Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845376 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2055 -: Май 05, 2015, 08:20:21 pm »
Това пък за какво .... ти, конкретно, като правиш изявления по време на спора ни, разбра ли, всъщност, какво се случи? Не се сравнявам с никой - направих сравнение на изказването на Уич за Грег с моето - нищо повече. Тя приема, че Сатурн е виновен и Грег трябва да чака, а аз му обяснявам, ЗАЩО когато Сатурн прави някъде нещо имаме проблеми.


----------------

Ейй, много ви бода в очите .... каквото и да направя, то няма угодия. Време е СЛВ Телец да влезе в действие. Той не се интересува от проблемите на другите - определено.
Не се връзвай,Хепи,защото едва ли тя има някой конкретен предвид и едва ли теб.Тя винаги пише глобално.  :72: ;) не знам какъв Юпитер има,но ИМА сериозен Юпитер.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Събития и транзити
« Отговор #2056 -: Май 05, 2015, 08:49:57 pm »
Оплюхте моя приятел Сатурн, аз пък да оплюя Венера. В последните седмици ми направи гадни аспекти с какво ли не и направо ме смачка. Остави, че натално не се разбираме, но и сега съвсем я намразих при този й транзит. Чувствам се гадно и самотно :( и дори ревливо.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2057 -: Май 05, 2015, 08:57:36 pm »
Оплюхте моя приятел Сатурн, аз пък да оплюя Венера. В последните седмици ми направи гадни аспекти с какво ли не и направо ме смачка. Остави, че натално не се разбираме, но и сега съвсем я намразих при този й транзит. Чувствам се гадно и самотно :( и дори ревливо.

Зара, споко - тя е от бързите :) - скоро ще премине в хубави аспекти :)

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Събития и транзити
« Отговор #2058 -: Май 05, 2015, 09:00:16 pm »
Зара, споко - тя е от бързите :) - скоро ще премине в хубави аспекти :)

И аз с това се успокоявам. А и Марс и Слънцето здраво тригонират и не ми дават да се отпусна. Но за статистиката и тя носи драми. Някак си Сатурн удря, ама точно с показлката. Докато тая дълбае в душата, няква плуторианска сила има.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2059 -: Май 05, 2015, 09:01:48 pm »
Оплюхте моя приятел Сатурн, аз пък да оплюя Венера. В последните седмици ми направи гадни аспекти с какво ли не и направо ме смачка. Остави, че натално не се разбираме, но и сега съвсем я намразих при този й транзит. Чувствам се гадно и самотно :( и дори ревливо.
Венера и на мен ми въртя неестествени,емоционални номера при транзит в Козирог!!!!   :-\:043: Дори тук изписах 100 глупости във връзка с това.Хепи е права,че към точен градус емоцията отминава за 2-3 дни.  ;) :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Събития и транзити
« Отговор #2060 -: Май 05, 2015, 09:07:39 pm »
Значи остава още 2-3 дни и ще ми мине ревливият период. YES! А и със соларен секстил между Сатурн и Слънце, няма да се дам :)
« Последна редакция: Май 05, 2015, 09:09:25 pm от 3apa »

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2061 -: Май 05, 2015, 09:16:41 pm »
И аз с това се успокоявам. А и Марс и Слънцето здраво тригонират и не ми дават да се отпусна. Но за статистиката и тя носи драми. Някак си Сатурн удря, ама точно с показлката. Докато тая дълбае в душата, няква плуторианска сила има.

Зара, то зависи от наталното ѝ положение все пак. При мен Венерка не действа много по стандартния начин, но много добре се отчита по 11 дом, чийто У е. Тя е и У4, ама включени везни и нещо не може да се прояви там.

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Събития и транзити
« Отговор #2062 -: Май 05, 2015, 09:20:51 pm »
Ние сме с подобна домова мрежа. Но моята е в Риби и емоционалната й част хич не се връзва с марсовата ми природа. По отношение на 9-ти и 4-ти добре се държи. Но при транзит, особено в напрегнат аспект, все ме кара на реване и ми действа депресивно.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2063 -: Май 05, 2015, 09:32:35 pm »
Ние сме с подобна домова мрежа. Но моята е в Риби и емоционалната й част хич не се връзва с марсовата ми природа. По отношение на 9-ти и 4-ти добре се държи. Но при транзит, особено в напрегнат аспект, все ме кара на реване и ми действа депресивно.

аа, то оттам може би идва проблема

ох, аз ви оставям ...

приятна и спокойна нощ на всички :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2064 -: Май 08, 2015, 11:12:12 am »
Меркурия ми е квадратирал Луната и ми е страшно нервно, с поглед мога да разсека някой  ;D А дразнителчета колкото искаш около мен особено майка ми напоследък направо ми бърка в здравето. И тва чудо ще е така до края на юли.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2065 -: Май 09, 2015, 12:58:34 am »
И тва чудо ще е така до края на юли.

Малко дълго за транзит на меркурий, хм?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2066 -: Май 09, 2015, 01:18:54 am »
Сигурно и ретроградието му брои.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2067 -: Май 09, 2015, 01:22:09 am »
Краят на юли мерк е в лъв
Сега е около 8* близнак

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2068 -: Май 09, 2015, 01:26:23 am »
Предавам се!  ;D

Само Тренди знае.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2069 -: Май 09, 2015, 07:29:26 am »
До края на юни е, объркала съм се  :57: