Автор Тема: Пълнолуние в дева на 18.03.22г  (Прочетена 14663 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние в дева на 18.03.22г
« Отговор #30 -: Март 18, 2022, 08:07:17 pm »
Сафо, да, всичко е цикли. Ние, тук, коментираме Слънчево-лунния цикъл, но не и този, който повтаря фазата на Луната, че се е появила на същото място, преди 25 г .
В коментара ми по темата Новолуние Риби 2022 г, ми направи впечатление, един път статуса на Юпитер и затова го коментирах като "ялово"  Втори път Марс, затова го разчетох като "падане на нечия глава със статус на свещен, важен човек ". И наистина, се оказа ялово заложеното/посятото. Сега се осъществява заложеното по новолуние, а прогнозираното по пълнолуние, предстои.
Може да върнеш 4 г назад и да видиш, тогава как са били поставени Юпитер и Меркурий, както и коя планета/- и са били ъглови, фазови, с достойнства в тези лунации и сега същите как действат. Така започваш да следиш развитието на процесите, кога и как започват, за да знаеш какво от тях ще кулминира/осъществява.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в дева на 18.03.22г
« Отговор #31 -: Март 20, 2022, 12:57:04 pm »
http://victoryastro.blogspot.com/2022/03/blog-post_17.html

Марс в същия момент е в напрегнат аспект с Уран, което създава риск при боравене с електроуреди, с оръжие, нещастни случаи в авиацията, както и с автомобили на пътя.

https://blitz.bg/svyat/izvnredna-situatsiya-ss-samolet-na-blgariya-er-izletyal-ot-sofiya-km-madrid_news875085.html

Български самолет е кацнал аварийно в Ница тази събота. Това става ясно от информация на сайта „ФлайтРадар24“.

Самолетът „Ембраер“ на „Бългерия Еър“ е излетял в 13:27 часа от София в посока Мадрид, но вместо да кацне в испанската столица в 18:10 часа по разписание, към 15:15 часа машината се отклонява от маршрута си и намалява височината, на която се намира, уточнява bTV.

По първоначална информация екипажът на самолета е подал сигнал за тревога заради разхерметезиране на самолетната кабина.

В 15:45 часа самолетът е кацнал аварийно в Ница във Франция.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние в дева на 18.03.22г
« Отговор #32 -: Март 20, 2022, 01:55:14 pm »
Аз това не бих го нарекла нещастен случай.
Акрукс , крфиш ме, няма лоша реклама! ;)
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в дева на 18.03.22г
« Отговор #33 -: Март 20, 2022, 03:01:35 pm »
Аз това не бих го нарекла нещастен случай.
Акрукс , крфиш ме, няма лоша реклама! ;)
хах, благодаря!
Не го причислявам към нещастните случаи, макар че реално за много хора си е било нещастие, защото съм летяла до Мадрид и знам как при закъснение на полета се объркаха плановете на много хора, например синът на възрастно семейство ги чакаше с изненада – купил билети до Канарските острови и изтърваха полета, защото закъсняхме около  3ч. от обявения час на пристигане от София, по план нашият полет беше директен, но са решили да ни обединят с полет до/от Барселона.
Иначе точната дума е авария, така съм го описала този аспект в следващата статия за пролетното равноденствие, но понеже я публикувах вчера в късния следобед, исках са избегна подобни коментари, че съм го написала постфактум :)
« Последна редакция: Март 20, 2022, 03:06:58 pm от akruks »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние в дева на 18.03.22г
« Отговор #34 -: Март 20, 2022, 08:10:33 pm »
В статията точно това пише- не се счита за авария.
Неприятна ситуация, но на фона на случващото се , нищо кой знае какво.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в дева на 18.03.22г
« Отговор #35 -: Март 21, 2022, 07:13:20 pm »
В статията точно това пише- не се счита за авария.
Неприятна ситуация, но на фона на случващото се , нищо кой знае какво.
В понеделник, 21 март, в южната част на Китай, в планински район в окръг Тенг в градския квартал Ужоу, автономен район Гуанси Джуан, се разби Boeing 737 на China Eastern Airlines . На борда на самолета е имало 132 души - 123 пътници и девет членове на екипажа. Копирано от standartnews.com


Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние в дева на 18.03.22г
« Отговор #36 -: Март 21, 2022, 10:27:46 pm »
Е, това вече влиза в статистиката, звездите са на твоя страна!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние в дева на 18.03.22г
« Отговор #37 -: Март 22, 2022, 10:18:34 am »
Поприключваме с карантинните и ограничителни мерки. След две години мелодрами, остават само маските, моя лична драма, макар толерансът да е все по-голям, вече можеш да се разходиш в Кауфланд в непромоционален ден и без лигавник като не впечатлиш никого. Можете ли да прогнозирате кога официално маските ще станат по желание?
Плутон аспектира пълнолунието от 9 дом, отварят и университетите.
А Стар е голяма работа!
Люба, интересно питане относно Маските. Не можем да прогнозираме кога ще приключи конфликта между Русия и Украйна, въпреки, че се знае началото, та за маските е почти невъзможно. А всъщност като дата някой помни ли началото на задължителния бал с маски? И все пак, мое мнение е, че когато Уран влезе в близнаци, аксесоарите за лице ще претърпят фиаско, или с други думи, ще сменяме имидж в раменната област, ръцете, китките и езикът... Цикъл уран/Венера сега през август може да раздвижи нещо.
« Последна редакция: Март 22, 2022, 10:53:41 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в дева на 18.03.22г
« Отговор #38 -: Март 22, 2022, 11:12:48 am »
Е, това вече влиза в статистиката, звездите са на твоя страна!
то пък едни звезди... с това мое Слънце в падение  :)

Аспектът иначе е глобален, на лично ниво няма как да е щастлив човек, макар с екзалтирано Слънце в Овен, когато около него има мъка...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние в дева на 18.03.22г
« Отговор #39 -: Март 22, 2022, 01:36:42 pm »
18 март, пълнолуние
Предполага се, че пълнолунието е някакъв предвестник на това, което има вероятност да повдигне като тема предстоящото слънчево затъмнение в Телец. И ще има отзвук в следващите три месеца. Пролетта започва на фона на това пълнолуние. То може да се реализира и чрез Венера - Уран символика. Актуалният цикъл Венера - Уран и предстоящото слънчево затъмнение в Телец, споделят един и същи градус.


Пълнолунието от 18 март може да се реализира и с условия и обстоятелства с Марс - Уран специфика. Действия подвластни на импулса, импровизацията, нетрадиционния подход. Ескалиране и отпушване на натрупано напрежение, разчупване на статуквото.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Пълнолуние в дева на 18.03.22г
« Отговор #40 -: Март 23, 2022, 06:26:45 am »
Сафо, след няколко седмично лъкатушене на иди ми-дойди ми от тогавашната власт, ако помните, мисля, че окончателно от 30 март 2020 беше прието задължително маски и вътре, и вън, махане на пейки в парковете и пр. безумия (леле, и сега не ми се вярва на тотал щетата), която сме преживели. Оттогава маските вътре не са падали. Но не съм убедена, че това е хепибърдея на маските.
24 февруари е РД на войната, нали?
Тук може да се разгледа и картата на Зеленски. Чудих се защо ми е толкова симпатично това момче, куражлия, има топки, той бил водолейко и веднага всичко е мен завибрира. Шегата настрана. Луна Уран е бесен тигър, не е по дългите уговорки, едва ли му помага на масата с преговорите. Ще спретна карта със солар в друга тема да видим защо така му започна новата слънчева обиколка. Данните са от астрокома.
Сатурн у8 затваря тао по уран -луната  и застава на мц, не му е лесно. Вероятно оттам идва къпането в кръв. Утвърди се като лидер, дори бившите му критици признават смелостта му сега, прочу се, получи уважение. Като го гледам ми прилича на снимка на наши възрожденци, млад човек с идеали, паднал в боя.
« Последна редакция: Март 23, 2022, 06:32:28 am от Люба »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние в дева на 18.03.22г
« Отговор #41 -: Март 23, 2022, 06:51:28 am »
За Зеленски,като зелен сертификат ми звучи,и въпреки ,че по тази карта асц му е съвпад с Луната ми,не е мой тип човекът.Опозиция по оста 1/7,3/9.А заточения Сатурн упр.на 10ти дом,дали е добре паднал долу.....?Меркурий упр.1ви е в 8ми дом.И лъвската Луна в екстремен квадрат Уран-ток го бие по главата ,като актьор не съм го гледала,но ще му дам един голям - за изпълнение на президентска роля.Всъщност ,затъмнението близнашко е било на асц му.
Заточено Слънце съвпад Венера опозе Марс колко сили има,със заточени диспозитори?
Моли се за оръжие,моли се за помощи,моли се за намеса,финанси и какво ли още не.