Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845357 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2100 -: Май 27, 2015, 11:16:21 am »
Ами аз имах предвид първата сериозна работа  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2101 -: Май 27, 2015, 11:29:22 am »
Ами аз имах предвид първата сериозна работа  :012:

тр У6 във 2 дом куинконс У7 на МС - това са Юпитер и Сатурн (в натала тригон)

тр Сатурн през 7 дом тригон Слънце на ИЦ, У2

тр Уран и Нептун през 6 дом - Уран прави аспект, но Нептун не.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2102 -: Май 27, 2015, 01:34:58 pm »
Плутонова профекция?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2103 -: Май 27, 2015, 01:57:47 pm »
Спомняте ли си при кои транзити започнахте първата си работа?  :)
не си спомням, но сега ще проверя транзитите- първата си работа започнах лятото, в което имах вече паспорт, т.е. лятото след 10-ти клас, когато моите съученици бяха за месец на задължителна бригада в цех от консервната фабрика в града, с преспиване в лагера до цеха- хранили ги там, било е весело до огъня всяка вечер- китари, песни, целувки.... Аз се освободих от тази бригада с бележка от дружеството, че ще ходя на спортен лагер, а в дейсвителност започнах работа в същата консервна фабрика, но в друг цех- работех на две смени, като в цеха аз и бригадирката бяхме единствените българки, другите бяха от мургавия етнос, но си работиха съвестно хората, всеки обяд ме черпеха с цигара, със специално изпържен за мене патладжан и така изкарах месец и половина, за което получих 450лв., а моите съученици от бригадата взеха по 30-40лв.
Тогава купих първите си дънки- Rifle, от кореком, с валута от виетнамци  :) Станаха ми втора кожа през следващите 2г.   ;D
Транзити- тр Сатурн У6 в точен съвпад с Меркурий У1, У10 в 1д., тр Уран У6 в 3д в точен секстил с Меркурий У1, У10 в 1д., тр Юпитер в 12д съвпад с Уран У6, тр Плутон У3 съвпад с Венера У2, У9 във 2д (работих с чужденци хаха) и тр СЛВ съвпад с антивертекс в 12д, съответно тр ЮЛВ съвпада с вертекс в 6д
« Последна редакция: Май 27, 2015, 02:01:02 pm от akruks »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2104 -: Май 27, 2015, 02:13:36 pm »
Моите първи 10 лв си ги изкарах от превод. Много бях горда със себе си и ми беше супер интересно да си общувам с чужденка  :) Миналата година на изборите си изкарах 50лв и с тях си купих епилатор  ;D

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2105 -: Май 27, 2015, 02:58:26 pm »
Моите първи 10 лв си ги изкарах от превод. Много бях горда със себе си и ми беше супер интересно да си общувам с чужденка  :) Миналата година на изборите си изкарах 50лв и с тях си купих епилатор  ;D

а транзитите ....  ???

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2106 -: Май 27, 2015, 03:25:57 pm »
Хепи ще проверя, ама по-късно, че съм се заринала с купища тетрадки и листи   ;D заради изпита

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2107 -: Май 27, 2015, 03:30:47 pm »
Хепи ще проверя, ама по-късно, че съм се заринала с купища тетрадки и листи   ;D заради изпита

аа, тренди, въпросът го задаваш ти - забрави ли :)

като имаш изпит, какво правиш тук  :91: :91:

Късмет!  :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2108 -: Май 27, 2015, 07:19:09 pm »
Значи за първите пари с превода не мога да се сетя за датата и месеца, помня, че беше едно лято ама дотам  :012: а 50 лв гледам, че тр. Луна в 10 е била в съвпад с нат. Юпитер

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2109 -: Май 27, 2015, 07:38:12 pm »
Значи за първите пари с превода не мога да се сетя за датата и месеца, помня, че беше едно лято ама дотам  :012: а 50 лв гледам, че тр. Луна в 10 е била в съвпад с нат. Юпитер
Ти нали питаше за първа сериозна работа, а не за някаква заработка на пари- ако е на въпрос първите си 8лв изкарах във 2-ри клас лятото с бране на лайкучка, но ти дадох транзитите за първата работа, при която ми направиха трудова книжка и под "чужденци" имах предвид циганите, които преобладаваха в завода  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2110 -: Май 27, 2015, 08:30:36 pm »
Днес картата ми проработи като по учебник, преди малко погледнах транзитите.

