Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845112 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2280 -: Юни 20, 2015, 09:49:29 pm »
Венера, Луна и Юпитер в Лъв. Повтарят наталната ми констелация в Овен. Тригонират я! И кво...сутринта ме ядосаха, после наводних съседите и цял ден се разправям с майстори. Нещо не ми работи астрологията.
А с Нептун и 4д какво се случва в момента в натала ти? Все отнякъде е дошло това наводнение, на мен като ми прокапа радиатора на парното имах лун. Уран в лун 4д, а лун Иц в нат. 8д

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #2281 -: Юни 21, 2015, 02:44:42 am »
Първо включване от БГ :)

Да, майско цвете, няма нищо за впечатляване там :) - това всъщност НЕ  е туристическа държава :) - невероятен вятър, невероятна жега през деня, всичко е огромно (по сталинистки :) ), вдъхващо власт - явно са искали нещо друго да вдъхва, но не им се е получило :). Поради тази огромност още на втория ден бях с адски уморени крака от обикалянето :) Морето не мирише на море (всъщност на нищо не мирише, но се виждат петролни петна във водата). Цените и те са като за петролна държава :) - доста пара похарчих  :d030: .

Добре дошла обратно в родината!

Благодаря за споделените впечатления :) Грандоманията и огромността които споменаваш, са силно типични за азиатските страни, особено за тези, от бившият соц- блок.  Климатът е отвратителен, цените са ужасяващо високи.

Погледнато по-различно, посетила си още една чужда страна, понеже региона наистина е не-туристически, кога би отишла там?! Дано си изкарала добре :58:

Аз също тръгвам след няколко дни. В деня на отпътуването тр.Слънце и тр. Марс ще са върху натален Юпитер в 9-ти, тр. Меркурий върху натална Венера (У на АЦ), тр. Луна върху СЛВ в 12-ти дом, да не споменавам и тр. Уран върху натален Меркурий (У9).

Хапи, ти какви транзити имаше в деня на заминаването?

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2282 -: Юни 21, 2015, 10:15:08 am »
Добре дошла обратно в родината!

Благодаря за споделените впечатления :) Грандоманията и огромността които споменаваш, са силно типични за азиатските страни, особено за тези, от бившият соц- блок.  Климатът е отвратителен, цените са ужасяващо високи.

Погледнато по-различно, посетила си още една чужда страна, понеже региона наистина е не-туристически, кога би отишла там?! Дано си изкарала добре :58:

Аз също тръгвам след няколко дни. В деня на отпътуването тр.Слънце и тр. Марс ще са върху натален Юпитер в 9-ти, тр. Меркурий върху натална Венера (У на АЦ), тр. Луна върху СЛВ в 12-ти дом, да не споменавам и тр. Уран върху натален Меркурий (У9).

Хапи, ти какви транзити имаше в деня на заминаването?

Благодаря :), добре заварила :)

всъщност, като изключим силния вятър (който по принцип ми създава жесток дискомфорт на физическо ниво) и болките в краката от многото ходене, си прекарах добре :). Наистина, кога друг път бих отишла в този регион (ако не ми се случи да работя там де, което, предвид картата ми, не е изключено).

За транзитите - питай какво нямах :) :) По принцип, в момента текат много на брой транзити в картата ми и честно казано, трудно ми е да се ориентирам, кое какво носи :) - всичко в картата, освен 12 дом (но ако аспекта от Нептун е валиден, тогава и той е в сметката), е засегнато :) - от Уран, Юпитер, Сатурн. При Нептун орбиса е о/о 1.5 гр в стационарната точка, така че не знам дали да го смятам, а Плутон е на 3-4 гр - пак неясно. Но другите пък ми стигат :). От бързите планети само Слънце/Марс са в аспект и то квадратура към опозицията Уран/ПФ - Уран е У9, а ПФ е в 9 дом. Като цяло, си знаех, че тръгвам при абсолютно неблагоприятни транзити, но ... го направих :) - поради желанието за нещо ново, непознато, излизане от блато/дяволски кръг, каквото и да ми струва :)
« Последна редакция: Юни 21, 2015, 10:23:44 am от Happy58 »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #2283 -: Юни 27, 2015, 02:43:24 am »
Няма заспиване с тоя Уран върху Луната, нямаааа  :91:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2284 -: Юни 27, 2015, 08:53:26 am »
Няма заспиване с тоя Уран върху Луната, нямаааа  :91:

направи нещо за първи път,хоби,изкачи връх, спортувай,готви,движи километри пеша,прекопавай,сади, смажи се от умора и го изцеди този уран,атомна енергия  е трябва да я упортребяваш0изразходваш и  ще спиш безпробудно :72:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2285 -: Юни 27, 2015, 10:35:20 am »
А има ли сънища, когато заспиш? И имаш ли аритмия, някакви такива неща?

