Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845588 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #2820 -: Ноември 09, 2015, 07:07:12 pm »
Точно влизам да питам за лотарийните билети  :012: Зачетох книгата на Карл Ръшман и видях, че пише, чев натала Юп. тригон Венера е аспект, който се свързва с печелене от лотария. Учудващо аз го имам,но никога на нищо не ми е вървяло и не съм печелила. От известно време обаче намирам стотинки на всяка крачка и реших да си купя билетче. Какви аспекти да гледам в транзитите, за да е подходящо?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2821 -: Ноември 09, 2015, 07:42:01 pm »
Аз имам Сатурн в 5 дом и по книгите - трябва да не печеля нищо от лотарии, но не е така :) Напротив :)

Може би, защото Юпитер ми е силно поставен и прави тригон с У5  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #2822 -: Ноември 09, 2015, 07:54:41 pm »
За печалба от игри на късмета трябва връзка на паричните сигнификатори 2д,9д, със 11д преди всичко .Уран,Венера Юпитер в леки аспекти или рецепция,особено комбинация .5д и 9д са добра карма от минал живот,заслуги също.По индийската система най-важен е у11д-в негова махадаша ако има достатъчно дхана йоги може да стане нещо .Дхана йогите са всякакви аспекти и връзки по диспозиторство м/у у1,у2,у5,у9,у11 . Обаче най-важен е у11  :72:.За по-големи печалби тип,,джакпот трябва да е замесен Плутон ,8д,скорпион,у8д-банковата сметка се променя ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2823 -: Ноември 09, 2015, 08:13:27 pm »
Днес Венерка е върху Слънцето ми .... нищо до този момент :) - много стиснати  :cheer: :cheer:

Днес  допусна ли някой да "влезе " в душата ти, било с жест, дума, емоция, нещо малко , но красиво за теб или пък просто с някой да си провела приятен задушевен разговор на кафе , споделен миг, приятно гости и ...подаръче, което ще е полезно за теб като съвет ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2824 -: Ноември 09, 2015, 08:18:15 pm »
Венерата е подминала твоето Слънце тази нощ, а не днес. Но при теб везни са заключени в 4д, а Слънцето у 2 е в падение в този знак, така че няма какво толкова да очакваш от този аспект.  Скоро предстои тр Марс У5 да извърши съвпад със Слънцето У2- купи си лотариен билет.  :)

хммм, аз си мислех за някакъв лек флирт .... все мак мъжко/женско ...  :57: :57:

трябвало е в събота вечерта да си купя някакво билетче ... в неделя венера+СЛВ са ми били върху Слънцето ... пфуу, ама съм блейка .... като ми е в падение Слънцето поне можех вместо 1 милион дами се падне примерно половин :)

сега ще видя кога Марс е върху Слънцето :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2825 -: Ноември 09, 2015, 08:22:50 pm »
Точно влизам да питам за лотарийните билети  :012: Зачетох книгата на Карл Ръшман и видях, че пише, чев натала Юп. тригон Венера е аспект, който се свързва с печелене от лотария. Учудващо аз го имам,но никога на нищо не ми е вървяло и не съм печелила. От известно време обаче намирам стотинки на всяка крачка и реших да си купя билетче. Какви аспекти да гледам в транзитите, за да е подходящо?
Зависи кои домове владеят споменатите планети, не е само до един тригон между тях. За късмет в хазарта трябва да имаш заложено по натал- хармонична връзка 2-5д, които да са добре поставени по знак. Аз съм с опозиция между Венера и Юпитер, но с тригон между У2 и У5 и съм печелила много от разни игри, солидно бинго (на му помня точната дата обаче)... Например когато за пръв път пуснах фиш за евромилиони, с една колонка за 2€ спечелих 17€- тр Венера У2, У9 тригон с нат Уран в 12д.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2826 -: Ноември 09, 2015, 08:25:33 pm »
За да печелите от лотария, е необходимо в друго да губите .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #2827 -: Ноември 09, 2015, 08:29:12 pm »
Защото аз важното го казах вече,трябва натална комбинация от поне три сигнификатора,подкрепени по прогресия 3 пъти,1път по дирекция,някаква лунация за предпочитане СЗ активиращо някои от сигнификаторите,транзити от някои от сигнификаторите към наталните,за предпочитане по-тежки към по-бързи,и въобще доста се задейства картата,колкото по-вече-по-голяма печалба,по-вече емоции и трансформации ::)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2828 -: Ноември 09, 2015, 08:29:55 pm »
Ох, Хепи :) Аз пък имам утре - Слънце върху Венера - това не значи ли да получа пати от работа? Слънцето е Ул и е в 10 дом, а Венера е в 8 дом, У2 и У7  ::)

