Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845455 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2565 -: Септември 02, 2015, 05:02:23 pm »
Хич не си уранична за котки :012:

аз пък съм плутонична към котките,мазето е пълно с бълхи  котешки,тръгнаха и по стълбите на блока,довечера ще пръскат
станахме донори на тази напаст, като ги хранят се въдят около блока и в мазето,ми като си ги обичат да си гледат у дома, с бълхите

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2566 -: Септември 06, 2015, 05:41:31 pm »
С малко закъснение си правя нова обратна връзка за приятелчето. Беше изписано. Уж добре. След два двена получи оток. Постъпа в болница отново. Оперираха го - получили се някакви хематоми. Засега всичко е наред. Освен нервите по повторното приемане в болницата. Това е, докато не платиш както и където трябва, ще те изписват, когато им падне. В "добро" състояние.


Репси, не съм уранична към котките. И съм лоша към посегателите им. Преди дни ми изчезна мама писана. Остави 3 малки бебета, не бяха самостоятелни. Два дена липсваше. Труп не намерих. Предположих, че един съсед тъпоумник е решил да я прибере/затвори. Той веднъж опита да ми открадне котка. И му беше ясно показано и казано, че това не трябва да се случва. Но прост човек. Котката ми се появи една вечер, след 2 дена отсъствие - измършавяла и мръсна, видимо стресирана, не искаше да излезе на двора даже.
Но как се появи?! Привечер видях случайно съсед идиот. И подметнах, че ми липсва котка, описах я старателно. И обясних, че ще подпаля дома на този, който я е взел. Заминах по работа, прибрах се късно. А котката у дома. След един ден ме вижда случайно и разтревожено ме пита какво се случва с котката. Обясних, че се е прибрала. А той с цялата си наглост предположи, че явно е била затворена някъде.
Заради това, че благоволи да я пусне, възнамерявам да му нарежа само гумите на колата. Нищо повече. Да се радва, че няма да му резна топките с мачете. Пендел. Аз на този му обявявам официално война. Никой няма право да ми пипа котките. И явно си е идиот човек. Прилежно беше предупреден преди години, че точно тук не трябва да ми посегателства. Веднъж сърба попара от действията си. Но явно му е малко.
Уранична съм като отношение към всеки, който ми е на сърце - има пълна свобода. Но ако е заплашен от някой, хич няма да му се церемоня.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #2567 -: Септември 07, 2015, 08:25:02 am »
някъде обсъждате ли настоящите световни събития? не можах нещо да открия такава тема.
какви карти се гледат? за света и БГ?
спомням си, че с навлизането на сатурн в стрелец няколко пъти попадах на предположения в статии, че пътуванията ще са ограничени и хората ще си седят там, където са. а то какво стана - преселение на народите...вярно, сега е в последен градус на скорпион пак, а скорпион мисля, че отковаря за ислямския свят. но пак би трябвало да дава някакво ограничение там.
« Последна редакция: Септември 07, 2015, 08:27:00 am от Kler »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #2568 -: Септември 07, 2015, 10:36:21 am »
не мога да се съглася с тб, че това е нормално и не е кой знае какво.
на тази история наблюдателите ще са след нас. ние сме участници.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #2569 -: Септември 07, 2015, 10:48:51 am »
внимавала съм достатъчно, за да има какво да ме притеснява.
както и да е, всеки има право на мнение. не виждам смисъл да спорим за политика и история.

за карти на държавите нямам данни.
за световна прогноза за годината мисля, че е тази:


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2570 -: Септември 07, 2015, 11:54:54 am »
за карти на държавите нямам данни.
за световна прогноза за годината мисля, че е тази:
Картата е за универсалното време по Гринуич, когато е настъпила новата година, ако я гледаме като локална, англичаните ще приемат на своя територия малко на брой чужденци, които ще се интегрират с тях и ще получат за тази цел пари от съюза- Меркурий У9, 12 съвпад с Венера У1, У8 в 4д, Плутон У2 съвпад Слънце У11 в 4д

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #2571 -: Септември 07, 2015, 12:00:20 pm »
Разбира се си струва да се погледне монданно как е описана астрологически бежанската вълна,това е събитието с водещо значение за Европа и нас като членове на ЕС .Финансови кризи си има циклично редовно,бежански вълни да,но толкова масова емиграция на мюсюлмани,на фона на толкова силно движение на ислямисти не е имало .Става нещо сериозно в политически план!Усеща се управляване на процесите,но в каква посока?По принцип не трябва да се слуша какво се говори,а да се проследяват делата/фактите/ .Каква е целта на кукловодите се държи в тайна,но фактите дават посока,вектор .Векторът дава посока Европа засега  :-\

