Автор Тема: Новолуние 1 април 2022г.  (Прочетена 13372 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #15 -: Април 02, 2022, 06:50:11 am »
Всеки един стелиум в Овен е хубав, Овенът е виталност, живот, винаги личи, пък нека да дразни. В група хора бързо можеш да се ориентираш къде е Овена, освен ако рогата му не стоят закачени на нечия етажерка. Но ти това го знаеш много добре.
Сега не е хубав заради Хирон, както написах. Нищо с Хирон не е хубаво, винаги е половинчато, горчива глътка.
Люба,интересно това с Хирон,защото аз не му обръщам достатъчно внимание,а ти и за солар на сина ми ,беше подчертала този аспект.
И като за овенско новолуние-огън,взривове,пожари,гръм и мълния,градушки.......в световен мащаб.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #16 -: Април 02, 2022, 06:28:59 pm »
Привет,

При мен е в 11ти дом, съвпад със Слънце, Юпитер и СЛВ.
Днес бяхме на кръщене на 2 годишния син на кумът ни, който живее в Англия.
Малкия е роден на 1.04-ти и съответно беше още от вчера супер неспокоен и нервен.
Разбира се и днес не беше по-различно и най-накрая го оставиха вкъщи и майката ревна, защото и се провалиха плановете.
Но пък гостите си изкараха добре.
Имаше и още 1 дете на 1год, което е родено на 11.04, но беше много послушно и едно 5 месечно бебе, което също прибраха, че беше време за следобеден сън.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #17 -: Април 02, 2022, 07:32:10 pm »
Всичко отново започва от Изток... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #18 -: Април 03, 2022, 12:07:08 pm »
Цитат на: Сафоlink=topic=1413.msg202174#msg202174 date=1648063633
Люба,интересно това с Хирон,защото аз не му обръщам достатъчно внимание,а ти и за солар на сина ми ,беше подчертала този аспект.
И като за овенско новолуние-
Предполагам, че си го засякла някъде Хирон, щом отбелязваш сега това. За мен той хич не е за подценяване и неслучайно един прост астероид излиза автоматично в астрокома.
Иначе всички си имаме някаква собствена 'стрология. Аз например се учудвам на акцента, който поставяш върху всеки един мунданен планетарен цикъл, както и беше написала скоро нещо в стил, че синастрията е нищо, а за мен тя определя дори предпочитанията ми за водеща на новинарска емисия, нежели за реални седмодомци. Едва ли имаме бъдеще на работно място с ненасинастрен вземащ решенията.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #19 -: Април 04, 2022, 11:08:36 am »
В 4- ти дом, точна опозиция с нат. Плутон.
Тази година големи точности, голямо нещо.
Корея,бях останала с впечатление,че си асц рак?
Правилно си запомнила, ама аз нали съм бльон.. С транзита на Плутон върху Мерка- още по- голям станах.
В 10- ти дом ми е лунацията, да.
Точно на деня правихме едно обучение с колегите, решено в последния момент.
Беше много емоционално, защото освен темата му, засегнахме и личните приноси, мненията за другите и това как те виждат другите и какво ценят в теб. Шефката ни е Скорпи и много емоционално се получи, аз не съм  от ревливите, но половината се оказаха.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #20 -: Април 05, 2022, 03:51:10 am »
Цитат на: Сафоlink=topic=1413.msg202174#msg202174 date=1648063633
Люба,интересно това с Хирон,защото аз не му обръщам достатъчно внимание,а ти и за солар на сина ми ,беше подчертала този аспект.
И като за овенско новолуние-
Предполагам, че си го засякла някъде Хирон, щом отбелязваш сега това. За мен той хич не е за подценяване и неслучайно един прост астероид излиза автоматично в астрокома.
Иначе всички си имаме някаква собствена 'стрология. Аз например се учудвам на акцента, който поставяш върху всеки един мунданен планетарен цикъл, както и беше написала скоро нещо в стил, че синастрията е нищо, а за мен тя определя дори предпочитанията ми за водеща на новинарска емисия, нежели за реални седмодомци. Едва ли имаме бъдеще на работно място с ненасинастрен вземащ решенията.
Със сигурност.На 4*в овен е.Ако го директирам е точен квадрат Слънце сега.
Относно синастрия,ако имам страхотна такава с Брат Пит например,но едва ли ще го срещна някога,И какво от това,че Синастрията е перфектна?Разглеждам прогресивен комбин,композит.Дирекционни планети съвпад с натални партньорски ,ще ни срещнат по един ,или друг начин.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #21 -: Април 05, 2022, 07:28:24 am »
Хм, че каква е разликата синастрия с Брат или дирекционни към натални, щом и в двата случая друго предполага дали ще си Анджелина? Но пък синастрията е индикатор дали ще го харесваш или ще предпочиташ Анджелина. И ако теоретично се срещнете, дали ще се харесате.
Питането за хармонични отношения като залог за бъдеще с някого минава през разглеждане на синастрия. А това дали има живот и с лоша синастроя, ами има, ама всвки си бере гайлето и на сатурновите цикли много лъсват нещата.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #22 -: Април 05, 2022, 08:14:20 am »
Няма разлика. Едното е потенциал за взаимодействие - синастрия. Синастрични прогресии и дирекции към натал - момент във времето, в което може да се получи някакво взаимодействие, обмен, допирна точка, с някаква спефика, по един или друг начин. Развитие и разгръщане във времето на синастричен потенциал. С подходящите тригери.
Наблюдавайте си такива интеракции със знайни Вам лично и незнайно лично дори случайни хора и ще установите, че на енергийно ниво сте под въздействието на тази интеракция, която "променя пейзажа".
« Последна редакция: Април 05, 2022, 08:51:29 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #23 -: Април 05, 2022, 06:22:23 pm »
Оспамихме темата новолунна,но синастрията е чудна работа,щото, ако ми е писано да се влюбя на 20г.е едно,а на 50г.съвсем друго.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #24 -: Април 13, 2022, 04:12:17 pm »
Новолунието при мен е в 8д. – сутринта ми се обади една бабка, с която ходихме по екскурзии преди 5-6 години, докато нейният внук беше шофьор в туристическата фирма, за да ми каже, че собственика на фирмата са го намерили умрял и разследват причините за смъртта.
Досега при Лунация в 8д. все някой умира - било съсед или роднина, или обикновен познат, както в случая, който оставя две малки деца сираци...