Иначе съчувствам. И на мен ми беше много цветно и смахнато при точна опозиция Уран към Слънце. И аритмия имах, и сънувах много цветно, дори в полусънно състояние.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2286 -: Юни 27, 2015, 11:38:56 am »
Няма заспиване с тоя Уран върху Луната, нямаааа
  Че на мен когато Уран ми газеше Луната си спах, само дето мокрех възглавницата- беше ми сълзлив период и не е само при мен явно, защото прочетох в страницата на Пими,че при съвпад тр Уран с Луна, може да плаче човек с повод и незначителен такъв.
Безсънието е провокирано от твърд аспект Уран- Меркурий, когато тр Уран правеше опозиция с моя Мерк и осъмвах на компютъра. Сега, през последните дни, тр Мерк квадратира нат Уран и спя по 4-5 часа, и ми е нервно, но се успокоявам с игрички на компютъра, вече съм на 185 ниво  :012:
« Последна редакция: Юни 27, 2015, 11:43:07 am от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2287 -: Юни 27, 2015, 05:06:19 pm »
Няма заспиване с тоя Уран върху Луната, нямаааа  :91:

...защото трябва да си будна . Радвай се , че часовникът ти звъни сега, на тези години-използвай периода до края на 2016 г. да разбереш какво е твоето призвание и рискувай, останалото е вътрешно безпокойство, нерви, глад, главоболие, неспирна възбуда и ...мама. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2288 -: Юни 27, 2015, 10:22:02 pm »
Няма заспиване с тоя Уран върху Луната, нямаааа  :91:
прави постоянни промени у дома, на интериора,купувай неща за бита-новички,битови уреди,, ремонтирай,освежи,промени цветове, обикали Родината -по места,където не си била -Луната като мундо У4
« Последна редакция: Юни 27, 2015, 10:24:06 pm от strelicka »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2289 -: Юни 28, 2015, 10:11:16 pm »
Съвпадащите Венера/У1 и Юпитер/У6 проработиха много неочаквано. Преди месец котката се окоти, но котетата така и не се видяха, изчезнаха като Хосе-Армандо в 749 епизод. Днес се появиха :cheer: Четири малки първоюнски (?) пуха. Съвпадът прави квадрат към тр. Луна и секстил към асцендента ми, просто не виждам от какво друго да е.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2290 -: Юни 30, 2015, 09:48:57 am »
Тр Венера в 10 дом ми прави квадратура с Плутон в 1-ви. Пак ли да очаквам интензивни емоции при мен и маниакалност, щото ако е така отивам да се гръмна  ;D Тъкмо напоследък съм се кротнала и май пак ще има екшън  :012:
« Последна редакция: Юни 30, 2015, 11:08:17 am от trendy »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2291 -: Юни 30, 2015, 09:56:28 am »
Тр Венера в 9 дом ми прави квадратура с Плутон в 1-ви. Пак ли да очаквам интензивни емоции при мен и маниакалност, щото ако е така отивам да се гръмна  ;D Тъкмо напоследък съм се кротнала и май пак ще има екшън  :012:

Сега ти е време да осъзнаеш плутон как се проявява по отношение на връзките и парите. Венера ще е ретроградна и три пъти ще направи този аспект.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #2292 -: Юни 30, 2015, 10:52:43 am »
...защото трябва да си будна . Радвай се , че часовникът ти звъни сега, на тези години-използвай периода до края на 2016 г. да разбереш какво е твоето призвание и рискувай, останалото е вътрешно безпокойство, нерви, глад, главоболие, неспирна възбуда и ...мама. ;)

Рени, отново си много точна :-) Уран си е Уран и е добре, че го има, за да ни държи в кондиция. На мен в момента по прогресия ми е на прогресивно АЦ, а пък дирекционен Сатурн в първи градус на 1 натален дом :-) Сега съм на газ-спирачка, но Сатурн взима превес и влияе на поведението, а Уран на емоциите. Но след около година-две (период, който няма да промени съществено прогресивната и дирекционната карти) и транзитен Уран ще ми доближи Луната. И тъй като тя е на К7, предполагам ще имам някакво раздвижване в отношенията с хората, може да се преместя в чужбина или да работя с чужденци... знам ли го (Луна у9, Уран у4).

Хепи, в коя държава си била? Как ми се иска да пътувам като вас :-) но за кратко  :57:

Добре де, относно Венера - имам тригон в момента, който е напът да се разпадне от транзитния Плутон. Не го усещам. Защо предимно тежките аспекти се усещат???   :021:
« Последна редакция: Юни 30, 2015, 10:55:18 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2293 -: Юни 30, 2015, 11:31:55 am »
Yaya, не е случайно, че същите -Уран, Нептун, Плутон са ги облекли в тежки дрехи. Нали не е все едно да ходиш цяло лято с блузка от сатен и със сако от шаяк ?!? Кое и как ще усещаш по-силно ?!? През лятото е удобно да ходиш със сатенена блузка, защото импонира на сезона, но няма как да ти е удобно да ходиш с шаяк и е нормално да усещаш ненормалното, защото ти образува дискомфорт, така е и с транзитите на трите тежки планети, но пък зависи и кой как реагира на същото. Някои хора обичат да им е тежко, да се мъчат , други непрекъснато се съпротивляват като още по-силно  повишават температурата, трети пък даже и не отразяват случващото се.
Ето тази година и то през лятото ще ни се наложи да сме облечени едновременно с вълнен потник, сако от велур и плетени чорапи -трите тежки планети са ретроградни (Уран в края на месеца и той тръгва ретрограден ) , но пък всички със златна нишка :"ово е стандарт"- Венера ретро в Лъв. Кой какво ще усети- тежкото, бляскавото, горещото ....има време да споделим. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2294 -: Юни 30, 2015, 11:36:53 am »
Тр Венера в 10 дом ми прави квадратура с Плутон в 1-ви. Пак ли да очаквам интензивни емоции при мен и маниакалност, щото ако е така отивам да се гръмна  ;D Тъкмо напоследък съм се кротнала и май пак ще има екшън  :012:

Тренди, всяка година ли горе-долу по това време искаш да очакваш интензивни емоции и същите  да те обсебят ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“