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2572 -: Септември 07, 2015, 12:15:46 pm »
Каква е целта на кукловодите се държи в тайна,но фактите дават посока,вектор .Векторът дава посока Европа засега  :-\
Първа и втора световни войни нали също в Европа са се водили, кой ги е предизвикал и кой си е напълнил хазната като се удари чертата накрая? Няколко фамилии, които продължават да дърпат конците.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #2573 -: Септември 07, 2015, 12:45:23 pm »
Точно! Ротшилд ,с участие на Рокфелер и Опенхаймер предимно,Банковите фамилии плюс водещите оръжейни холдинги в Америка,това се знае,евреи и масони са 2-3 ръка изпълнители това се знае .Германия водеща сила в Европа,а активите на хазната и се държат в американски трезори,странна работа,и какво е точно МВФ .Как пък с преговори не се договориха бежанците да се разпределят в Турция и богатите арабски страни?Това говори за насочване на процесите .Има вариант да ги приемат като жив щит при евентуална ядрена война Израел/Иран например,по принцип мюсюлманин да убие мюсюлманин е грях,но интересно какво показват монданните карти,Какви са точно промените 2018 в България за който се говори,има ли и каква е връзката с глобалната политика?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2574 -: Септември 07, 2015, 01:15:34 pm »

Точно така.. Тук става въпрос за процесси, а не за събитие.. Как се проследява процес в хороскопа на мунданно ниво? Аз лично не се чувствам подготвена да дам мнение.Честно! Не знам какви техники да използвам. Трябва д апомисля или 
 да почета още.. :)Във ведическата астрология съм срещала да се използва (не знам доколко правилно обаче) термина самхита, когато става дума за  глобални прогнози.


Гаури, тук има статии на немски за Мунданната астрология, разглеждат се и по ведическата система: http://blog.starfish-astrologie.de/2015/07/18/europaeische-union-aus-indischer-sicht/

И на мен все още ми е непознат този дял от астрологията, не ме и влече особено.

Забелязах, че и за мунданни прогнози използват Вимшотари даша.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2575 -: Септември 07, 2015, 02:44:27 pm »
Точно така.. Тук става въпрос за процесси, а не за събитие.. Как се проследява процес в хороскопа на мунданно ниво?

Точно  поредица(та) от събития отразява съответния процес, обратно на същите в индивидуалния хороскоп. Всеки цикъл свързан със Сатурн, дава информация накъде и как (ще) следват промените, като който се занимава/интересува  от мунданна астрология, веднага може да каже  в периода за същия. Отделно Сатурн в анаретен градус , в знака Скорпион е тенденция затова, че  на някой му идва в повече  завещаната му финансова отговорност ( като отражение на съответни цикъл ). И Сатурн, и Скорпион, и анаретен градус -три в едно, носят послание за край, дотук е границата и след  това идва промяната за около година, година и половина. Не знам всичко това как е отразено чрез сигнификатори в мунданната астрология, но ще ми е интересно да науча, ако някой реши да сподели.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #2576 -: Септември 10, 2015, 02:22:12 pm »
Обратна връзка и тук:

направих и синастрия между въпросния човек и жената, която така бързо му се е вързала отново след толкова години раздяла.
Очаквах нещо впечатляващо, но всъщност вниманието ми бе привлече основно от нейн Марс кв. негова Венера и нейн Уран опоз. негова Венера, неговият Сатурн е в кв. с нейна Венера.

По-надолу в темата е писано повече по синастрията, а на стр. 111 съм публикувала негова карта.
Човекът претърпя катастрофа преди месец, два, но е Ок - нищо сериозно. Днес разбрах, че е изгонил въпросната жена - две от причините са, че много го форсирала и че много мощно хъркала и това му пречило да спи.
« Последна редакция: Септември 10, 2015, 02:43:21 pm от romantica »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2577 -: Септември 10, 2015, 03:10:12 pm »
две от причините са, че много го форсирала и че много мощно хъркала и това му пречило да спи.

Горката му Венера просто не е издържала на квадрата с нейния Марс и опозицията с Уран  ;D  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2578 -: Септември 10, 2015, 10:31:47 pm »
имам хубава новина , сестра ми успя да завърши днес. Големи мъки бяха с нейното учене. Доста късане , рязане , но най-накрая издрапа до тук. Слагам ви картите. Голямо Благодаря на Акрукс и Хепи. Акрукс позна доста за Затъмнението от Март , тригон натален МАрс и Хепи с нумерологията :) Голямо Благодаря и на двете :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2579 -: Септември 11, 2015, 01:22:21 am »
имам хубава новина , сестра ми успя да завърши днес.
Честито на сестра ти!
Луната У9 в лун. 8д, който е в нат. 9д показва приключване на следването, в случая се дипломира.