Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846901 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2475 -: Август 23, 2015, 12:12:22 am »
Навремето много се притеснявах. А сега, ако ми се случи в градския транспорт, с удоволствие бих се развикала, за да създам цирк, сеир и аудитория. И без това недолюбвам преобладаващата част от контингента, който се вози в градския. Много подходящ начин да заявя гражданската си позиция.  :043: :043: :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2476 -: Август 23, 2015, 12:48:11 am »
За първи път ми беше.Стискайте палци да дойдат още  O:-) Тая гад трябва да се прочисти по-силово от с чадър и ритане  :96:

По коя линия се движиш? :)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Събития и транзити
« Отговор #2477 -: Август 23, 2015, 01:23:12 am »
Хубаво се забавлявате, но темата всъщност е доста сериозна.
На почти всички момичета/жени, които познавам, са им се случвали подобни, в повечето случаи и по-агресивни неща, и то още в детските и ранните тийнейджърски години. Кой каквото ще да говори, но това не е нормално, а е чиста форма на агресия. Без да съм крайна, но след ръце и бастуни между краката ми на 10, простенати във врата ми мръсотии, преследвания и тормоз, не мисля, че някога ще мога да погледна на мъжкия пол отвъд примитивността му.
//темата за насилието (в натала) е важна за мен, ще простите включването ми;

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2478 -: Август 23, 2015, 02:02:23 am »
А така, Дракс! Видя ли? На мен ми се случва по спирките, на други - в градския транспорт.  :D

Между другото, такива изстъпления е имало още по времето на соца, през далечните 70те... Майка ми беше разказала за една нейна приятелка, която се озовава в препълнен тролей и в един момент усеща гол член, който я подпира отзад.  :043:
  82г, да съм била на 18г тогава, с дълга пола със златна нишка ламе по нея, бях я взела назаем от приятелка, да се изфукам из градската пред приятелите... пътувах в препълнен автобус, като слязох на спирката рекох да си загладя отзад полата с ръце, а по тях лепкава течност, която смърди гадно- тогава за пръв път се запознах очи в очи с мъжко семе, иначе си знаех, че са прости и първични повечето представители на силния пол, но чак толкоз...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2479 -: Август 23, 2015, 09:31:01 am »
Как ви се отрази квадратурата на слънцето със сатурн, в петък, допълнително активирана и от луната вчера?

Мисля си, че аспекта беше градивен предвид факта, че слънцето е в собствен знак и "използва" сатурн за премахване и освобождаване (скорпион) от ограничения ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2480 -: Август 23, 2015, 10:22:00 am »
Човек не може да се порадва на обикновени неща като да се вози в автобус на спокойствие.Яд ме е,че не го набих,наистина ме е яд. :91: Но в същото време ми се смешно как той се стресира от реакцията ми,май е искал да предизвика смущение,а върху него заваляха грозни думи,ръмжене и удари с чадъра ми и му казах,че ще го изхвърля от рейса,но избяга.  :'( Едва ли ще срещна скоро такъв,за да го...но вие ако срещнете преди мен,набийте го и от мен.  :96: Чувствам се неудовлетворена и в мен има празнина  :'( :91:

направи си  макет в пълен размер на нахалника,с вкички подробности на анатомията,като докато го правиш го благославяй вербално и като натрупаш необходимото количество празнина го разпилей на късчета с размери на топлийка ,ако още си неудоволетворе,повтори упражнението

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2481 -: Август 23, 2015, 11:14:58 am »
и на мен ми се случи,преди 10 години- 4 часа сутринта,моите мъже товарят тъкъмите за тежък риболов,аз с лека чашка кафе и кайшка в ръка разхождам кучето да се облекчи от телесните си течности,сумрачно и тихо е преди зазоряване, а кокера прави клек до храст със рози,ухае хубаво на утрин и на кафе  и изведнъж  глас, а после изплува и силует на момче  на възрастта на синът ми,20+, разголен с първото и единственно неприлично предложение в живота ми/уранова опозиция-тр.уран в 7/изненаде ме,поради липсата на зрителен контакт, с плуто на асц. - седмодомците са крашнати от пръв поглед, инстинкта им показва да изберат бягството пред борбата,но този беше смел и ми предложи 50 лв. да обърна внимание на мандахерцащото се божие  творение между краката му :cheer: кипнах,като тенджера под налягане,че така грубо ми нарушава личното пространство,но външно запазих самообладание ,хладнокръвие-натално сатурн водолей секстил меркурий козирог,викам си този изтегли късата клечка - да избере мен с марс-уран-плутон на асц.,а той сал един тр.уран на дсц.
 марса ми на асц.се активира от адреналина показах скалпел  в кутийка чисто нов ,подарък от съпруга,винаги го носех с мен,когато  разхождам  кучето,бавно и  по девешки пунктуално му обясних как мога да му помогна да стане резняк,скалпела е малко използван,остър и нестерилизиран и нямам паркенсон,ще стане бързо,за безболезнено не гарантирам,завари ме неподготвена,без анастезия в джоба ,мога да извикам съпругът и синът ми да го държат, ще поизстанат с товаренето,но щом се налага ще е пробоно,подейства му,като ухапване от тайпан,парализира се за миг и от завоевател се превърна в хленч,започна да се извинява,обу се и изчезна в мрака,съпроводен от думите ми,че е болен и трябва да се лекува  :014:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #2482 -: Август 23, 2015, 12:09:33 pm »
Не съм си гледала транзитите, но, в четвъртък, черен джип избута колата, в която бях, в мантинелата на магистралата. Направи го нарочно. Бута ни в продължение на метри, за да може да мине м/у нас и един камион. Всичко това- на прав участък м/у Варна и Зл. пясъци. Полицията убедила шофьора (мой колега) да не подава жалба. Не се изплаших, макар че бях от страната на джипа.
п.п.Шофьорът, на нашата кола- слънчев стрелец, сметна, че е някакъв знак за него. В колата имаше и една слънчева дева, която изтеряса.
« Последна редакция: Август 23, 2015, 12:21:22 pm от Uran »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2483 -: Август 23, 2015, 12:47:38 pm »
Ами Уране, какво очакваш - всеки качил се в черен джип пръдльо тук е много велик.

