Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845727 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2145 -: Май 30, 2015, 06:37:36 pm »
Отвори малко по-широко прозореца де, няма да настинеш ?!?  ;) Гледката от твоя балкон не е една и съща с тази от балкона на Слънцето, а пък тълкуването е като разбирането на "теорията на относителността":един косъм в супата е сравнително много, а един косъм на главата - сравнително малко. :)

Аз ти казах, Рени, ако излезеш от "аз" и "ти" ще си на далавера :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2146 -: Май 30, 2015, 06:41:59 pm »
Транзитът на Сатурн към Мерк по-скоро би ограничавал и пречил на комуникациите му.По-скоро ще му оставя лош вкус от комуникацията в някакъв отрязък от време.

Това е само моето становище.......до доказване на противното от ОВ.  :043: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2147 -: Май 30, 2015, 06:42:17 pm »
Омаловажавам съвпада Слънце/Венера,понеже и аз го имам и не го причислявам към интернетпробива на господина.За трз Уран квадрат към себе си и Нод ос си затраях,защото е далече от точния градус и има много време до него.Но знаеш ли го Уран какво и кога ще  :)сътвори-вече мисля,че е напълно непредсказуем
П.п:посочих само аспектите,които смятам за причинители,а не всички възможни аспекти.Меркурий и опозицията със Сатурн може би е причинила трудности при прилагането на новите техники в началото,но мисля,че Мерк и трз към него са много немощни за такава широкомащабна операция ;)  :012:

е, не към интернет пробива, а желанието да търси стари гаджета - нали това е била целта всъщност ...
Тр Уран към себе си е почти точен, и понеже по принцип е съвпад с ЮЛВ, аспекта влияе и на двамата.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2148 -: Май 30, 2015, 06:47:50 pm »
Транзитът на Сатурн към Мерк по-скоро би ограничавал и пречил на комуникациите му.По-скоро ще му оставя лош вкус от комуникацията в някакъв отрязък от време.

Това е само моето становище.......до доказване на противното от ОВ.  :043: :012:

а пък аз си мислех, че съм черногледа :)

на мен този аспект пък ми говори за упоритост и вътрешно притискане да се свърши нещото по меркурий ... пак лично мнение :)

то така, без домове, трудничко  :d030: :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2149 -: Май 30, 2015, 06:49:08 pm »
е, не към интернет пробива, а желанието да търси стари гаджета - нали това е била целта всъщност ...
Тр Уран към себе си е почти точен, и понеже по принцип е съвпад с ЮЛВ, аспекта влияе и на двамата.
Ми аз пак си гледам от моята камбанария,защото при събитие гледам само транзитите с точен градус. :D :38: :08:
По-важното е да разберем,че двамката си гукат доволно.А съвпадът Слънце/Венерка си бележи натива с доволно гукане,напук на приказките за изгорената Венера ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2150 -: Май 30, 2015, 06:53:18 pm »
а пък аз си мислех, че съм черногледа :)

на мен този аспект пък ми говори за упоритост и вътрешно притискане да се свърши нещото по меркурий ... пак лично мнение :)

то така, без домове, трудничко  :d030: :d030:
Мерк си е лекокрил,с широка душа,а Сатурн в напрегнат аспект няма да е перфектният учител,а ще сковава.Добре,че човек на тези години е изживял същия транзит и няма да допусне да му се вгорчават мислите ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #2151 -: Май 30, 2015, 07:19:27 pm »
Благодаря ви за включванията момичета...  :58:

От любознателност :012: направих и синастрия между въпросния човек и жената, която така бързо му се е вързала отново след толкова години раздяла.
Очаквах нещо впечатляващо, но всъщност вниманието ми бе привлече основно от нейн Марс кв. негова Венера и нейн Уран опоз. негова Венера, неговият Сатурн е в кв. с нейна Венера.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2152 -: Май 30, 2015, 07:23:55 pm »
Единствения точен аспект на транзитна планета е съвпадът на нептун с луната, но пък картата е без час. Виж му и прогресиите.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2153 -: Май 30, 2015, 07:28:02 pm »
Благодаря ви за включванията момичета...  :58:

От любознателност :012: направих и синастрия между въпросния човек и жената, която така бързо му се е вързала отново след толкова години раздяла.
Очаквах нещо впечатляващо, но всъщност вниманието ми бе привлече основно от нейн Марс кв. негова Венера и нейн Уран опоз. негова Венера, неговият Сатурн е в кв. с нейна Венера.

а при нея има ли някакви интересни транзитни аспекти? Нептун да има някаква намеса?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #2154 -: Май 30, 2015, 07:42:03 pm »
тр. Юпитер съвпад нат. Венера
тр. Юпитер секстил нат. Луна
тр. Сатурн трин нат. Венера
възвръщане на прогр. Луна в близнаци

Ооо, сега видях, че и на двамата пр. Луна е в близнаци, съвпада между двете е 8гр. Неговият прогр. Юпитер е в точен съвпад с нейната нат. Луна.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2155 -: Май 30, 2015, 07:50:36 pm »
Благодаря ви за включванията момичета...  :58:

От любознателност :012: направих и синастрия между въпросния човек и жената, която така бързо му се е вързала отново след толкова години раздяла.
Очаквах нещо впечатляващо, но всъщност вниманието ми бе привлече основно от нейн Марс кв. негова Венера и нейн Уран опоз. негова Венера, неговият Сатурн е в кв. с нейна Венера.
:043: :043: :043: :043:   Ми то са си  впечатляващи тези мощни аспекти.Нещо хармонично нямат ли  :012:
Ясно защо са се разделили някога,но до сега всеки трябва да е отработил  аспектите в картата си и връзката им да е плавна
« Последна редакция: Май 30, 2015, 07:53:21 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2156 -: Юни 02, 2015, 02:30:08 pm »
С тези три транзитни планети Марс, Слънце и Меркурий в 12 ти дом, при това последния Ретро , ме връхлетя такава депресия ... че не е истина просто

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2157 -: Юни 02, 2015, 03:02:28 pm »
С тези три транзитни планети Марс, Слънце и Меркурий в 12 ти дом, при това последния Ретро , ме връхлетя такава депресия ... че не е истина просто
ще ти мине, няма къде да иде  :012:
при мен този близнашки транзит е в 10д, Мерка само се върна в 9д., но като цяло квадратират Уран и Плутон в 12д. и същата история- бях се бъгнала напоследък, но днес пощръклях и си написах на една каквото ми тежеше на мислите напоследък, не за друго, а да знае, че знам, че ме врътка, да не живее с мисълта, че съм безгранично наивна, и ето откъде  е дошло- точно днес тр ЮЛВ е върху моята Луна У11 в 7д, съвпад с К8, затова си показах рогата  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2158 -: Юни 03, 2015, 08:28:37 am »
Сега гледам, че Венера и Марс в 3-ти ще направят една хубава квадратурка с тр Уран в 6-ти  ;D

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2159 -: Юни 03, 2015, 01:00:12 pm »
Да аз, Сатурн ми е управител 8 ми, Плутон е в 5 ти , но управител 6 ти , загубих си работата при този транзит , след това и гаджето ми , с което уж щяхме да сключваме брак ме изостави... общо взето и работата ми и гаджето ми бяха оплетени в лъжи и интриги, Сатурн просто ги изчисти