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #25 -: Април 13, 2022, 06:11:07 pm »
Новолунието при мен е в 8д. – сутринта ми се обади една бабка, с която ходихме по екскурзии преди 5-6 години, докато нейният внук беше шофьор в туристическата фирма, за да ми каже, че собственика на фирмата са го намерили умрял и разследват причините за смъртта.
Досега при Лунация в 8д. все някой умира - било съсед или роднина, или обикновен познат, както в случая, който оставя две малки деца сираци...

akruks,

В събота ми съобщиха и на мен такава новина.
Мащехата на първата ми братовчедка от първия брак на чичо ми, е починала от рак в много силни болки.
Никой не е знаел за това, освен най-близките. Жената беше млада и много добра, остави 2 деца...
Тъжното е, че чичо ми има 3 брака и оставя след себе си само мъка.
Не мога да свържа събитието с домът в който лунацията попада в наталнат ами карта.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #26 -: Април 13, 2022, 10:47:37 pm »
Новолунието при мен е в 8д. – сутринта ми се обади една бабка, с която ходихме по екскурзии преди 5-6 години, докато нейният внук беше шофьор в туристическата фирма, за да ми каже, че собственика на фирмата са го намерили умрял и разследват причините за смъртта.
Досега при Лунация в 8д. все някой умира - било съсед или роднина, или обикновен познат, както в случая, който оставя две малки деца сираци...

akruks,

В събота ми съобщиха и на мен такава новина.
Мащехата на първата ми братовчедка от първия брак на чичо ми, е починала от рак в много силни болки.
Никой не е знаел за това, освен най-близките. Жената беше млада и много добра, остави 2 деца...
Тъжното е, че чичо ми има 3 брака и оставя след себе си само мъка.
Не мога да свържа събитието с домът в който лунацията попада в наталнат ами карта.
Събитието не те касае лично,за да е показано ,нямате кръвна връзка с жената.Но самия факт,че е съвпад със Слънцето ти и Юпитер,който вероятно е изгорен е достатъчен.Транзити към нат.Луна,Венера.Нали са водолейски,там е Марс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #27 -: Април 14, 2022, 04:21:36 pm »
akruks,

В събота ми съобщиха и на мен такава новина.
Мащехата на първата ми братовчедка от първия брак на чичо ми, е починала от рак в много силни болки.
Никой не е знаел за това, освен най-близките. Жената беше млада и много добра, остави 2 деца...
Тъжното е, че чичо ми има 3 брака и оставя след себе си само мъка.
Не мога да свържа събитието с домът в който лунацията попада в наталнат ами карта.
Чичо ти (брат на баща ти) е по твоя 6д., а неговата жена е по твоя 12д., Новолунието е в неин 12д. съвпад с Хирон и с Юпитер У8, У9, съУ12 за нея, да почива в мир!
« Последна редакция: Април 14, 2022, 04:23:19 pm от akruks »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #28 -: Април 18, 2022, 10:22:17 pm »
Поправете ме, ако бъркам, но, ако съм счупила глезен на нарастваща Луна, то травмата ще се развива и ще заздравее по-трудно.
Нали така?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #29 -: Април 19, 2022, 11:03:49 am »
Yaya, ани ако Луната е без курс, е бърза, в кой знак  ? Кой лунен ден ? По кое на денонощието се е случило. Дали, фазата на Луната е противоположна на наталната. Знаеш ли часът, когато си отишла при лекаря или е оказана лекарска помощ, за да се определи АСЦ ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“