Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845408 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2520 -: Август 29, 2015, 05:53:52 pm »
Ема, с нещо ще се раздели твоя приятел, или отдели/отстрани.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2521 -: Август 29, 2015, 05:55:28 pm »
Единственото, което виждам в голямата шарена карта, е квадрат дир. Слънце—Сатурн, но не много точен. При верен час, Слънцето му е У6, а Сатурн У10, У11, У12 — и за крака, и за злополуки се връзва. Тоест някаква текуща предразположеност към сакатлъци има. Ако погледнеш днешни транзити, нещата са други — точни квадрати на транз. Марс към Сатурн и на оста Слънце/Луна към нат. Луна. Квадратът на пълнолунието дали влияе, не знам, но го има. Случката да се е случила по повод въпроси в IV и V дом?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2522 -: Август 29, 2015, 06:12:35 pm »
Краката са съответно:

Бедра - стрелец
Колена - козирог
Прасци - водолей
Ходила - риби
пр Новолуние водолей- ще си има нови прасци  :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2523 -: Август 29, 2015, 06:27:42 pm »
Мой приятел претърпя авария...в краката. Премазани са. Не са счупени, но от колената надолу са поразмазани.  Инцидент е станал в изминалата нощ/вечер.

тр.Уран У12/водолей-прасци/ в  опозе на  У8,У1 Марс само планетите са достатъчни,това е асп. на внезапните сакътлъци- инциденти,аварии,травми, а тук и като упр.на кофти домове, Уран го е вкарал в болница по спешност,невнимание, риск,импулсивност,безрасъдност,кофти късмет, собствена грешка ,а пък върху диспозитора на Марс,Венера е тр.Сатурн в анаретен градус и тау с днешното Пълнолудие ,но тр.Юпитер през 6 с предстоящ тригон към Слънцето е бене фактор за бързо възтановяване,но карето към У4 Луна- показва обездвижване в дом.условия,
нат. Марс е съвпад Спика,в ъглов дом,човек е склонен към глупави постъпки ,сам си е враг,и след възход има вероятност от падение,крах, лош финал,особенно докато трае урановата опозиция към марс,критичните ситуации застрашаващи физ.цялост и живот са вероятни,ако човек е подвластен на импулса
тр.Марс каре Сатурн - показва,физ.болка, навяхвания,счупвания,изкълчвания,разтежения,премазвания,а, тр.ретро Нептун в каре към Луна -опасност от инфекции
затъмнението от 20 март- 29 гр. Риби  е било в 12 дом в каре с съ У12  Нептун,ходилата,глезените ли са най силно засегнати

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2524 -: Август 29, 2015, 10:49:37 pm »
Все още не знам кое по-точно е засегнато. Всичко е подуто и само един от краката може да движи малко. Навярно ще има оперативна намеса, поне така са намекнали лекарите. Но не с цел ампутация, а поправка.

Утре се надявам да имам повече информация. Благодаря на всички включили се.

Да, Стреличка, често е враг на себе си. Импулсивен е за някои неща, предимно по 7 дом. Но не е лошо момче. Не бие жените си, че малко прозвуча двусмислено.  :012:
Инцидент е станал по невнимание на негов колега, наркоман.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

geri iv

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Събития и транзити
« Отговор #2525 -: Август 29, 2015, 11:01:00 pm »
          Привет на всички от форума! Отдавна следя темите и коментарите тук,но не се чувствам достатъчно уверена за да коменирам. Бих искала да задам един въпрос: Имам желание да отида да работя в чужбина,мислите ли,че има предпоставки за това? Благодаря предварително!
« Последна редакция: Септември 01, 2015, 10:01:17 pm от geri iv »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2526 -: Август 30, 2015, 03:52:53 pm »
Давам си кратка обратна връзка по казуса с моето приятелче. Днес е по-добре, в настроение, започнал е да движи пръстите на крачето, което е по-пострадало. Другото го движеше и вчера. Но чак утре лекарите ще кажат какво ще го правят.

Някой попита дали ходилата са засегнати. Засегнати са ходила и прасци, до колената краката му.

Ще живее! Щом се смее.  :08: :clap:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2527 -: Август 31, 2015, 04:47:59 pm »
          Привет на всички от форума! Отдавна следя темите и коментарите тук,но не се чувствам достатъчно уверена за да коменирам. Бих искала да задам един въпрос: Имам желание да отида да работя в чужбина,мислите ли,че има предпоставки за това? Благодаря предварително!
Според мен твърдо да.Но доколко ще е удовлетворяваща работата и заплащането зависи от аспектите между планетите във връзка със Слънце,Юпитер и Меркурий.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2528 -: Август 31, 2015, 06:36:46 pm »
          Привет на всички от форума! Отдавна следя темите и коментарите тук,но не се чувствам достатъчно уверена за да коменирам. Бих искала да задам един въпрос: Имам желание да отида да работя в чужбина,мислите ли,че има предпоставки за това? Благодаря предварително!
По мое виждане няма указания в картата за трайна емиграция, но иначе да- за кратко може да отидеш да слугуваш зад граница, особено ако е островна държава или до море/океан

