Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844912 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2295 -: Юни 30, 2015, 11:48:45 am »


Хепи, в коя държава си била? Как ми се иска да пътувам като вас :-) но за кратко  :57:


Азърбейджан, град Баку :) - може да ми разгледаш ОВ-ки тук във форума след 20 юни и ще придобиеш малко представа за пътешествието :)

после ще ти разгледам какво си писала за твоите неща, че нещо май ми е омотано - дир планети не влияят на усещанията - визирам дир Сатурн в 1 дом

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2296 -: Юли 06, 2015, 12:28:36 am »
Слънце(+Марс) са ми върху ЮЛВ в 12Д(Рак),Плутон от другата страна на СЛВ Кзр.Да припомня,че в натала възлите са ми в квадрат на Слънце,Венера,(Хирон винаги го броя,просто защото Е там).Уран в Овен завършва таото.От вчера се ровичкам в стари снимки,Слънцето да кажем освети миналото и върна спомени,които ме вбесиха   :D :d030: . Плутон започна да анализира,да пробожда с отровни,логически факти,да сваля месо до кокал,един такъв студен и безжалостен,че свят да му се извие на човек по посока моят 6Д и сигурно развитие,погледнато през миналото,огрято на ЮЛВ.Трз Уран отгоре раздрънка заплашително оковите си и интригантства(У8  :043:) със нат Слънце и Венера в посока бунтове и свободиища по проблемния 10Д.Юпитер и Венера от Лъв са синхронизирано ЗА Урановите идеи,защото освен всеичко друго правят и секстил към наталния ми Уран.Днес не изпуснах юздите и не направих зулуми  ;D :012: ,Сатурн ми е в квинконция с Луната и стабилизира емоциите с разумност.  ;D Ако избия кочината ще ви кажа.  :D
В картинката не броя последното пълнолуние,защото ми се вижда рехаво  :P

« Последна редакция: Юли 06, 2015, 12:58:11 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2297 -: Юли 06, 2015, 09:14:16 am »
Тр. Юпитер и венера са ми в първи дом, тригонират луната и венера, уран също прави тригон, макар и не точен с луната. Тригонът на Юпитер-венера с уран прави голям огнен тригон в лунара ми, който започна миналата седмица. Планетите в лъв правят и опозиция с марс в 7ми дом.

Сатурн не аспектира нищо, не знам дали може да се брои опозицията с Юпитер, тъй като реално е на 2 градуса и аспекта няма да стане точен поради тръгването на Сатурн в директно движение.

Нямам други напрегнати транзити от бавни планети.

Като цяло не ми се случват хубави работи.  ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2298 -: Юли 06, 2015, 09:23:24 am »
Тр. Юпитер и венера са ми в първи дом, тригонират луната и венера, уран също прави тригон, макар и не точен с луната. Тригонът на Юпитер-венера с уран прави голям огнен тригон в лунара ми, който започна миналата седмица. Планетите в лъв правят и опозиция с марс в 7ми дом.

Сатурн не аспектира нищо, не знам дали може да се брои опозицията с Юпитер, тъй като реално е на 2 градуса и аспекта няма да стане точен поради тръгването на Сатурн в директно движение.

Нямам други напрегнати транзити от бавни планети.

Като цяло не ми се случват хубави работи. ::)

