Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845351 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2325 -: Юли 08, 2015, 11:27:49 pm »
Две случки, между които се опитвам да намеря общото:





И в двата случая една и съща жена припада — привечер, в метрото, когато хората се връщат от работа. Първия път беше зад мен, просто чух едно свличане като от чувал картофи. Била диабетичка. Около нея се струпват хора, някой намира захарче, друг вода, на следващата спирка я изнасят на ръце. Втория път я видях как влиза запъхтяно и, струва ми се, делово пада на пода. Пак същата сценка. За себе си съм решил, че не ѝ е много чиста работата, но все пак ѝ оставям the benefit of doubt. Погледнете и вие и кажете какво общо виждате в двете карти.

П.П. Да кажа аз какво виждам — Меркурий все е близо до К7, веднъж откъм производен дванадесети дом. Приемам, че жената е по седми дом.
« Последна редакция: Юли 08, 2015, 11:35:00 pm от Reptil »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2326 -: Юли 08, 2015, 11:31:55 pm »
Дракониада, не може СЛВ във Везни да е на МЦ в момента при теб. ;)
Щом са гранични планетите е, нормално да ги усещаш и в двата дома . Тр. Марс скоро ще задейства бавния транзит на ретро Плутон и ако в тези градуси имаш планета, точка ще е важен момент за теб, ще случваш нещата по съответните активирани сфери, но през призмата на Плутон , нали съм му фенка ?!? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #2327 -: Юли 08, 2015, 11:35:02 pm »
Това е събитийна карта? Все е намесен уран, а при теб беше някак, спомням си как :-X, спрямо венера и юпитер разположен. Все нещата тук стават в карднални квадрат, луна уран, марс-слънце плутон. А венера има тригон с уран. Това ли е повторението?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2328 -: Юли 08, 2015, 11:42:15 pm »
Не ми беше хрумвало да го мисля така. Би могло, защо не. Луната е мръднала от Плутон до Уран по таото плюс тригон. Спрямо моята карта не съм налагал тези двете.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #2329 -: Юли 09, 2015, 12:09:42 am »
Две случки, между които се опитвам да намеря общото:





И в двата случая една и съща жена припада — привечер, в метрото, когато хората се връщат от работа. Първия път беше зад мен, просто чух едно свличане като от чувал картофи. Била диабетичка. Около нея се струпват хора, някой намира захарче, друг вода, на следващата спирка я изнасят на ръце. Втория път я видях как влиза запъхтяно и, струва ми се, делово пада на пода. Пак същата сценка. За себе си съм решил, че не ѝ е много чиста работата, но все пак ѝ оставям the benefit of doubt. Погледнете и вие и кажете какво общо виждате в двете карти.

П.П. Да кажа аз какво виждам — Меркурий все е близо до К7, веднъж откъм производен дванадесети дом. Приемам, че жената е по седми дом.

Здравей!
Това, което аз виждам е аспектът Луна/Уран и в двете карти и участието им в тао със Слънцето и Марс.
Забелязваш Меркурий като диспозитор на нервната система или бъркам? Защото за мен тук има някакво силно нервно/психическо напрежение по Луна/Уран, още повече, че и Плутон е в конфигуранцията, заедно със Слънцето и Марс.
Още ми прави впечатление, че в първата карта У6 е Венера, в тригон с Уран, а във втората е Меркурий, секстил пак с Уран.
В едната карта Слънцето е у8, в другата  - Луната. Плутон и в двете карти е в първи дом.
« Последна редакция: Юли 09, 2015, 12:24:08 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2330 -: Юли 09, 2015, 12:19:37 am »
Две случки, между които се опитвам да намеря общото:

П.П. Да кажа аз какво виждам — Меркурий все е близо до К7, веднъж откъм производен дванадесети дом. Приемам, че жената е по седми дом.
И в двете карти Венера съвпад Юпитер лъв в 8д - прекалила е със сладкото
по същото време комшия, диабетик, приадна- мушнал няколко парчета торта, скришом от жена си

