Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845810 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #90 -: Декември 18, 2013, 08:17:36 pm »
Охо ,доста ураново стана тук ,ще има прозрения,откровения,настроения и творения -любимите ми :)


Стреличка ,а Венера при теб как е аспектирана ,в Скорпи беше нали и Уран на АСЦ ?
Везни на К2 ,Телец на К9 или обхваща и МЦ ?

венера е в секстил с марс,уран,съвпад с луна/нептун
не обхваща МС
а тр.уран ми тригонира слънцето до скоро

На 21 г или някъде там +/- 1,2 г. сети се какво вълнуващо събитие/ситуация са се случили и сега ги повтори ,но като автономна личност ,но в посока ценз.На емоционално ниво ,може да откриеш потребност у себе си да си моногамна ,а пък може на има "бум" в личния живот,ако Сатурн още не настъпил стелиума в Скорпион.
Активни са 1/3/4/6/8 -ми домове ,ами свързвай се с ...не знам как им е етимологията ,аз му казвам 'получаваш  факсове" ,първо за собствено удовлетворение ,след това за да видиш света ,така както иска един Стрелец и не ба последно място смени си навиците,в противен случай ,обстоятелствата ще те принудят.
тогава се ожених и родих след 1 год.
а факсове си получавам,за някой това  е диагноза
а,той сатурн изпомачка и трите скорпи планети

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #91 -: Декември 18, 2013, 08:43:32 pm »
:57: Не съм решила да избухвам - нито реално, нито виртуално. Ще си кротувам.  ;D

Това вече е интересен казус/прогноза-дали натала ще успее да противодейства на външните днешни обстоятелства ?!?

Рени, обратна връзка специално за теб.  :)

Няма никакви събития, но в рамките на деня ми беше по-напрегнато и имах затруднения с концентрацията.

Неочаквано дойде по-голяма поръчка за превод, която трябва да се прави спешно, още от тази вечер. Доста зор ще видя, тъй като към края на седмицата ми е натоварена програмата, а срокът на поетия ангажимент трябва да се спази.

Пия чай от мащерка и сядам да работя, напрежението ме удря в стомаха.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #92 -: Декември 18, 2013, 09:01:45 pm »
:57: Не съм решила да избухвам - нито реално, нито виртуално. Ще си кротувам.  ;D

Това вече е интересен казус/прогноза-дали натала ще успее да противодейства на външните днешни обстоятелства ?!?

Рени, обратна връзка специално за теб.  :)

Няма никакви събития, но в рамките на деня ми беше по-напрегнато и имах затруднения с концентрацията.

Неочаквано дойде по-голяма поръчка за превод, която трябва да се прави спешно, още от тази вечер. Доста зор ще видя, тъй като към края на седмицата ми е натоварена програмата, а срокът на поетия ангажимент трябва да се спази.

Пия чай от мащерка и сядам да работя, напрежението ме удря в стомаха.

Лили,благодаря за вниманието и споделеното-как никакви ?!?....Ти го каза -  "напрегнат " ,"трудно се концентрирах" ," неочаквана поръчка"...все пак говорим за бързи транзити.Ти си знаеш от къде идва Марс,къде е в момента и колко е важен за теб ,Луната също ...
Виж утре преди обяд между 10.00-11.00 ч ,с какво ще ти "напълнят" кошничката като компенсация за днес. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #93 -: Декември 18, 2013, 09:15:39 pm »
И още нещо - транзитният Марс аспектира осмодомна Луна.
Хванах се за тая поръчка, която ми идва наистина нанагорно (утре вечер сме на фирмено парти и трябва да отпиша един ден), за да докарам някой лев допълнително за предстоящите празници, не съм сигурна дали този път ще има коледни премии и какви.

Всъщност какви ги плещя, тоя хонорар ще взема чак през януари, няма да напълни кошничката до края на годината.

Рени, между 10 и 11 обикновено съм в градския транспот.  ;D
« Последна редакция: Декември 18, 2013, 09:20:29 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #94 -: Декември 18, 2013, 09:28:11 pm »
Хареса ми времето между 10.00-11.00 , но до обяд може да дадем толеранс.
Защо веднага си "поиска" хонорар за кошничката ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #95 -: Декември 18, 2013, 10:04:59 pm »
Защо веднага си "поиска" хонорар за кошничката ?!? ;)

В какъв смисъл питаш?  :)

По 8 дом какво да искам - наследства вече не се очертават, всички данъци съм платила, дадените заеми съм отписала, така че остава да ми се осребрят усилията и предстоящото двудневно марсово напрежение.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #96 -: Декември 19, 2013, 04:27:58 am »
Защо веднага си "поиска" хонорар за кошничката ?!? ;)

В какъв смисъл питаш?  :)

По 8 дом какво да искам - наследства вече не се очертават, всички данъци съм платила, дадените заеми съм отписала, така че остава да ми се осребрят усилията и предстоящото двудневно марсово напрежение.  ;D

По 7-ми дом трябва да е ...споделено-заслужено )))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #97 -: Декември 19, 2013, 07:47:32 am »
Ако визираш тригона на ретросенчеста Венера към нат. Юпитер в 7 дом (28 гр. Козирог - 28 гр. Телец), надявам се да е нещо споделено.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #98 -: Декември 19, 2013, 10:01:47 am »
Аз ,Венера някак си не я "виждам" никога :smiley_confused1:
Но Юпитер ....))).Хареса ми тригона Юпитер /Сатурн към АСЦ  ,с участие на Луна и си мисля,че "подаръците" при теб идват по Плутон,не по Венера и Юпитер.)))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #99 -: Декември 19, 2013, 10:34:40 am »
Преди няколко месеца така осинових още едно коте, прибрах го от улицата пред блока - в същия ден имах аспекти за "внезапно влюбване" - тр. Венера в съвпад с нат. Плутон, тр. Луна в съвпад с нат. Юпитер в 7 дом, тр. Марс в секстил с нат. Юпитер.  ;D Е, просто не можах да му устоя, а друг път просто щях да се спра, да го погаля и да продължа напред.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #100 -: Декември 19, 2013, 10:52:52 am »
Ха,кои са аспектите на "внезапното влюбване"  ;)
И всички ли умеят да се влюбват внезапно ????

Лили,ти започна "играта" ... :86:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #101 -: Декември 19, 2013, 11:55:28 am »
Рени, има събитие или по-скоро шокираща новина.
Току що научих, че една наша клиентка (беше се появила по ретро Мерк) преди седмица е била жестоко убита. Идвала е тук в офиса. Става въпрос за поръчково убийсто, за много пари. 34-годишна стелиумна и новолунна Лъвица.  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #102 -: Декември 19, 2013, 01:50:49 pm »
Рени, има събитие или по-скоро шокираща новина.
Току що научих, че една наша клиентка (беше се появила по ретро Мерк) преди седмица е била жестоко убита. Идвала е тук в офиса. Става въпрос за поръчково убийсто, за много пари. 34-годишна стелиумна и новолунна Лъвица.  :o

Не го приемам за събитие ,значимо за теб-ти сама каза,новина.Ако същото "размести' по някакъв начин ежедневието /работата ти в последствие-тогава да ,иначе си остава просто шокираща новина.(((
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #103 -: Декември 19, 2013, 01:54:47 pm »
Събитие за друг, внезапна неприятна новина за мен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #104 -: Декември 19, 2013, 02:09:24 pm »
Събитие за друг, внезапна неприятна новина за мен.

В смисъл ,реагирала си на същото значимо,поради спецификата на мига ,определен от транзити/прогресия при теб ,един път и втори път от спецификата на натала ти-да,така съм съгласна.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“