---
Стреличке, твоят случай е бил към изключенията, обикновено пари не предлагат. Мислят, че всички са длъжни с възхищение и заплес да им гледат карантиите.  ;D

Да ви кажа, много болен народ има. Храсталаците на Морската градина са пълни с извратеняци. Много пъти, особено надвечер, съм забелязвала по някои пътечки безцелно да обикалят едни и същи мъже със скучаещо-търсещ вид. Някои идват чак от кварталите, за да си предлагат услугите.
« Последна редакция: Август 23, 2015, 12:57:50 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #2484 -: Август 23, 2015, 01:02:19 pm »
Драки, такава празнина и неудовлетвореност само един красив член може да запълни. :012:
Извинявай за шегата. Съжалявам за преживяното от теб. И аз имах същото преживяване, но не в градския транспорт, а на пусна улица, край улука на един блок.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2485 -: Август 23, 2015, 01:09:02 pm »
Навремето покрай разходките с кучетата имах доста такива изживявания, а на около 20-годишна възраст - с опипвачи в претъпкан градски транспорт, обикновено мъже на средна възраст, наближаващи 50те. За пръв път имах такова неприятно изживяване на една поляна в квартала /бях на 16-17 г./, навремето не беше застроена и там ходихме да разхождаме кучетата си. В храсталаците редовно се забелязваше полуразголен онанист. Веднъж като се разхождах сама с кучето посред бял ден, ме пресрещна, заговори ме и си извади инструмента. Те не са агресивни и като видят по-груб отпор, побягват. Но пак си е вид пасивна агресия това натрапване в личното пространство на непознати.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2486 -: Август 23, 2015, 02:30:39 pm »
Защото е нечий приятел, Гаури.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2487 -: Август 23, 2015, 02:31:02 pm »
Потресаващо направо..Защо да не подавате жалба,  при условие, че има нарушение на правилник, материални щети и ПТП..

Поради простата причина, че не се знае кой може да се окаже този джипаджия и какви връзки има. Тук е така, добре дошли в реалността.  ;D

А малоумният му мозък надали е осъзнавал, че по този начин създава опасност за ПТП и дори верижна катастрофа, трафикът по този участък от пътя е доста натоварен.
« Последна редакция: Август 23, 2015, 02:33:12 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2488 -: Август 23, 2015, 03:14:12 pm »
Как ви се отрази квадратурата на слънцето със сатурн, в петък, допълнително активирана и от луната вчера?

Мисля си, че аспекта беше градивен предвид факта, че слънцето е в собствен знак и "използва" сатурн за премахване и освобождаване (скорпион) от ограничения ::)

Много точно казано -благодаря. Тери, аз мисля, че малко по-късно ще се усети резултата от тази констелация и енергиите ще са правилно насочени, особено  при онези,които  са "надушели" постижения-Луна съвпад Сатурн. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #2489 -: Август 23, 2015, 04:57:30 pm »
Как ви се отрази квадратурата на слънцето със сатурн, в петък, допълнително активирана и от луната вчера?

Мисля си, че аспекта беше градивен предвид факта, че слънцето е в собствен знак и "използва" сатурн за премахване и освобождаване (скорпион) от ограничения ::)

На мен- не много добре, да не кажа и зле на моменти. Вчера до късния следобед, бях в много лошо настроение, направо депресарско. Пък и времето беше много скапано, явно от аспекта. Болеше ме стомах цял ден. Вечерта се разведрих на ендо събиране, ама като цяло двата дни бяха кофти. Настроението напълно минорно. една позната сега е нагазила в някакви проблеми, че два дни се опитвах да и давам съвети ( след като май си преувеличи проблемите и аз се притесних) , ама тя не отбра много. Днес е коренно различно, усещам позитивната луна в стрелец  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name