Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845545 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2340 -: Юли 09, 2015, 07:44:11 pm »
А към управителя на 10ти дом нямаш ли транзити?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2341 -: Юли 09, 2015, 07:46:23 pm »
Напоследък с тоя Уран доста Овни сме станали дисциплинарно неприемливи, не се вграждаме в матрицата  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Събития и транзити
« Отговор #2342 -: Юли 09, 2015, 08:37:36 pm »
Не, Меркурий го гледах по̀ като измамническа планета. Не мога с чисто сърце да твърдя, че жената е измамница, но след днес впечатлението ми е точно такова.

О-о-о май знам за какво говориш :) Жената е сравнително млада, идвала е в моя офис; припада; свестяваме я и тя започва да ти разказва,че е епилептичка и няма къде да живее..Като услужлива гражданка се обаждам на 112, идва линейка, а после и социалните,които казват, че това е тяхна стара познайница  - с отклонения, но хитруша - да хапне, да пийне, да и се дадат пари. Мисля, че е същия случай, на който аз се вързах първоначално :012: 

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2343 -: Юли 09, 2015, 08:56:42 pm »
А към управителя на 10ти дом нямаш ли транзити?
Трз ЮЛВ е там,но не му отдавам значение,тъй като събитията са по 6Д и не касаят кариерата ми.Не я чувствам заплашена,дори напротив-всеки ден да ми правят дребнави производства,чувствам,че не могат да ми направят нищо и не могат да ме отместят,ако аз не реша да напусна по собствено желание.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2344 -: Юли 09, 2015, 09:06:54 pm »
Напоследък с тоя Уран доста Овни сме станали дисциплинарно неприемливи, не се вграждаме в матрицата  ;D
Мисля,че това производство дори няма да бъде официално ратифицирано,защото като го покажат горе,срещу мен,с моите обяснения ще им се изсмеят,но дори и да ме накажат няма да ме обърка.Това е дело на един комплексар,който е решил да ми демонстрира психологически превес и мисли,че ми оказва натиск,а просто ми загуби 1 час пълноценно време в глупости.За това ситуацията я преписвам на Марс в 12Д,има подмолност,има блъф,има въобще грозни Нептунски прйоми.ТРЗ Марс/РАК в 12Д наистина е жалък,дребен,подъл и безпомощен в злобата си,ако се изразява като контакти с мъже
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2345 -: Юли 09, 2015, 10:09:32 pm »
Не съм чувал историята на жената, не мога да кажа. Общо взето млада, с леко пропаднал/пропадащ вид и два липсващи предни зъба. Малко е страшно да я гледа човек, честно казано. Вариантът с температурната разлика също е възможен, не се бях сетил за това.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2346 -: Юли 10, 2015, 09:14:07 am »
Тр. венера в разходящ тригон венера и опозиция марс, тр. Юпитер в сходящ тригон и опозиция - имам малко събитийце :cheer:


Вчера тр. венера в сходящ тригон с венера на МЦ при дъщеря ми, и тр. луна в съвпад с МЦ - спечели първият си медал от спортно състезание.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2347 -: Юли 12, 2015, 09:21:09 pm »
Плутон управител 7 ми  натално опозира Слънцето ,предпоставка за развод , а и Луната управител 4 ти ще дойде на асцедента според мен да

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Събития и транзити
« Отговор #2348 -: Юли 12, 2015, 09:43:46 pm »
Плутон управител 7 ми  натално опозира Слънцето ,предпоставка за развод , а и Луната управител 4 ти ще дойде на асцедента според мен да
И Сатурн транзира в 7 дом.....от където и да го погледна нещата май не са розави

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2349 -: Юли 12, 2015, 09:46:48 pm »
ами да Сатурн в седми или стабилизира или ги маха ненужните неща

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2350 -: Юли 13, 2015, 02:43:43 pm »
Здравейте!Една позната ми направи астрологическа карта,но е объркала градът ми на раждане с Шумен.Аз съм родена в Ямбол.Бих искала да ми направите хороскоп за всичко,което ме очаква до края на годината.Най-вече искам да зная дали ще замина за Германия,успешна ли ще бъде връзката ми и ще се оженя ли тази година?Благодаря ви предварително за отговорите.

Още преди да ти видя картата предположих асцедент лъв  :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2351 -: Юли 13, 2015, 02:49:35 pm »
Айде от лъвска солидарност ще ти кажа, че хич не си в добър период за женене, поне докато ти отмине квадратурата на тр. Сатурн с наталния т.е. поне още 2 години. Ама като искаш се жени, Нептун ти е в съвпад с венерата, нормално.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2352 -: Юли 13, 2015, 03:01:21 pm »
От астрологическата карта вижда ли се дали ще замина с гаджето за Германия тази година?

Вижда се, да - с делтапланер ще летите :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2353 -: Юли 13, 2015, 03:07:03 pm »
Айде от лъвска солидарност ще ти кажа, че хич не си в добър период за женене, поне докато ти отмине квадратурата на тр. Сатурн с наталния т.е. поне още 2 години. Ама като искаш се жени, Нептун ти е в съвпад с венерата, нормално.
Само че сега, до края на лятото, тр Сатурн е в тригон с наталния, тъй че какъв е проблемът? А после в стрелец ще съвпадне с Плутон У4 в 4д и ще е по-добре да има мъж до себе си, за да понесе с негова помощ несгодите, които би могло да донесе този аспект. Не мога да си представя, ако не беше мъжът ми до мен, как щях да понеса смъртта на сестра ми, а година след това на баща ми, ако не се бях омъжила и родила и какво- щеше да съм изкукуригала стара мома с изкукуригалата си майка в двуетажната къща.
Момичето е с Луна в 7д до К8, като мен, за седмодомната Луна е от първа необходимост да има семейство- сплотено и задушевно. Младежа от снимката ми се вижда добър и свестен, защо да го отреже, след като има сериозни намерения спрямо нея?

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2354 -: Юли 13, 2015, 03:13:19 pm »
Тогава ще питам въпросите по друг начин.Спрямо зодията ми,очертават ли ми се пътувания до чужбина?

а какво искаш да правиш в чужбина, в частност - Германия? Да учиш или да работиш?