Съвпадът прави тригон с АС с Хирон на него и секстил с ДС с Юпитер на него, както и квадрат с Луната  :)

Не ми изглежда дребосъчеста работа, но нямам хрумвания от сега :)  А паралелно - тр. Венера прави секстил с нат. Сатурн  ::) И двете Венери утре - и транзитна и натална ще са в екшън  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2829 -: Ноември 09, 2015, 09:44:27 pm »
Ох, Хепи :) Аз пък имам утре - Слънце върху Венера - това не значи ли да получа пати от работа? Слънцето е Ул и е в 10 дом, а Венера е в 8 дом, У2 и У7  ::)

Съвпадът прави тригон с АС с Хирон на него и секстил с ДС с Юпитер на него, както и квадрат с Луната  :)

Не ми изглежда дребосъчеста работа, но нямам хрумвания от сега :)  А паралелно - тр. Венера прави секстил с нат. Сатурн  ::) И двете Венери утре - и транзитна и натална ще са в екшън  ;D

Ха, аз този транзит го споменах ей така, за приказка :) - няма как един бърз транзит да докара нещо особено, освен ако не задейства естествено голямото :)

при мен реално се прояви, като шефа подписа едно споразумение, което касаеше моите финанси - не са допълнителни пари, а просто изчистихме едни негови каши, при които имаше опасност, един ден аз да пострадам парично. Но днес, като никога досега той беше по-сговорчив .... за което съм много благодарна .... беше си ми зор :)  -  Венера е в 3 дом, У4,11, а Слънцето е У2.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2830 -: Ноември 10, 2015, 12:19:12 am »
Вече съм почти сигурна-асц везни
Днес нещата са мъч мъч бетър-като почнеш от това, че уискито е придружено от домашен сладолед

Започвам да се замислям дали имам индикации за пиянде :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2831 -: Ноември 10, 2015, 02:40:42 am »
Вече съм почти сигурна-асц везни
Днес нещата са мъч мъч бетър-като почнеш от това, че уискито е придружено от домашен сладолед

Започвам да се замислям дали имам индикации за пиянде :)
Пияндетата не са ли с поразен Нептун в 6д?
тр Венера на асц квадрат натална Венера У1 на Иц- какво лошо в това, човек да му отпусне края  отвреме-навреме с кулинарна глезотийка, като например сорбета (уф, че ми се досмукаа)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2832 -: Ноември 10, 2015, 02:02:18 pm »
Ох, аз имам събитие по венерините въпроси. Съвпада на тр.Слънце с нат.Венера в 8 дом и това, че Меркурий е на няколко градуса. Както и тр.Венера в съвпад със СЛВ и Марс след тях от 7 дом - квадрат със Слънцето ми. Нат. и тр. Меркурий са в секстил  ::)

Направо съм в шок, още не мога да се опомня. Получих най-директното и възпитано, аргументирано и т.н. предложение за интимност. Останах безмълвна и ме срина. Никога не ми се е случвало някой да е толкова откровен и директен.  Отнесе ми се главата от изненада и шок .... направо не знам какво да кажа. Да не говорим, че никога не съм имала връзка, авантюра или каквото и да е на работа, не съм гледала на колега с такива очи - работата винаги е била просто работа... Аз си мислех, че може да касае пари заеми ... тя пък Венера не се прояви по 2 дом, който управлява  ???

Венерата ми е прободена в 8 дом, по Меркурий е красивото изложение. Стелиумът в 7 дом квадрат на слънцето ми ме изкара от равновесие, а  СЛВ разклати ценностите, които съм имала.
« Последна редакция: Ноември 10, 2015, 02:18:53 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2833 -: Ноември 10, 2015, 07:56:13 pm »
За да печелите от лотария, е необходимо в друго да губите .

ами да де губиш пари за фиш,билет от лотарията

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Събития и транзити
« Отговор #2834 -: Ноември 10, 2015, 08:31:40 pm »
Мерси, Дракониада :)
Аз (както винаги :) ) съм си съвсем хармонична когато другите правят каквото искам  :D

Да, това си е съвсем везнишко  :012:

Глей как ти просветна от един тронов управител, представяш ли си каква е виелица при рачите асценденти - перманентен месечен цикъл.
De omnibus dubitandum est