Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845840 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2310 -: Юли 07, 2015, 02:55:29 pm »
За транзитен куинконс хич не знам дали е кармичен,но си бачка.
В момента единственият аспект,който прави трз Сатурн е квинконция на нат Луна У1,при това не е в точен градус.Така го прави,че като разглеждам картата това е единствената фигурка,която ме позиционира и застопорява,въпреки напъните на Плутон и Уран,от последните дни да загърбя част от битието си и да го обновя.Сатурн ме обвързва за традицията с разумни аргументи за сигурността и ме изпълва много бързо със спокойствие  :043: Това на трз квинконция ,заради която Плутон,Уран и Юпитер не могат да си свършат работата от мажорни аспекти ;) Не ми е лошо,само отбелязвам.Нямам желание за промяна,нямам вътрешна потребност,докато в същото време старите отношения на моменти се възпаляват като цирей и се изкушавам да го спукам  :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2311 -: Юли 07, 2015, 03:16:50 pm »
Тр Луна в секстил с Марс- от сутринта съм много дейна, имам енергия бол. Даже започнах да спортувам и да си уча темите за държавния  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2312 -: Юли 07, 2015, 03:32:28 pm »
Не ми е лошо,само отбелязвам.Нямам желание за промяна,нямам вътрешна потребност,докато в същото време старите отношения на моменти се възпаляват като цирей и се изкушавам да го спукам  :d030:

А защо забравяш за Марс в Рак в 12-ти при теб в периода, Слънчева Овен-ке с Марс в 7-ми ?!?  ;)
 Плутон е квадрат Слънце/Венера . СЛВ някъде около ИЦ ли е в момента ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #2313 -: Юли 07, 2015, 06:04:45 pm »
Днес, след дълги години, ми се разкри една "мистерия" - преди време ме бяха натопили за нещо пред баща ми и днес разбрах кой е. Към момента тр. Нептун тригон Луна/ Плутон. Искаше ми се да обезглавя виновника, но в крайна сметка се усмихнах и нищо повече - не си заслужава!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2314 -: Юли 07, 2015, 11:56:14 pm »
Днес, след дълги години, ми се разкри една "мистерия" - преди време ме бяха натопили за нещо пред баща ми и днес разбрах кой е. Към момента тр. Нептун тригон Луна/ Плутон. Искаше ми се да обезглавя виновника, но в крайна сметка се усмихнах и нищо повече - не си заслужава!
Нептун като естествен У12, а натален 12д участва ли в разкритието на тайната или 4д?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #2315 -: Юли 08, 2015, 06:12:35 am »
Нептун като естествен У12, а натален 12д участва ли в разкритието на тайната или 4д?

Тр. Юпитер премина през 12 дом, а тр. Сатурн ми е в края на 4дом.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2316 -: Юли 08, 2015, 08:58:34 am »
Скорпионче, как се прояви при теб транзитен Сатурн в 4ти дом?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2317 -: Юли 08, 2015, 09:00:23 am »
Нептун като естествен У12, а натален 12д участва ли в разкритието на тайната или 4д?

Акрукс, тя Скорпито нещо не ти дава точно инфо - при нея Луната е У12, а Плутон е У4 и са в 3. дом - баш си е ачик-ачик :). Нептун е У8.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2318 -: Юли 08, 2015, 01:21:30 pm »
Прехвърлям се тук: днес получихме съобщение от Наемодателя на офиса, че трябва да го освободим до 2 месеца.

Астрологически:
тр Марс, У10, през 12 дом, квадрат Меркурий, в 4 дом, У3,4,12
Пълнолуние в 6 дом, квадрат същия този Меркурий.

не разбирам как да вържа 12 дом .... 6-ти от 6-ти? Подобна техника имаше при хорарите при смяна на работа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2319 -: Юли 08, 2015, 01:40:28 pm »
Астрологически:
тр Марс, У10, през 12 дом, квадрат Меркурий, в 4 дом, У3,4,12
Пълнолуние в 6 дом, квадрат същия този Меркурий.

не разбирам как да вържа 12 дом .... 6-ти от 6-ти? Подобна техника имаше при хорарите при смяна на работа.
Това по коя карта е- събитийна за времето, когато наемодателя е изпратил съобщението?
Защото ако е радикса ти- нали не си наела ти помещението под наем, защо търсиш в твоя натал смяната на помещение на офиса? Ти не сменяш работа или длъжност в случая, че да го търсиш в твоя натал.
Да вмъкна обаче, че в лунара ти от 3 юли лун 3д е в нат 4д, лун Сатурн У6 в лун 3д, а лун Асц е 3д- все пак е излязло събитието.
« Последна редакция: Юли 08, 2015, 01:46:14 pm от akruks »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #2320 -: Юли 08, 2015, 01:50:32 pm »
Транзитната венера ми пресича асцендента тези дни и ме разкраси с обриви. В картата ми е в съвпад с У6 сатурн, типично проявление. Сега си обяснявам и интереса към темата за венера и музиката. Няма да се дам на едни пъпки да ми развалят лятната хармония.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2321 -: Юли 08, 2015, 02:57:27 pm »
Транзитната венера ми пресича асцендента тези дни и ме разкраси с обриви. В картата ми е в съвпад с У6 сатурн, типично проявление. Сега си обяснявам и интереса към темата за венера и музиката. Няма да се дам на едни пъпки да ми развалят лятната хармония.
Транзитната Венера ще ти донесе нова козметика и ще се оправиш- обривът едва ли е от нея- може да е от тр.Плутон в козирог.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #2322 -: Юли 08, 2015, 03:03:18 pm »
Транзитната Венера ще ти донесе нова козметика и ще се оправиш- обривът едва ли е от нея- може да е от тр.Плутон в козирог.
Да, тр. плутон разпадна отдавна аспекти с лични планети. Дано си права, и да-козметика днес ще се купува.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2323 -: Юли 08, 2015, 03:20:29 pm »
Това по коя карта е- събитийна за времето, когато наемодателя е изпратил съобщението?
Защото ако е радикса ти- нали не си наела ти помещението под наем, защо търсиш в твоя натал смяната на помещение на офиса? Ти не сменяш работа или длъжност в случая, че да го търсиш в твоя натал.
Да вмъкна обаче, че в лунара ти от 3 юли лун 3д е в нат 4д, лун Сатурн У6 в лун 3д, а лун Асц е 3д- все пак е излязло събитието.

акрукс, търся го, защото това събитие ще промени доста нещата около мен. Първо, цялата работа по преместването ще е моя, а после ще изпитам неудобството от пътуване до работата :) - сега ми е на 3-4 мин пеша :)

оопс, забравих да отговоря - по транзитите към натала.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2324 -: Юли 08, 2015, 09:59:28 pm »
А защо забравяш за Марс в Рак в 12-ти при теб в периода, Слънчева Овен-ке с Марс в 7-ми ?!?  ;)
 Плутон е квадрат Слънце/Венера . СЛВ някъде около ИЦ ли е в момента ?
СЛВ е на МЦ  :72:
Не забравям Марс в рак в 12Д,чакам точния му съвпад  :)
Рени,с тези планети пред водните домове на 2,4,5 градуса винаги съм се съмнявала в кой дом са.Марс/Юпитер са на 4* от 8Д-вярвай ми не знам в кой дом да ги броя.   :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: