Автор Тема: Пълнолуние 16 април 2022г.  (Прочетена 10369 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #15 -: Април 16, 2022, 10:40:16 am »
През 2014 г на същата дата, с какво се промени живота ви ?

Рени,
На този ден бях на обучение тип-парти и ме наградиха за най-много продажби на един серум против бърчки в цяла България. Имам даже и статуетка от "Оскарите" :D
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #16 -: Април 16, 2022, 10:46:26 am »
През 2014 г на същата дата, с какво се промени живота ви ?
ха, Рени, ти сериозно ли? На същата дата през 2014г.диспозиторите на лунацията са в други знаци. Нашите солари, годишни управители са други. Вероятно при много хора, тази дата е променила живота.

Сафо, кое във въпроса ми не е сериозно ? Това е цикъл. Новолунието през 2018 г е в същите градуси на Овен. Нали, една и съща точка/планета от картата са активирани.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #17 -: Април 16, 2022, 10:48:21 am »
През 2014 г на същата дата, с какво се промени живота ви ?

Рени,
На този ден бях на обучение тип-парти и ме наградиха за най-много продажби на един серум против бърчки в цяла България. Имам даже и статуетка от "Оскарите" :D

Чудесно и браво !  ;)
fortunades, значи имаш активация на оперативна точка в картата ти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #18 -: Април 16, 2022, 11:12:22 am »
През 2014 г на същата дата, с какво се промени живота ви ?
ха, Рени, ти сериозно ли? На същата дата през 2014г.диспозиторите на лунацията са в други знаци. Нашите солари, годишни управители са други. Вероятно при много хора, тази дата е променила живота.

Сафо, кое във въпроса ми не е сериозно ? Това е цикъл. Новолунието през 2018 г е в същите градуси на Овен. Нали, една и съща точка/планета от картата са активирани.
Да, една и съща точка в натала, но нали той прогресира, транзитите са други.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #19 -: Април 16, 2022, 08:39:21 pm »
Пълнолунието е в критичен градус, вероятно темите, които ангажира да търпят крах, кризи.
Понеже това са моментите, когато се правят избори и се вземат решения, може да се съобразим със знаковата квадратура Меркурий-Сатурн, съвпада Уран-Меркурий, Сатурн-Меркурий, че няма да почиват на добре обмислена основа, стабилност и материално изражение със знак плюс, не и без санкции, прекъсвания. Може да се отложат решенията, които са радикални, когато е по-спокойна обстановката.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #20 -: Април 16, 2022, 09:15:54 pm »
През 2014 г на същата дата, с какво се промени живота ви ?

Рени,
На този ден бях на обучение тип-парти и ме наградиха за най-много продажби на един серум против бърчки в цяла България. Имам даже и статуетка от "Оскарите" :D

Чудесно и браво !  ;)
fortunades, значи имаш активация на оперативна точка в картата ти.

Рени,
Това означава ли че и днес или за някакъв период от време, би трябвало пак да се прояви този аспект с положителен аспект или нещо по-значимо в живота ми? Ако съдя по аспектите в това Пълнолуние, по-скоро става въпрос за темите по отношение на работа, бизнес, договори, защото моят проект, най-накрая започна да се движи в положителна посока, който включва онлайн търговия на продукти за здраве.
Преполагам, че Венера и Луна във Водолей в 10-ти дом имат значение, които пускат секстили към 7ми дом към Уран и Сатурн(което е пак договори), в Стрелец, което пък е свързано с чужбина, както и е в случая, а У6 ми е във Везни.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #21 -: Април 17, 2022, 05:56:40 am »
През 2014 г на същата дата, с какво се промени живота ви ?
А защо на същата дата? Пълнолуние и пълно лунно затъмнение имаше на 15 април 2014г.
Не помня точната дата, но по това време някъде станах член на литературно сдружение, което ме насърчи да издам първите поетични книги, за моя сметка, разбира се - в моя 2д попада ЛЗ, на градуси от моята Венера

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #22 -: Април 17, 2022, 09:30:47 am »
В точен съвпад с АЦ.
Вече не знам какво да очаквам, след като успях така да си натроша крака, че да имам пластива, 7 пирона и един медиален винт или какво там беше...
Това трябва да е някаква дирекция, която от 2г се опитва да ме унищожи, не само транзити. Или Уран върху Венерата.
Мамицата му, ще мине и той.

Профекционна Луна и АСЦ, къде са и как са поставени техните управители в солара ?
Първо виж наталните им позиции, какво обещават. Дирекциите времето, когато конкретна сфера в живота обещава събитие.
В Лунациите има Луна, нали ?
Я, сега, да проверим колко издържат на "право куме в очи", огнените ти Луна и Марс- що не си седнеш на д*то, малко не си затраеш ? Нали, слушаш Вселената, ползваш бог, молитви и други такива - има ли намесата на "нож", някъде си наклонила везните прекалено силно ?  ;)
Ти си третият човек, който ми казва да си седна на Дто и да се кротна малко.
А уж мислих, че съм се смирила след миналата година.
Профекциите не са ми много ясни.
Не виждам какво ще решава относно отношенията ми с хората това пълнолуние. Че и каре с Плутон.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #23 -: Април 17, 2022, 10:11:08 am »
Този градус на лунацията може да е съдбовен за голяма част от народонаселението, защото от днес живите и активните много имат там натален тежкар и дори два - около 40-те Юпитер, Сатурн, Плутон, 50те Уран, каре Сатурн,, преди това Нептун, опозиция Сатурн... А и в Тао от онези прочути 4 хубавеца, които преди едно Сатурново преместване донесоха на света ген. Мутафчийски и Сие.
При мен е в ъглов дом, хваща съдбовен натален аспект и е с добри чувства с оста 4-10, затова и двете споменати от Рени дати 2014 и 2018 ги помня с добър период по тези теми. Днес съм на никъде, но вътрешно готова за промяна 4-10 и ще чакам "да дойде денят", както ни плашише учителката по математика с деня на контролните.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #24 -: Април 17, 2022, 11:28:56 am »
Споменах тази дата защото е част от цикъла Слънце-Луна,  с лунации по оста Овен-Везни, които са в близък градус. Трябва да активират едни и същи точки в рамките на 18-19 г, лунния цикъл.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #25 -: Април 17, 2022, 11:38:34 am »
Около тази дата резервирах екскурзия за Санторини, на която си изкарах перфектно. Помня, че искахме Италия, нямаше никъде места , защото датите бяха началото на май и успяхме с последните две места за тази.
Бях влюбена във връзка, която вървеше ОК.
Други конкретни спомени нямам.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #26 -: Април 17, 2022, 08:30:16 pm »
През 2014 година изчезна брат ми, но това беше на 19 юни, а не през април.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #27 -: Април 20, 2022, 01:07:02 pm »
Попада в мой 6ти дом. Тригон Меркурий, секстил Венера и квадрат МЦ-ИЦ.
Котаракът ми се влоши и днес след пълна кръвна картина, биохимичен анализ и предвид възрастта му стана ясно, че му е дошъл краят и най- добре за него ще е да го не го мъча. От години съм в стрес след всяка криза, която прави. Този път обаче не ми дават никакви шансове с тези резултати. Всички органи вече отказват. Аз ,уж, приемам разумно всичко, но започвам да изпадам в паника какво ще правя без него.  :'(
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #28 -: Април 22, 2022, 08:26:28 am »
Стана така, че покрай студеното време настинах и имам хрема, а пълнолунието ми е в 8 дом в секстил с нат. Нептун съУ1 в 10 дом.