Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845594 пъти)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #2025 -: Май 03, 2015, 10:10:22 am »
И аз си проверих картата:

тр Венера квадрат точен с нат Хирон
тр Хирон опозиция точна с нат Уран
тр Хирон тригон точен с нат Нептун

значи 2 (-) : 1 (+) :)

2 часа след като проверих, се чух с едно бившо гадже по скайпа (с него поддържаме от време на време служебни контакти) и той ме покани да му отида на гости другия месец в Азърбейджан (там работи в момента). :) Беше ми интересно, как точно ще се проявят тези аспекти. И сега проверих визите и цените на билетите - определено няма да отида :) - трудни визи и много скъпи билети :)

Happy, не съжалявай, нищо няма да изпуснеш :) Споделено от неастрологична гледна точка и от личен опит-преди 7 години докато работех в Казахстан ги обиколих всички страни в региона, вкл. и Азърбейджан, с нищо не ме впечатлиха. Субективен поглед, но пък щом не е станало при теб, значи не си е струвало да ходиш чак до там.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2026 -: Май 03, 2015, 09:45:30 pm »
Happy, не съжалявай, нищо няма да изпуснеш :) Споделено от неастрологична гледна точка и от личен опит-преди 7 години докато работех в Казахстан ги обиколих всички страни в региона, вкл. и Азърбейджан, с нищо не ме впечатлиха. Субективен поглед, но пък щом не е станало при теб, значи не си е струвало да ходиш чак до там.

А, не съжалявам :) - споделих го само заради пепеляшковите истории, а то това нали се води нещо такова :)

А той каза, че Баку е един много хубав и интересен град .... може би в последните години са понаправили нещо - заради олимпиадата другия месец.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #2027 -: Май 04, 2015, 09:00:52 am »
за 1 ден ми се развалиха 3 ел уреда  :-X
гледам, мерка не е ретро...транзитен марс опозиция натален уран ли да обвиня?  ::) натален уран е във 2ри дом

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2028 -: Май 04, 2015, 12:36:59 pm »
И на мен снощи ми гръмна сешоара, пълнолунието не прави аспекти в натала, не знам от какво беше.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2029 -: Май 04, 2015, 01:41:01 pm »
Това са ми транзите за деня, при одобрена работа , в която очаквах да започна тази седмица, ме отказаха , тъй като нямат бюджет за позицията ... не знам вече какво да гледам , нещата не се получават и не се получават ...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Събития и транзити
« Отговор #2030 -: Май 04, 2015, 02:39:33 pm »
Струва ми се, че ще да е било заради транзитен Марс върху СЛВ, а нали Марс ти е У6 в натала.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2031 -: Май 04, 2015, 03:04:51 pm »
за 1 ден ми се развалиха 3 ел уреда  :-X
гледам, мерка не е ретро...транзитен марс опозиция натален уран ли да обвиня?  ::) натален уран е във 2ри дом
да, щом има електричество и/или компютри се взема под внимание Уран, а иначе самите уреди може да са по Меркурий и У3, но може да са по Луна и по У4, ако са свързани с домакинството

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2032 -: Май 04, 2015, 03:15:33 pm »
И на мен снощи ми гръмна сешоара, пълнолунието не прави аспекти в натала, не знам от какво беше.
и ние няма как да знаем, след като не сме започнати с натала ти  :)
 Сешоарът е дребен уред по Меркурий, свързан с Венера по красотата
участват освен тези планети У3, У2, У6, У7- т.е. управителите на домовете, които обитават тези планети в мундаден план

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2033 -: Май 04, 2015, 03:21:43 pm »
не знам от какво е :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2034 -: Май 04, 2015, 03:22:06 pm »
Това са ми транзите за деня, при одобрена работа , в която очаквах да започна тази седмица, ме отказаха , тъй като нямат бюджет за позицията ... не знам вече какво да гледам , нещата не се получават и не се получават ...
Пълнолунието днес е в секстил с Луната У2 в 4д и съвпад с Уран У9 в 6д- Уран винаги носи противоположно на очакваното, но това не трябва да те отказва- продължавай с търсенето на работа и кандидастване, не се знае от коя туфа ще изкочи заека  :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2035 -: Май 04, 2015, 03:37:23 pm »
и аз на това се надявам Акрукс, дерзая. Благодаря ти за включването. Ако някой се включи ще съм благодарен. Най-важното защо се случва всичко това?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2036 -: Май 04, 2015, 03:41:39 pm »
и аз на това се надявам Акрукс, дерзая. Благодаря ти за включването. Ако някой се включи ще съм благодарен. Най-важното защо се случва всичко това?
както е казал Дънов "всичко, което се случва, е част от пътя"

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2037 -: Май 04, 2015, 04:02:09 pm »
и ние няма как да знаем, след като не сме започнати с натала ти  :)
 Сешоарът е дребен уред по Меркурий, свързан с Венера по красотата
участват освен тези планети У3, У2, У6, У7- т.е. управителите на домовете, които обитават тези планети в мундаден план

Благодаря ти за отговора, то се оказа, че и аз блея някъде. Пълнолунието ми е на 2 градуса от уран, а вчера тр. марс беше в точен квадрат с лична планета във водолей. Извинете ме :-X

greg07 доколкото виждам имал си сатурнов възврат в 6ти дом. Мисля си, че докато Сатурн окончателно не премине в стрелец няма да вървят нещата. Виж в ефимеридите, май Сатурн се връщаше до 28 скорпион, това пак е съвпад с наталния ти Сатурн, чак след директното му движение на есен може да се очаква по- сериозно раздвижване на работния фронт, все пак Сатурн е  диспозитор и на слънцето ти.

Знам, че е клише, но и аз съм се убедила от опит, че когато дадено нещо не ни се дава е за наше добро.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #2038 -: Май 04, 2015, 04:35:57 pm »
Вярно си е, че Сатурн върху светило си е "як купон". При мен на сатурнов възврат проблеми в службата - опитаха се да ме смачкат.
Скоро ще имам 4-5 от "пепелянковите", опс... "пепеляшковите" аспекти, та се надявам и аз да изклася някой бонус от Вселената като компенсация за "сатурновата дупка". :012:
« Последна редакция: Май 04, 2015, 07:27:38 pm от Mirabella »

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2039 -: Май 04, 2015, 04:59:01 pm »
Вярно си е, че Сатурн върху светило си е "як купон". При мен на сатурнов възврат проблеми в службата - опитаха се да ме смачкат.


ами аз пък не съм го усетила даже - поне върху Слънцето. За Луната - било е отдавна, но и предстои след няколко години.