Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845157 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #135 -: Декември 29, 2013, 01:10:32 pm »
Шегувам се, няма логика докато не потърсим конкретиката, това по повод на "общото" и приемането "на доверие" :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #136 -: Декември 29, 2013, 07:23:06 pm »
Имам наблюдение, но не знам дали е вярно и ако е, не знам защо е така? Транзитна планета, която прави аспект, който се разпада, след това се обръща ретроградна отново прави аспект и накрая се обръща директна и чак тогава събитието е налице в завършен вид. Първите два пъти изглежда, като чели са били подготовка за последното докосване. 

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #137 -: Декември 29, 2013, 07:36:29 pm »
Цитат
Имам наблюдение, но не знам дали е вярно и ако е, не знам защо е така? Транзитна планета, която прави аспект, който се разпада, след това се обръща ретроградна отново прави аспект и накрая се обръща директна и чак тогава събитието е налице в завършен вид. Първите два пъти изглежда, като чели са били подготовка за последното докосване.

И аз имам подобни наблюдения. Или следното:при първия транзит се подготвя почвата, на втория се случва събитието , а на последното минаване се избистря значението на събитието .
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #138 -: Декември 29, 2013, 11:13:31 pm »
"Главнокомандващият" на парада ,несправедливо "замонаши"  искрата на Rahu ,звездите са виновни-тао в кардинални Слънце/Меркурий/Плутон-Уран-Марс-Юпитер .Проследи ли какво се акцентира  в темите ?!?  ;)



"Това е най-лошото - когато тайната остава заключена в теб, не поради липса на разказвач, а поради липса на слушател, който да те разбере..."
« Последна редакция: Декември 29, 2013, 11:15:09 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #139 -: Декември 29, 2013, 11:27:26 pm »
а, не си права, слушам много внимателно

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #140 -: Декември 29, 2013, 11:38:21 pm »
а, не си права, слушам много внимателно

Знам,знам ....че слушаш  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #141 -: Януари 09, 2014, 08:13:45 pm »
По време на големия кардинален квадрат между Марс, Юпитер, Уран и Плутон в медиите се появи първото признание в хомосексуалност от футболист. Осмелилият се е бившият немски национален играч Томас Хитцелспергер - http://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Hitzlsperger. Квадратът между Уран и Плутон винаги ми е изглеждал като повод за нарушаване на табута (в привидно мъжкия спорт футбол темата хомосексуалност е табу), а наскоро планетата на сексуалността Марс се включи в конфигурация с Уран/Плутон. В картата му транзитите засягат опозицията между Меркурий/Слънце и Марс. Утвърждаване на самоличността.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #142 -: Януари 09, 2014, 10:43:05 pm »
Mirabela,наистина е интересно това ,което споделяш .А ,според теб  дали това е заложено в натала му или просто го е направил с цел реклама ?!?
Венера в знак на Уран ,квадрат с диспозитора си,Марс в знак на Венера ,силно Слънце напрегнато от Сатурн ,похотливо -пресметлива Луна,много ретро планети,"амбициозна " карта ,без скрупули -Водата е "пресъхнала","машина за пари" .Огън/Въздух/Земя. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #143 -: Януари 09, 2014, 10:53:28 pm »
а, рени, прекаляваш - всичко отричаш, на тоз човек сега му отрече даже правото да е гей  :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #144 -: Януари 09, 2014, 11:16:40 pm »
Питам,съмнявам се,уча се ,приемам-не отричам .
Старая се да бъда максимално ясна от тук ,чрез препинателните знаци ,доколкото мога.
В случая попитах ,защото нещо в картата му ,ме усъмни по казуса -кое и защо,изразих се астрологично .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Събития и транзити
« Отговор #145 -: Януари 10, 2014, 10:28:54 am »
След като прочетох цялата статия в Гардиън и мернах някои отзиви на негови колеги мисля, че не става изобщо въпрос за рекламен трик в неговия случай - спира с футбола на 31 год. възраст, която далеч не е в залеза на кариерата за един футболист и още повече полузащитник и е едно такова решение е винаги много трудно независимо от причините.

В картата му има конфигурации, които предразполагат към по-различна сексуална ориентация и разчупване на табута, но без час няма как да се потвърди повече.


abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Събития и транзити
« Отговор #146 -: Януари 10, 2014, 10:40:48 pm »
И току си мислех какво ли ще ми се случи, че много се разприказвах тия дни форумно - и то взе, че се случи...
та, enigma съвсем в унисон повдигна въпроса за скритите - има хора, при които е желателно да си останат такива, заради физическото и емоционалното им здраве - вече споменах в конкретния случай - силна Луна, но в 8ми, при това ранена - Юпитер като екзалтиращ в Рак и като управител на 1ви може да е добре да си остане там, където екзалтира, не на показ :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #147 -: Февруари 19, 2014, 02:10:14 pm »
От едно известно време се чудя дали да не мина в клуба на суровоядците или поне на вегетарианците (ако ен мога да откажа тортите  :P)
Та, мислите ли, че с тези транзити на АЦ имам шанс? Марс ми е У6 и съвпада транзитно на АЦто със СЛВ. (Соларен Плутон ще ми е в 1 соларен дом тази година)
« Последна редакция: Февруари 19, 2014, 07:25:26 pm от wind »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #148 -: Февруари 19, 2014, 02:46:50 pm »
По време на това пълнолуние, дето се падна през уикенда, доста попрекалих с храната, но имах нужда да се захраня. А казват, че именно тогава най-лесно ни се лепят излишни килца и е време за топене на сланинки, за разтоварващ режим. От понеделник реших да взема по-драстични мерки, а и като цяло рязко ми намаля апетитът и почти изчезна желанието да се храня. Върнах се отново към любимата си грейпфрутова диета, но тая сутрин не можах да погълна дневната си дажба, дразни стомаха.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #149 -: Февруари 19, 2014, 02:51:21 pm »
Ако минеш директно към суровоядство има голяма вероятност да си стресираш организма, така че малко го подготви преди това или поне приемай някакви хранителни добавки.

Аз се чудя как да надебелея, ама не ми се получава :)