При мунданен съвпад на Меркурий/Марс в точен секстил с нат. Сатурн се замислих за скорошна смяна на работа, оттук нататък си го поставям за цел, няма алабала. Има и бързи транзити - тр. Венера в точен квадрат с наталната, тр. Слънце в точен квадрат с наталния Марс.

След толкова помиярски изцепки и брутални интриги днес чашата окончателно преля. Не искам повече да се омърсявам енергийно, работейки в едно помещение с такива жени. Казват, че простотията била заразна - в моя случай не, но много започва да ми тежи и вдигам бунт без оглед на последиците.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2111 -: Май 28, 2015, 08:59:58 am »
Лили, аз си мислех вчера да ти пиша, че от цялата работа ти страдаш, защото хабиш толкова нерви за хора, което не го заслужават. Някъде из форума бях срещнала, ако не бъркам, че имаш луна в 8ми дом - струва ми се, че светила в осми дом както помагат на натива да черпи енергия от другите, така много лесно може и да се обърнат нещата и другите да черпят от теб. А когато съзнанието ти е заето с неприятни хора се получава точно това - източва ти се енергията чрез мислите за тях.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #2112 -: Май 28, 2015, 09:16:32 am »
Рени, Happy, благодаря за споделеното! :58:

Разбирам, че при всеки натив съвпадът транзитен Юпитер-натален Сатурн, би се проявил по различен начин, определен от статуса на двете планети в натала. Въпреки това, на мен ми е интересно да прочета споделени от вас впечатления и събития, случили се при този аспект.

Star, благодаря, че насочи вниманието ми към профекциите! От няколко месеца съвсем бегло следя какво се случва в натала, и то само откъм транзити. Не съм и забелязала, че сменям профекционен управител! Точно в Плутонова страна съм в момента, няма лесно при Плутоново влияние! Вярно, Плутон като мой У2, ме възнаграждава богато тук във финансов аспект, но всичко останало за мен е Плутонова черна дупка!

Окончателно е взето решение да се прибера, няма да се връщам! Още не зная какви последици ще има това във връзка с контракта ми, но тепърва ще премислям, сега единствената ми цел е да се добера обратно до цивилизацията.

Наистина, надявам се предстоящият аспект Юпитер-Сатун да побутне напред онова, към което се стремя от години в професионално отношение, и това, което за мен би било "върхът" в кариерата ми.

Няма изгледи за влюбване, (засега), изобщо при мен влюбванията стават толкова трудно, та би си помислил някой че имам стелиум в Козирог, с Венера начело :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2113 -: Май 28, 2015, 09:29:29 am »
Мей, заложи на дирекцията на юпитер и виж кога и дали нещо я активира
На мен тр юпитер в/у сатурн в 10-ти нищо не ми донесе, натално са в квадратни знаци, без аспект

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #2114 -: Май 28, 2015, 09:51:26 am »
Мей, заложи на дирекцията на юпитер и виж кога и дали нещо я активира
На мен тр юпитер в/у сатурн в 10-ти нищо не ми донесе, натално са в квадратни знаци, без аспект

Мерси, Папи, ще проверя задължително! Знам, че по времето в което става точна дирекцията на Юпитер върху Марс в 10-ти дом, ще имам и възврат на Марс връз дирекцията!

Сещам се също, че лятото по някое време, точно като се случва дирекцията на Юпитер в 10-ти, имаше някаква лунация, при която има съвпад на транзитни Венера, (Марс?) и Юпитер в Лъв. Този съвпад става върху натален Сатурн, ще трябва по-задълбочено да анализирам и да проверя точни дати. Изобщо, силен акцент върху 10-ти дом.