Няма начин да не се случват - въпросът е, дали и как ги виждаме :) (както постоянно ми казва Рени, ама и аз много не чувам)  Какво ти управляват всички тези планети, въобще, гледай цялата картинка.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2299 -: Юли 06, 2015, 07:41:45 pm »
Като цяло не ми се случват хубави работи.  ::)
Нищо не ти се случва,очакваното не ти се случва или изживяваш отрицателни емоции?
При мен реално"събитие" няма,но вътрешното напрежение този път го таксувам за събитие,тъй като в мен определено се "чупят" някои мисловни модели на поведение.Смятам,че трз Уран и Плутон го организират.Съвсем скоро трз Марс ще застане върху ЮЛВ срещу Плутон на СЛВ и динамиката на този процес може да ескалира.Отдавна не съм правила спонтанни неща,които не съм обмисляла внимателно и сега смятам да не избухвам.
Трз Юпитер/Венера ми правят и секстил с нат Уран(от 2Д).Предишния път когато Юпитер(У6)направи секстил на Уран от Стрелец(6Д),най-неочаквано напуснах работа с гръм и трясък.Опитват се да ми изземат от функциите,да ограничат действията ми,като отговорността си остава моя,а това не ми се нрави.В момента темата 6Д е на дневен ред в голяма степен до там,че мисля сериозно за предложенията,които получих преди няколко месеца в частна структура.Казано честно развитието в частна структура няма да ми задоволи амбициите по-добре от тази работа,на която съм в момента,въпреки много по-доброто заплащане.
« Последна редакция: Юли 06, 2015, 07:44:28 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2300 -: Юли 06, 2015, 08:24:50 pm »
Не ми се случва това, което очаквах от тези транзити, макар, че не съм била с кой знае какви очаквания.

Случват ми се и неприятни  и неочаквани събития.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2301 -: Юли 06, 2015, 09:30:54 pm »
Юпитер спрямо слънцето как транзитира

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2302 -: Юли 06, 2015, 09:56:07 pm »
Куинкокс
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2303 -: Юли 06, 2015, 10:41:05 pm »
Куинкокс

Ем..като мине-тогава евентуално нещо по-приятничко (ако още ги има хубавите)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2304 -: Юли 07, 2015, 08:54:58 am »
Ем..като мине-тогава евентуално нещо по-приятничко (ако още ги има хубавите)

Дано, ще ги има хубавите, те са в третата декада. Благодаря Папи!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2305 -: Юли 07, 2015, 11:44:31 am »
Куинкокс

Тери, куинконса дава смяна на ситуацията - разделяш се с нещо, нещо привършва, но след това идва друго - не е чак толкова лошо, стига човек да си позволи да приеме новото.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #2306 -: Юли 07, 2015, 12:06:07 pm »
Нали куинкоксът бил кармичен аспект. Май ще трябва да се изтърпи, не се повлиява от действия. Миналата година имах куинкокс на тр. сатурн с натално слънце. Колкото и да се опитвах да променя една ситуация, не се получаваше. Сега се замислям, че не му обърнах внимание достатъчно на аспекта, нали го водят минорен, а май си е доста мажорен по действие.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2307 -: Юли 07, 2015, 12:23:34 pm »
Нали куинкоксът бил кармичен аспект. Май ще трябва да се изтърпи, не се повлиява от действия. Миналата година имах куинкокс на тр. сатурн с натално слънце. Колкото и да се опитвах да променя една ситуация, не се получаваше. Сега се замислям, че не му обърнах внимание достатъчно на аспекта, нали го водят минорен, а май си е доста мажорен по действие.

Бернадет Брейди много добре го описва транзитния куинконс. Аз в момента съм с няколко такива от тр Уран. Няма опити за правене на нещо - просто ситуацията си се променя, искаш-не искаш. Мисля, че точно това му е съдбовното/кармичното. Но според мен има и друго - да си извлечеш някакви изводи - какви, ще зависи от компонентите на планетите естествено. Много добре в момента го виждам/усещам това обяснение и полагам усилия за уроците (не че е лесно :) )

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2308 -: Юли 07, 2015, 12:27:21 pm »
Аз не съм обръщала внимание на транзитни куинкокси, но освен Юпитер в куинкокс със слънцето, Сатурн е в куинкокс с прогресивното слънце, което ще сменя знак през есента ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2309 -: Юли 07, 2015, 01:36:23 pm »
Този аспект е м/у знаци, дето ни се чуват, ни се виждат
Няма нищо чак толкова кармично при транзит