Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845769 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2550 -: Септември 01, 2015, 10:26:23 pm »
Значи при мен Луната направи едни хубави квадратурки към стелиума ми в Козирог, но пък беше в секстил със Мерка и Сатурна ми, на мен това ми трябваше за днес. Квадратурите се изразиха в това, че имах малко напрежение свързано с пътуването ми.

А освен Луната .... все пак държавен изпит приключва висше образование - нещо по 9 дом, Юпитер, У9 или 10, или Сатурн - нещо по-значимо от Луна. Ама хайде, утре, сега си изморена :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2551 -: Септември 01, 2015, 10:27:01 pm »
Рептиле  ??? Без котана...  ??? :014:

Аз мога да подпаля някой, ако ми вземе коте. Да подпаля къщата му, негов дом, двор, кола - нещото.

За котките си съм способна на много дивотии, все престъпни. Хич няма и да му мисля колко са им добри ръцете. Моите котки са си МОИ котки. Който има нещо към тях - лоши намерения за кражба, отравяне, грозят го всекидневни поздрави с лоша енергия. Минимум.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2552 -: Септември 01, 2015, 10:30:24 pm »
А освен Луната .... все пак държавен изпит приключва висше образование - нещо по 9 дом, Юпитер, У9 или 10, или Сатурн - нещо по-значимо от Луна. Ама хайде, утре, сега си изморена :)

ми сякаш Марс съвпад МЦ ми звучи логично  :017:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2553 -: Септември 01, 2015, 10:30:53 pm »
Emma  :) дано не бъркам потребителя, но мисля, че на твоя мъж повече не му е нужен телефон. Да си вземе котка - няма да лети през колата :) Гарантирано! :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2554 -: Септември 01, 2015, 10:33:33 pm »
Е-е, на каишка ли да ги вържа седем броя? Като искат, да прескачат дувара, да ходят, да мърсуват… тяхна си е отговорността да се върнат. Ако им хареса повече другаде по широкия бял свят, какво да направя? Свободната воля и за котките важи. А Ловджийка е имала късмет, че е попаднала на симпатична гимназистка с разбиращи родители, а не на някой, гледащ питон — примерно.
« Последна редакция: Септември 01, 2015, 10:36:14 pm от Reptil »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2555 -: Септември 01, 2015, 10:47:04 pm »
Алена, моето седмодомие е хитро и мисли с няколко хода пред мен. Купи си допотопен телефон, на който и да скачам, няма да се повреди. Аз съм му достатъчна котана, не позволявам други. Но за сметка на това има ножове, има барабанчета, тарамбуки и хиляда и триста ударни. Те имат кожа на тях, която цели да се получава музика. Като няма телефон, мога да мине с една ножка през стаята с инструментите му. И всичко ще си дойде на мястото.

Репс, аз съм със собственическо разбиране за котките. Свободна воля - не си я обичал достатъчно, щом е избягала и намерила по-добро място.  :014:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2556 -: Септември 01, 2015, 11:28:49 pm »
Хич не си уранична за котки :012:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #2557 -: Септември 02, 2015, 08:35:13 am »
от пролетта имам проблеми със зъбите. на кой транзит/и се дължи според вас?
единственото, което виждам е транзитен сатурн върху уран, но то си даде проявления по 5ти дом, пък и нямат връзка с 6ти или 1ви. квадрат със слв, но пък той също не би трябвало да има отношение към проблема
транзитен плутон също от много време е там, а и той няма отношение към здравните домове в натала  ::)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2558 -: Септември 02, 2015, 09:40:17 am »
На Сатурн към светилата. Нищо, че Сатурн още е далеч, той дава проявление още при навлизането в знаците.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2559 -: Септември 02, 2015, 09:49:52 am »
За зъби бих гледала:

1. Марс/Овен - горна челюст
2. Венера/Телец - долна челюст
3. Марс/Овен - ако има възпаления
4. Уран/Водолей - ако има инцидентно счупване
5. Нептун/Риби - ако се рушат
6. К6 - натал, прогресия, дирекция
7. У6 за физическото здраве
8. У1 - за физическото тяло
9. Сатурн - за костна система, плътност....

Понеже няма изходни данни - горе-долу по позициите на Плутон и Слънцето - мога да предположа, че си родена 1981г и дирекциона К6  е в Овен,  от където прави опозиция на стелиума Плутон/Меркурий. Меркурий е У12 и носи загуби, Плутон руши ... Възможно е и възпаления да има, заради дир К6 в Овен.

И други активни дирекции имаш, вкл. към Плутон, който все пак е в 1 дом и влияе на физическото тяло. Ако ти се занимава-проследи си по горните точки  ;)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2560 -: Септември 02, 2015, 11:20:10 am »
от пролетта имам проблеми със зъбите. на кой транзит/и се дължи според вас?
единственото, което виждам е транзитен сатурн върху уран, но то си даде проявления по 5ти дом, пък и нямат връзка с 6ти или 1ви. квадрат със слв, но пък той също не би трябвало да има отношение към проблема
транзитен плутон също от много време е там, а и той няма отношение към здравните домове в натала  ::)
Сатурн като минава през 1-ви дом руши зъби, в случая ги е подготвил с престоя си в 1д и когато е минал над Уран им е видял сметката, Уран-руши, а зъбите са по Сатурн.
СЗ през пролетта попада в твоя 6д и квадратира Нептун У6, пролетното ЛЗ е точно на Юпитер съУ6 и АСЦ

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2561 -: Септември 02, 2015, 02:00:55 pm »
от пролетта имам проблеми със зъбите. на кой транзит/и се дължи според вас?
единственото, което виждам е транзитен сатурн върху уран, но то си даде проявления по 5ти дом, пък и нямат връзка с 6ти или 1ви. квадрат със слв, но пък той също не би трябвало да има отношение към проблема
транзитен плутон също от много време е там, а и той няма отношение към здравните домове в натала  ::)

Клер, с кои зъби - горна или долна челюст? Алена е посочила сигнификаторите. И какъв вид е проблема?

Тр Плутон е в квадрат към Асц, а наталния е в самия 1. дом. Трябва да видиш и дирекциите.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #2562 -: Септември 02, 2015, 02:11:54 pm »
и долните, и горните. повече долните. проблемът не е много ясно какъв е, май се видяха в чудо зъболекарите с мен.
благодаря за насоките

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2563 -: Септември 02, 2015, 02:23:35 pm »
и долните, и горните. повече долните. проблемът не е много ясно какъв е, май се видяха в чудо зъболекарите с мен.
благодаря за насоките

на мен ми се струва, че и куинконса на тр Нептун към нат Сатурн също има влияние. Неяснотата е по Нептун, а той пък ти е У6 - да не би да е все така при теб - неясни диагнози?

Плутон, У2 - долна челюст.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #2564 -: Септември 02, 2015, 02:43:03 pm »
за диагнозите не мога да преценя. мисля, че не по-различно от всички е и при мен.
по-скоро го свързвам с това, че се филмирам за болести понякога