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2331 -: Юли 09, 2015, 12:20:20 am »
Не, Меркурий го гледах по̀ като измамническа планета. Не мога с чисто сърце да твърдя, че жената е измамница, но след днес впечатлението ми е точно такова.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2332 -: Юли 09, 2015, 12:23:38 am »
Делфинче, и аз мисля, че жената има проблеми с Луната. Емоции, психика. Нещо е стаила, мъчи я. Едва ли проси внимание.
По-скоро си мисля, че има някаква болест. И други неща си мисля/усещам. Дано се справи с това, което е в нея и я разяжда. Орисвам я на здраве.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2333 -: Юли 09, 2015, 12:27:50 am »
По-добре да си е търсила внимание, отколкото да е диабетичка. Да е жива и здрава, нищо не ми е сторила.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #2334 -: Юли 09, 2015, 12:43:25 am »
По-добре да си е търсила внимание, отколкото да е диабетичка. Да е жива и здрава, нищо не ми е сторила.
[/quote
Е, чували сме -виждали скорпионова харизма, не бъди прекален светец.
Шегувам се, да не се подразниш сега.
Репо, транзит сам по себе си е за всичкото човечество, както и да е. Чакай сега, ако го гледаме като събитийна карта, тя къде е, тази женица-в 7 дом представена?.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2335 -: Юли 09, 2015, 12:59:51 am »
Транзитът е всенароден, събитието лично мое. В седми я слагам, да.

Не мисля, че точно от мен търсеше внимание — ако това е търсела. Признавам, че ако беше хубавица и днес не я бях видял в такава… професионална?, кой знае… светлина, щях да се вържа и да си предлагам услугите с шапка в ръка :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2336 -: Юли 09, 2015, 01:14:02 am »
Двата лакомници-венера и юпитер, в квадрат към сатурн
Някои диабетици припадат, други хващат чревен вирус и са на пост по принуда

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2337 -: Юли 09, 2015, 02:34:31 pm »
Не, Меркурий го гледах по̀ като измамническа планета. Не мога с чисто сърце да твърдя, че жената е измамница, но след днес впечатлението ми е точно такова.
Има и нещо друго- и двата случая са в метрото, където температурата контрастно се отличава с тази отвън, което за хора над 40, дори здрави, дава отражение на кръвоносните съдове, които не са така еластични както в "първа" младост- може на жената рязко да е спаднало кръвното- аз като ученичка припаднах в цум при обратната аномалия- от голям студ навън влязох вътре, където климатиците духаха срещу мен много горещ въздух
в Мадрид в метрото също ми премалява лятно време- навън на сянка 40гр, а вътре на 100м под земята си представете какво е- все едно е фризер  :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #2338 -: Юли 09, 2015, 04:26:57 pm »
В тази връзка да ви се оплача. Вчера късно вечерта ми беше много замяно, взе да ми се вие яко  свят. Така и легнах. Днес до преди час-два, пак ми беше едно замаяно. Имам чувството, че ми е паднало кръвното и съм се пообезводнила . :012: Днес пия постоянно вода и чайове, ядох обилно. Последните дни бяха супер жеги, въобще не ми се поглеждаше храна. Температурите паднаха с 15 градуса и повече за ден. Явно не ми влияят добре тези амплитуди. По транзити- транзитен мерк в съпад с натална луна днес ( мерк У12,4, луна У1). забелязах, че се прояви вчера вечерта при влизането на меркурий в рак, транзитира ми в 12-ти. Отделно на това , днес слънцето ми е на асц, а марс е на градус от опозиция с натален ( разходящ аспект ).
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2339 -: Юли 09, 2015, 07:36:24 pm »
Дракониада, не може СЛВ във Везни да е на МЦ в момента при теб. ;)
Щом са гранични планетите е, нормално да ги усещаш и в двата дома . Тр. Марс скоро ще задейства бавния транзит на ретро Плутон и ако в тези градуси имаш планета, точка ще е важен момент за теб, ще случваш нещата по съответните активирани сфери, но през призмата на Плутон , нали съм му фенка ?!? :)
Грешка при писането-СЛВ е на ИЦ. ;)

Днес имах интересни събития.Срещу мен повдигнаха производство за дисциплинарно наказание,във връзка с дисциплинарно нарушение.Писах 1 час обяснения.  :043: Най-интересното обаче е,че се чувствам много спокойна и уверена,пак го отдавам на трз Сатурн квинконция нат Луна.Марс наближава ЮЛВ и днес не мога да се откача от комплексирани мъже,които смятат,че могат да ми направят нещо,като в същото време мислят,че.действат "задкулисно".  :)
Имах и най-нелепия служебен конфликт в моята история,напълно независим от дисциплинарното ми провинение,с някакъв,който дори не беше Марсов тип.Много ме обиди това,че истеричен Меркуриев тип,от мъжки пол ме заплашва и крещи като жена срещу мен.  :-\ :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: