Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845287 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2910 -: Ноември 25, 2015, 03:39:33 pm »
Няма ретро-планети в момента (е, освен Уран), а при мен от вчера е стълпотворение на телефонно/скайп/вайбър контакти с хора, с които отдавна не съм имала контакт :) - не е кой знае какво събитие - просто прави впечатление .... с повечето от тях си мислех, че съм прекратила взаимоотношения, но се оказа, че не е така :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2911 -: Ноември 25, 2015, 04:57:13 pm »
Няма ретро-планети в момента (е, освен Уран), а при мен от вчера е стълпотворение на телефонно/скайп/вайбър контакти с хора, с които отдавна не съм имала контакт :) - не е кой знае какво събитие - просто прави впечатление .... с повечето от тях си мислех, че съм прекратила взаимоотношения, но се оказа, че не е така :)

Виж къде ти е тр. СЛВ . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2912 -: Ноември 26, 2015, 08:52:28 am »
Виж къде ти е тр. СЛВ . :)

На ИЦ :) - ама всички пък наведнъж, в един ден  ???

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2913 -: Ноември 26, 2015, 08:55:01 am »
Сатурнов, юпитеров тип ли са и по сатурновите или юпитеровите теми от рождената ти карта ? Аспектират ли ти натала Слънцето, Меркурий или Сатурн, Юпитер  ? Има мунданно каре между Меркурий и Нептун, което малко поставя общуването в мъгла. На 26 ноември има пълнолуние.

част от тях по Сатурн, други по Меркурий/Венера. Как така да ми аспектират натала - имаш предвид синастрията? Чак толкова не ми се търси :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2914 -: Ноември 26, 2015, 08:55:36 am »
Имам проблем и моля за помощ - дали се вижда в картата - нищо по темата не откривам, а изобщо търся ли и където трябва :( .

Имам проблеми на работа с един колега. Не работим заедно, нямаме никакви допирни точки. Обаче ме е вдигнал на мушка и ме преследва супер нахално и обсебващо. От дума не разбира, нито от възпитано отношение. Няма усет за мяра.

Директно му казах, че никога не съм имала връзки на работа и няма да имам. Е, все едно съм казала - давай, давай, продължавай ... :(

Какво да гледам за такива проблеми - квадрат, опозиция, куинкокс - по Венера, Марс, У8?
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #2915 -: Ноември 26, 2015, 09:12:28 am »
Имам проблем и моля за помощ - дали се вижда в картата - нищо по темата не откривам, а изобщо търся ли и където трябва :( .

Имам проблеми на работа с един колега. Не работим заедно, нямаме никакви допирни точки. Обаче ме е вдигнал на мушка и ме преследва супер нахално и обсебващо. От дума не разбира, нито от възпитано отношение. Няма усет за мяра.

Директно му казах, че никога не съм имала връзки на работа и няма да имам. Е, все едно съм казала - давай, давай, продължавай ... :(

Какво да гледам за такива проблеми - квадрат, опозиция, куинкокс - по Венера, Марс, У8?

Транзитен Плутон върху натален Мерукрий, У7, транзитна Лилит върху нат. Плутон в 7 дом, тр. Слънце, у6, секстил К12, тр.Уран куинконс К7, дирекционен Марс съвпад натален Сатурн, у11 и 12 в 5 дом. Сигурно има и други :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2916 -: Ноември 26, 2015, 09:14:13 am »
Дали посочените от мен транзити ти аспектират рожденната карта ?

аха, сега те разбрах - Слънце - не, Мерк/Сатурн - нна 1 гр след Вертекс и 1гр полусекстил към К5.
Юпитер е по-бавен - не знам дали от него може да стане - в 3 дом, на минутки от Уран - единия е У6, другия У8 :), леко преминал секстил с Нептун в 5 дом, У10

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2917 -: Ноември 26, 2015, 09:22:14 am »
Делфинче, благодаря  :) Ще се опитам пак да съм категорична днес, дано пълнолунието да ми помага :)

Днес ми е часа при психолога, Имаме голям напредък у дома, ако сега трябваше да си записвам час - нямаше да го направя, но сигурно ще ми даде хубав импулс - та ще ида :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2918 -: Ноември 26, 2015, 09:22:47 am »
Имам проблем и моля за помощ - дали се вижда в картата - нищо по темата не откривам, а изобщо търся ли и където трябва :( .

Имам проблеми на работа с един колега. Не работим заедно, нямаме никакви допирни точки. Обаче ме е вдигнал на мушка и ме преследва супер нахално и обсебващо. От дума не разбира, нито от възпитано отношение. Няма усет за мяра.

Директно му казах, че никога не съм имала връзки на работа и няма да имам. Е, все едно съм казала - давай, давай, продължавай ... :(

Какво да гледам за такива проблеми - квадрат, опозиция, куинкокс - по Венера, Марс, У8?

тр СЛВ в 7 дом, квадрат Слънце, У6
тр Уран, У12 тригон Луна в 6 дом, У5
тр Юпитер в 7 дом, секстил/тригон нодална ос, квадрат Марс в 3 дом, У1

и може най-така - Плутон, У8 сменя дом :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2919 -: Ноември 26, 2015, 10:14:08 am »
О, да :) Тези квадрати наистина са показателни, особено тр.СЛВ квадрат Слънце У6 в 10 дом. Този човек предлага да ставаме семейни приятели ?!?! за да имаме "повече"поводи да се виждаме. Аз да съм приятелка с жена му, той с мъжа ми и зад гърбовете им "да се забавляваме" - чак ми става отвратително, като го пиша. Буквално ме стресира с ценностната си система и честно казано след всички безумни оферти - мога да очаквам всичко :(
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #2920 -: Ноември 26, 2015, 10:16:03 am »
Мисля, че няма лесно да се откаже.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2921 -: Ноември 26, 2015, 11:14:17 am »
На ИЦ :) - ама всички пък наведнъж, в един ден  ???

..към 3-ти дом. Това е Стрелец/Юпитер- прекалено много . Меркурий/3-ти дом  прекалено е важен за теб в картата ти и когато е активиран, в случая е бил осветен ...има резултат.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2922 -: Ноември 26, 2015, 11:19:37 am »
За синастрията на Алена:

е как да няма - виж му къде е СЛВ с Уран :) - точно, разкрепостени сексуални отношения :) - по-нататък не съм гледала, но и Луна/Сатурн повтарят квадрата на твоята към нодалната ти ос.

Щом и жена му те ухажва, ясна е работата ...... :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #2923 -: Ноември 26, 2015, 11:26:48 am »
Тригон на марсове и тригон на негова венера с неин марс. Хади сега, нямало нищо  :P
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2924 -: Ноември 26, 2015, 11:30:06 am »
Интересно, синастрията има фигура хвърчило, с връхна точка Плутон и на двамата :)