Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845775 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #105 -: Декември 19, 2013, 08:32:20 pm »
Пропуснахме пълнолунието от 17.12. Заради лошите новини днес погледнах-съвпад на тр слънце с луната в 3-ти

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #106 -: Декември 19, 2013, 09:27:41 pm »
Не е пропуснато -"равносметка на...", "научна професия ...."  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #107 -: Декември 20, 2013, 12:51:54 pm »
Тоя квадрат на тр. Марс към нат. Луна изглежда, че удря жени от обкръжението ми, които не са ми близки обаче.

Преди малко на едната ми колежка й прилоша... Притесних се, че е за спешна помощ, после викнахме такси и я закарахме до тях.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #108 -: Декември 20, 2013, 02:10:31 pm »
Тоя квадрат на тр. Марс към нат. Луна изглежда, че удря жени от обкръжението ми, които не са ми близки обаче.

Преди малко на едната ми колежка й прилоша... Притесних се, че е за спешна помощ, после викнахме такси и я закарахме до тях.

Виж къде ти е Марс по натал и Луна какво управлява ?!? Марс и Уран винаги са "точни" в действията си -ти тези дни го потвърди ,Лили със споделеното . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #109 -: Декември 20, 2013, 02:30:16 pm »
Марс ми е в ъглова позиция, в съвпад с ІС откъм 3 дом. Управлява 5 дом, с Луната е в тригон – най-точният аспект в хороскопа ми. Луната е у8.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #110 -: Декември 20, 2013, 02:38:19 pm »
Марс ми е в ъглова позиция, в съвпад с ІС откъм 3 дом. Управлява 5 дом, с Луната е в тригон – най-точният аспект в хороскопа ми. Луната е у8.

Не е ли на 9-ти  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #111 -: Декември 20, 2013, 02:42:46 pm »
К9 започва в последния градус за знака, по-голямата му част заема 8 дом. При мен включеният в 9 дом Лъв (управител Слънце) има по-осезаемо отношение към темите на дома, както и Сатурн. Луната си влияе в 8ми.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #112 -: Декември 20, 2013, 02:49:13 pm »
За да има три потвърждения на случващото се-Марс в 3-ти,упр.на оста 3/9,Уран (интерсептиран Водолей там),пр.УК6 с Уран и Меркурий...
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #113 -: Декември 28, 2013, 09:11:12 pm »
транзитна ретроградна Венера стъпи върху прогресивната опозиция Венера/Луна (всичкото това върху прогресивни АС/ДС) - хормоналният дисбаланс дето си го нося от петнадесет годишна се изостри

тр. Марс върху МС само не разбрах защо пак ме разболя, ей така от нищото - от вчера сутринта пак съм с температура, при все тригона към натална Венера (Папи, да си мълчи - запозната съм с теорията за съвпад на Марс/Плутон :012:, ама не ми стига като обяснение)
само при мисълта, че се налага да приложа бабините рецепти подходящи за марсова настинка и стигам до е това :41:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #114 -: Декември 28, 2013, 09:36:10 pm »
Abroad, взимай мерки за разболяването, че има някакъв много гаден грип. Всички в нас са се тръшнали, а аз вървя след тях като свекърва: "пи ли си лекарствата", "отивай на лекар", ама никой не ме отразява

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #115 -: Декември 28, 2013, 10:34:30 pm »
Мерси, Сатен :)
чух за тоя грип вчера, да - покрай една приятелка, детето е само на годинка, не успяват да му смъкнат високата температура вече 5-ти ден, а е на антибиотици..., друго дете е стигнало до Пирогов заради грипа..кофти
пия само витамин С и Цинк - години наред се лекувах с антибиотици - вярвайте ми по-лошо от това няма
ще видим утре как ще е - иначе ще е жалко за тренировки и прочие

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #116 -: Декември 28, 2013, 10:37:03 pm »
между другото - транзитни Уран, Сатурн, Юпитер, Марс за друго говореха в тоя момент, ама нейсе

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #117 -: Декември 28, 2013, 10:59:41 pm »
Ох, бързо оздравяване на всички

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #118 -: Декември 29, 2013, 12:50:04 am »
Грипът е много гаден, тръшна и доста здрави хора
Аз самата го изкарах преди 3 седмици някъде, за първи път от много време пих терафлу-или беше друго подобно. На мен ми мина за 2-3 дена, но още седмица-две се дооправях
Фрешове портокал с лимони, чайове, ако има температура-и нещо за понижаване, за да може тялото да почива от време на време
Искам да ви кажа, че колкото по-малко лекарства се пият, толкова по-добър имунитет, само че не става от веднъж. В началото като реших да ги отказвам бая се гърчех, включително 1 лекар искаше да ми среже сливиците при поредната ангина. Точно него път се оправих с гаргара с кослородна вода
Моля-не си правете самолечения без лекар да ви е видял

Аброуд, бързо да оздравяваш, онова детенце да му направят снимка за пневмония-ако имат и най-слаби подозрения. Друг вариант за дълга гадна температура-бъбреци, но едва ли
Дано да се оправят бързо и малките

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #119 -: Декември 29, 2013, 01:14:15 am »
Майка ми не може да стане от леглото и кашля като за последно, но разбира се не иска да ходи на лекар. Сестра ми започна с хрема и накрая и потече гноен секрет от очите и ушите, познайте дали и тя отиде да я прегледат. И накрая ще взема една пръчка и ще ги строявам в редица пред лекарския кабинет, чакам само да стане понеделник.

За лекарствата съм съгласна с Папи. Аз никога не съм пила антибиотик(пу-пу да не ми се налага). Хапчета в крайни случаи. Никакви ваксини.
При прекалената употреба на лекарства организма привиква и става мързелив към всякаква борба с нежеланите натрапници.
Като гледам майките как тъпчат децата с лекарства за щяло и нещяло лошо ми става.
Наскоро четох в някакъв форум как дават успокоителни на бебета си за да не плачат, че нямали спокойствие :o