Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845129 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2805 -: Ноември 08, 2015, 12:48:29 am »
Бекси, тази доволна ли е за твой вкус?





Като ще си казваме... Аз днес нямам енергия за 5 пари. Всичко с усилия ми се получава. И точно, когато най-много искам да се затворя в спалнята и да мръфтя цял ден, точно тогава хиляда човека ще ме помолят за услуга. Ето, влязоха Венера и Марс в 8 дом, а на мен ми се крие по тайните ми дупки.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2806 -: Ноември 08, 2015, 12:50:50 am »
Наздраве и от мен с мляко с канела
 Моите питиета са все едни котешки  :)

Утре ще ходим на кино с мъжа ми. Погледнах картата за часа на прожекцията. Имам тр.Луна У5 в съвпад с Плутон У8 в 7 дом. Това ли е аспектът? Опитва се да ме обгрижва любовно, забавлява и да е добро другарче, без да се налага за някой олигофренски филм :)
Мм, обичам котешките напитки, а в хладилника ми има само кисело мляко... Ще сънувам мляко с канела, както Душко Добродушков печена тиква  :012:
А аспекта при теб показва, че ще имаш развлечение за сметка на мъжа ти- твоя 8д е негов 2д., пък кой знае- в киното е тъмно и може да се натискате  :29:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2807 -: Ноември 08, 2015, 12:54:51 am »
akruks  :58: благодаря :) Как да разбирам, че моят 8 дом е негов 2 дом?  ::)

Emma  :) aз съм така преди новолуние - в дните преди него - направо ми спира тока. Тук-там се случва изключение, но наблюдавай се - дали не е така в повечето случаи :) При мен луната е в 6 дом и физически я усещам много силно :)
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2808 -: Ноември 08, 2015, 12:56:45 am »
Производните домове, Алена. 7 дом описва партньор. 8 дом е 2 от 7.
На мен Луната ми е в 8 дом в момента.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2809 -: Ноември 08, 2015, 12:59:08 am »
Как да разбирам, че моят 8 дом е негов 2 дом?  ::)

Твоят 8д. в натала е производен 2-ри, броено от 7д.=партньора

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2810 -: Ноември 08, 2015, 01:01:12 am »
Благодаря Ви за разясненията :)

...
На мен Луната ми е в 8 дом в момента.

Аз имах предвид, че в натала ми е в 6 дом и я усещам по тази причина  :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2811 -: Ноември 08, 2015, 01:08:19 am »
Благодаря Ви за разясненията :)

Аз имах предвид, че в натала ми е в 6 дом и я усещам по тази причина  :)
Обсъждахме тр Луна У5 съвпад Плутон У8 в 7д, нали?
Твоя 6д е 12-ти на партньора, а 12д е на нептун, свързан с киното  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2812 -: Ноември 08, 2015, 01:17:41 am »
Днес, при съвпад на тр Слънце У12 с Марс У3, У8 в 3д и с Нептун У7 , докато разчиствах гроба на сестра ми и баща ми се натъкнах на едно тумбесто шишенце, пълно догоре с парфюм, намерих го сред корена на едно самопоникнало дръвче, докато се опитвах да изтръгна- точно до надгробната плоча е било заровено, но от кого и с каква цел  :017:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2813 -: Ноември 08, 2015, 01:19:35 am »
Обсъждахме тр Луна У5 съвпад Плутон У8 в 7д, нали?
Твоя 6д е 12-ти на партньора, а 12д е на нептун, свързан с киното  :)

Да, точно така :) Наместиха се нещата :)

А Нептун ми танзитира в 12 дом - та погледнах пак - тогава при прожекцията прави съвпад с тр. Фортуна. А ДС за часа на прожекцията - минава точно през съвпадащите Луна и Плутон  :)

Между другото по коментара за натискането в киното (предполагам по това, че Плутон е У8) - когато излизах на Хелоуийн - бях доста 8-мо домно облечена в по-готик стил  - черно, кожа, дантела (излизах с приятелка) и пусна един коментар - че така "имам право" да излизам само с него. Нацупи се, че с него не излизам така - ама ние заедно никъде не ходим. Сега очаквам утре да поиска някаква подобна 8-мо домна визия, а не просто дънки. Мислех си днес да го бъзна, но оставих за утре :) Ще видим дали и така ще се изяви съвпада на Луната с Плутон У8  :)
« Последна редакция: Ноември 08, 2015, 01:26:55 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2814 -: Ноември 08, 2015, 01:50:49 am »
Обаче сега видях, че днес тр. Лилит е в съвпад с нат. Слънце У12 във 2д  ;D

