Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845557 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2745 -: Октомври 15, 2015, 04:05:02 pm »
или без две  ;D ;D ;D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2746 -: Октомври 15, 2015, 04:19:32 pm »
Каквото стане!  :012:
Била съм на фризьор на мундо съвпад Луна/Уран, опозе към стелиума ми!  :012:
Аз съм щура глава, почти е сигурно, че от любопитство няма да се откажа. То го приех като предизвикателство това. Съдбата обича смелите!  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2747 -: Октомври 15, 2015, 04:52:26 pm »
Да не забравяме, че имам асц Водолей. Косата ми е търпяла много промени.  :012:


https://www.youtube.com/watch?v=dq2K4jHs92A

Хайде, силата е с мен. По-късно ще споделя дали съм се престрашила и какви са резултатите.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #2748 -: Октомври 15, 2015, 05:06:49 pm »
Astro.com се е сринал. Предполагам обаче, че Луната е минала в Скорпион в мой 1д. Новолунието ми беше върху Плутон У2 в 12д. С шефа се скарахме и той ме санкционира финансово. Аз обаче реших да платя 5 пъти повече от инат.  :33: Бях сбъркала, но той не беше прав и ми засегна овнешката Луна. И сега го мразя. И това няма да се промени :-)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2749 -: Октомври 15, 2015, 05:29:29 pm »
Astro.com се е сринал.

Така ли? Преди десетина минути правих карта там, нямаше проблем.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2750 -: Октомври 15, 2015, 07:36:30 pm »
Да не забравяме, че имам асц Водолей. Косата ми е търпяла много промени.  :012:

Хайде, силата е с мен. По-късно ще споделя дали съм се престрашила и какви са резултатите.

е те това червеното не го отчетох ... сори, извинете, моля :) Значи ... действай ... то друго има ли смисъл да ти се казва :)

чакаме отчет за резултатите :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2751 -: Октомври 15, 2015, 08:04:35 pm »
Бърз телефонен отчет. Доволна съм много. Уши, глава - всичко е на място.  :clap:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2752 -: Октомври 15, 2015, 09:49:40 pm »
Фризьор. Беше момченце/мъж - никак не беше лош. По избор на децата - те ме черпиха една фризура.  :012: За благодарност, че ги глезкам/гледкам.  :clap:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2753 -: Октомври 16, 2015, 12:35:57 am »
Получих някаква страшна алергия - не е от днес - от няколко дни, но очаквах да се справя у дома. Да, ама не :( По спешност - болница, забъркаха ми някакъв коктейл с 2 урбазона и още някакво и за у дома "лечение". Почти няма облекчение, но сигурно иначе щеше да е по-зле.

Според доктора е - много, на голяма площ и за дълго време. Имала съм преди алергия от стария ангерпласт - според доктора - тази е подобна, макар и изявена по-късно. възможно е от целия срес, упойки, антибиотици и т.н. да ми се  е стресирала и имунната.

Кожата нали е по Везни и Козирог?  Освен знаковия квадрат - какво още да гледа? Луната е била в съвпад с Венера и СЛВ в 8 дом, в скорпион, дали е замесена :( :( :(

Няма край - не знам колко още ще ми издържи психиката. Днес и ММ е супер зъл. Освен, че искаше да ходя до болницата в 20:30, а да ида след като приспя децата - връщам се и той в истерия, всички лекарства на земята, малкия гол, пишкал на паркета, рови в лекарствата. Такова нещо никога не съм виждала. Думи нямам, такова истерясване - скоро и двамата ще сме за психиатър :(

Бедна ми е фантазията какво да очаквам след няколко дни, когато тр.Мерк. (У4, У7) съвпадне в 7 дом с натален Плутон (У8), и от там квадратират нат.Мерк и тр. Плутон в Козирог :( Вероятно домашно клане :(
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2754 -: Октомври 16, 2015, 01:40:06 am »
При алергиите основният заподозрян е Нептун, който при теб е У1 и в момента е квадратиран от транзитни  Марс и Юпитер, скоро и Венера, откъм 6-ти дом

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2755 -: Октомври 16, 2015, 02:17:46 am »
Благодаря, Акрукс  :08:

Къде се справочваш по медицинските въпроси?
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2756 -: Октомври 17, 2015, 06:27:27 pm »
Ха, вижте как старта на новия цикъл Марс-Юпитер в Дева с Меркурий във Везни и тригон Плутон, раздвижи "седянката" в дълбокосмислени и полезни анализи и коментари в приятно изискан съил и като отношение .

Viva la Марс и Юпитер, аз си ги обичам, нищо че ще са в Дева !  :49:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2757 -: Октомври 17, 2015, 10:47:48 pm »
При мен кацат в комплект на десцендента и очаквам Марс да се изяви скандалджийски ... то се започна де - четвъртък и петък - кошмарни ... Дано Марс понапредне, та Юпитер да не му преувеличава тропането на доспехите .... Пък и Юпитер да си благодетелства :) а не да раздува на Марс гайдата  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2758 -: Октомври 21, 2015, 10:38:39 pm »
Мисля, че заставането на Юпитер на ДС при мен започна да се изявява. Вчера се виждах с кумата ми и разказвах за семейните случки. Споделих, че от години искам да започнем семейна терапия, самата аз съм посещавала психотерапевт, но трябва заедно с мъжа ми. Той уж е "за", но си намира поводи да се отказва ...

Понеже основният му настоящ довод е финансов - тя предложи да ни подарят гифт ваучер за брой сеанси - още от сватбата бяхме говорили за един сватбен подарък, който не се случи и предложи сега да бъде това :) При мен Юпитер е У9 и мисля, че сега именно помощ, подплатена със знание би била удачна :) И моментът е дошъл :) Освен У9, Юпитер при мен е и У1 и У10. При него Юпитер е У8 и У12.

Мислите ли, че правилно връзвам нещата?

Надявам се и в кариерен план да има побутване :) При нас сега се смени висшия мениджмънт и всичко е възможно  ;D Аз имам причини да оставам в сянка - най-вече здравословните проблеми и нужните ми отсъствия, затова гледам да не се набивам на очи :) Може би трябва да видя кога Юпитер ще направи съвпад с Вертекс и Плутон, а след това имам и Юпитерова опозиция  ::)

П.П. ... ох, тъкмо гледам какво ще прави напролет и виждам, че ще е ретрограден и ще се върне в 6 дом  - тогава ще ми слагат имплантите, вероятно .... Ще трябва по-внимателно да огледам :(
« Последна редакция: Октомври 21, 2015, 10:40:33 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2759 -: Октомври 22, 2015, 12:09:44 am »
Алена, ти си Слънчев Стрелец, така че както и да си "връзваш ' нещата около Юпитер, винаги ще бъдат така , даже и малко в повече, стига да си уверено по отношение на "връзването ". На мен ми хареса как смяташ да ползваш тр. Юпитер в 7-ми. Той не се чувства добре в този дом, защото му се налага да прави компромиси и да се съобразява с другия/ -ите, като същите не са в неговата природа, но пък в 7-ми е много добър , даже и в повече откъм съвети, ама към другите, към себе си-не, затова не натискай много силно половинката , нека той да го усети и тогава, ходете на терапия съвместно. Има позитивна фамилна или семейна терапия, при която не е необходимо да се посещава от двамата партньори, на принципа "помощ за взаимопомощ". Ти си  подложена на терапия, след като съзнателно търсиш такава помощ и терапевата те учи ти самата как да помогнеш на партньора си, да се "събуди " емоцията във връзката ви. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“