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2529 -: Август 31, 2015, 07:03:57 pm »
У10(Светило) и У2 са в 12Д,което може да се тълкува,че там "ще и е хвърлен пъпът".Парите,които ще изкарва,ще са и най-мили и онова,което ще бъде там,по нейната ценностна система най-високо развитие.Това може да включва и развитието по други дванадесетодомни теми  ;)
Вярно,че У2 е ударен от Сатурн(но тя е минала сатурновия възврат и се предполага,че много неща е отработила) и парите ще са с много пот или държавни институции ще я саботират,но какво толкова и тук ако стои по У2 парите не и идват от небето.  :) У9,Луна тригонира Слънце от 8Д.Мисля,че пътуването няма да е проблем.Друг е въпросът с какво точно ще си изкарва парите зад граница,но има хора за всичко
« Последна редакция: Август 31, 2015, 07:22:03 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2530 -: Август 31, 2015, 09:01:45 pm »
У10(Светило) и У2 са в 12Д,което може да се тълкува,че там "ще и е хвърлен пъпът".
Може да работи нещо по 12д и тука, в социалната сфера или в здравеопазване...
Слънчето У10 в знак на падение, с диспозитор заточена Венера съвпад с Нептун У5 в 1д, Луната У9 в 8д с диспозитор, изгорял от Слънцето, а СЛВ в 4д - не я виждам за постоянно в чужбина и далеко от дома си.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2531 -: Август 31, 2015, 09:39:03 pm »
Може да работи нещо по 12д и тука, в социалната сфера или в здравеопазване...
Слънчето У10 в знак на падение, с диспозитор заточена Венера съвпад с Нептун У5 в 1д, Луната У9 в 8д с диспозитор, изгорял от Слънцето, а СЛВ в 4д - не я виждам за постоянно в чужбина и далеко от дома си.
Аз по-скоро виждам пречката да замине по опозицията от Сатурн в 7Д-брачен партньор,близка среда У3 и дома и (стар У4).
Сега видях,че Юпитер У2 всъщност не е в 12Д,а на асц.

картата е малко противоречива:заточената Венера е в секстил с управителите си
А изгорелият диспозитор на Луната и прави тригон от К12.
Ако пренебрегне Сатурн може да се получи.  ;) Силно е подчертана осмодомната тема,да се надяваме по положителен начин  :)

Искам да помоля Гери Ив да ни разкаже за работата си до момента,за парите и и за семейното  положение.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

geri iv

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Събития и транзити
« Отговор #2532 -: Септември 01, 2015, 12:29:59 pm »
   Омъжена съм от 20г и имам 2деца,момиче и момче.Повече от 10г се занимавам с производство, организатор производство.Работата ми е работа с хора и машини.Жена началник най-вече на мъже :).Финансово ,трудно ми е,особено сега,когато децата са на 19 и 16г. с две средностатистически бг заплати.
   Не успях да завърша висшето си образование.Родих,когато бях в 5курс и тогава започна един много тежък период в живота ми.За няколко години починаха татко,дядо,двете ми баби,леля. Мога да кажа,че сама си отгледах децата,в смисъл,че не е имало на кой и за 1час да ги оставя, а съпругът ми беше постоянно на работа,защото трябваше все някак да се издържаме.(квадрата на плутон У1 към лунатаУ9 в 8ми в натала за висшето образование,предполагам) При транзита на Сатурн,съвпад МС станах Организатор Производство.Транзита на Сатурн през 1дом ми се отразява предимно финансово и се поотрезвих по отношение на близък за мен човек,но не се разделихме. При Сатуроновата опозиция съпругът ми остана без работа(неговата Венера и моя Сатурн са в съвпад в моя 7дом)
При транзита над Нептун ми се поразбиха илюзиите,но най-вече имах грижи покай децата. Дъщеря ми замина за Англия и имаше много трудности (а при нея тр Сатурн е върху Слънцето).
  Мисля,че Юпитера на Asc винаги ми е давал вяра и оптимизъм. Много обичам спорта и спортувам,децата ми израстнаха по стадионите :012:От дете се увличам от Астрологията, но в последните години този интерес стана по-задълбочен,интересувам се от Психология, здравословно хранене и т.н.
  Като че ли откакто тр Уран застана на К6 и прави тригон към МС,секстил към У9 започнах да се замислям да отида да поработя точно на островната държава.От към страна на съпруга ми няма проблем,мислите ли,че с толкова много плутонови акценти в картата някой може да ме спре,когато си наумя нещо,изобщо не съм лесна....!? :D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2533 -: Септември 01, 2015, 01:06:57 pm »
Днес изписват от болницата моето приятелче.  :clap: Няма да има оперативна намеса за момента. Няма кръвонасядания. Мускулите на краката му добре приели там каквото са го лекували, започнали са да се възстановяват. Но ще ходи с патерички известно време. Все пак - по-добре от вариант операции, ампутации или кой знае какво. :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2534 -: Септември 01, 2015, 01:46:24 pm »
Това е страхотна новина  :08:
Над силата е само умението да я владеем!