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Събития и транзити
« Отговор #2815 -: Ноември 08, 2015, 03:24:31 pm »
Миналата седмица си порязах показалеца на лявата ръка и то два пъти!  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:
Първо се прибирам от работа зверски гладна и бързам да си направя сандвичи и докато режа шунката си отрязах и пръста - доста дълбоко. Кървеше около час и нещо. Два-три дни след това същия пръст го отрязах с макетен нож на работа, докато опаковах една пратка. На сантиметър от първи разрез. Знам, че съм с две леви ръце ама това вече на хард аспект на Марс ми мирише... От години не се бях порязвала тююю...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2816 -: Ноември 08, 2015, 10:48:10 pm »
Да се отчета за днес :) Денят започна със скандал в 8:30 - малкият нямал потници - имал бил само два?!?!? Е, как,като има над 10 - обяснявам къде - ми, нямало ... Отидох - извадих ги и в яростта си успя да ме "заплаши" - че ще си ходя на кино сама  ;D Добре, че тези глупости ми минават край ушите. Тогава гледам, че Луната е била в съвпад с Лилит - мунданно - при мен в 7 дом, на няколко градуса от нат.Плутон :).

Днес имам и точен квадрат на тр.Венера + СЛВ от 7 дом към наталното Слънце в 10 дом, както и сходящ квадрат на Марс към Слънцето. Предполагам, че това е наляло масло в огъня  :012:

Умувах дали да съм просто по дънки или да се съобразя с едно негово желание да съм в готик стил. Спонтанно реших да е както желае, но ест. добавих едно много тъмно червило  ;D И не бях сигурна дали няма да забели очите :) Но, всичко прие (за мое учудване) и времето от прожекцията до сега беше супер :)

Предполагам, че съвпада на тр.Луна с нат.Плутон натежа в посока на избрания стайлинг :)

Освен това гледам, че Слънцето ми е на 2г. от Венера - в 8 дом, в Скорпион :) Предполагам, че и това е дало импулс Венерата в Скорпион да е силна. Съвпада нат.Венера + тр. слънце прави и секстил с Юпитер на ДЦ, както и съответно тригон с АС.

Мисля си, че при това положение - Венера и Луната бяха в синхрон - изцяло под влиянието на Плутон :)

И в добавка - дневния АС ми ляга на съвпада тр.Плутон + нат Меркурий :)



И да добавя - че днес ми беше първата тренировка след няколко месеца пауза :) Имаше такава прогноза в Лунара, но се чудя и като транзит - не трябвали да има подсказка? Може би предстоящия квадрат на Марс със Слънцето?
« Последна редакция: Ноември 08, 2015, 10:53:40 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2817 -: Ноември 09, 2015, 04:43:38 pm »
Днес разчиствах една препълнена папка с документи, попаднах на един от МВР-СОфия, от далечната 2003г, когато на 8 април ми откраднаха чантата в руската църква, а вътре в чантата- нов и скъп телефон, в който вкарах ваучер 25лв преди да вляза в църквата, портмоне с пари, които също изтеглих от банкомат преди да вляза в църквата, с манерение после да си купя обувките, които си харесах на близка витрина; дебитна карта, служебна карта, ключове за жилището и много скъпа козметика- връщах се с децата от ваканция и носех тоалетните си принадлежности. Транзитна Венера У2, У9 е в риби и на  ДСЦ, което я поставя в опозиция на наталния Плутон У3 на АСЦ, но откъм 12д., тр. Слънце У12 в 8д опозиция с Венера У2 във 2д., тр Нептун в 5д е квадрат с нат Нептун У7 в 3д, както и с Марс У3, У8 в 3д., тр Плутон в 4д квадрат с Мерка У1 в 1д, а тр. Луна е последен градус на близнаци. Тогава изживях някакъв ужас- сама с двете деца в града без стотинка в джоба, без телефон и без бележник, в който са записани телефонни номера на близки, добре че малката излезе упорита и не си даде телефона да го прибера в чантата, остави го да виси на гърдите, а в него имаше 19ст., с които пратих смс на приятелка в София да дойде да ни спаси - всъщност добре, че предната вечер бях ѝ писала от телефона на малката, за да разполагам после с номера ѝ  :)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2818 -: Ноември 09, 2015, 05:01:20 pm »
Днес Венерка е върху Слънцето ми .... нищо до този момент :) - много стиснати  :cheer: :cheer:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2819 -: Ноември 09, 2015, 05:23:04 pm »
Днес Венерка е върху Слънцето ми .... нищо до този момент :) - много стиснати  :cheer: :cheer:
Венерата е подминала твоето Слънце тази нощ, а не днес. Но при теб везни са заключени в 4д, а Слънцето у 2 е в падение в този знак, така че няма какво толкова да очакваш от този аспект.  Скоро предстои тр Марс У5 да извърши съвпад със Слънцето У2- купи си лотариен билет.  :)