред хора. Очаквай активност, когато минат през Асцендент.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2008 -: Април 22, 2015, 05:31:10 pm »
то не ми е много комуникативно последните 8 месеца или даже да си кажем последните 2 години :) нищо ново под слънцето. Дано обаче нещо отстреля Сатурна ми :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2009 -: Април 22, 2015, 08:04:26 pm »
Марс и Меркурий вече са ми на няколко градуса от ДС - предполагам, че ще има по-активна служебна комуникация, повече ангажименти. Вече се усеща влиянието им - днес се наслушах на безмозъчно крякане. Бях поръчала да ми изкарат една справка в предишната служба, трябва ми за годишната данъчна декларация. Преди 2-3 седмици ми се стори, че са ми дали друга справка, а не тази, която ми е необходима, но секретарката ме уверяваше, че издадената ми върши перфектна работа за пред данъчните. Вчера си дадох документите на една позната, която ми попълва данъчната декларация. Днес ми звъни и казва, че справките са объркани. А време няма, срокът е до края на април. И цялата какафония на какво се дължи - секретарката пак я е домързяло да се обади на счетоводителката и да уточни. Тая тъпота и аматьорщина вече ме вбесява. Интересното е, че най-големите мързеливци и некадърници последни напускат и най-дълго остават на работа.

---
Както и предположих, увеличиха се служебните ангажименти. Днес неочаквано дойде много обемна поръчка, която трябва да се изпълни в кратък срок. При това срокът се скъсява, защото паралелно трябва да работят двама преводачи, преводът е двуезичен. Да се чудиш дали да се съгласиш на такъв гърч или да откажеш, парите наистина си заслужават.
Тъй че през следващите две седмици ще съм абонирана за повече напрежение. Но тази поръчка ще бъде и повод да поставя въпроса ребром защо в нашия отдел все мен ме задържат след работно време и ми изяждат малкото свободно време, докато другите колежки си бият камшика в 6, а нямат моите ангажименти /не съчетават целодневна работа на трудов договор с работа като фрилансър/.







« Последна редакция: Април 23, 2015, 11:23:53 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui