Автор Тема: Пълнолуние 16 април 2022г.  (Прочетена 9943 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Пълнолуние 16 април 2022г.
« -: Април 07, 2022, 09:10:29 pm »
Пълнолуние в 26° 45' на Везни

В картата за София попада на К12 и заформя Тау квадратура с Плутон У1

Пълнолунието при мен е във 2д. на 8°  от Венера, а при мъжа ми прави квадрат със Слънцето в Козирог

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #1 -: Април 07, 2022, 11:40:30 pm »
Това вече заформя тау с наталната ми опозиция Мерк/ Сатурн, попада в мой 5- ти натален дом. Явно съм много загубена, щом на предното бях писала , че го заформя това ТАУ  , а то са били секстили.
 Много съм залюхана напоследък, ама много , тъй ще да е от Плутоня върху Мерка ми.
« Последна редакция: Април 07, 2022, 11:42:05 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #2 -: Април 08, 2022, 05:36:45 am »
При мен в 6ти дом ,тригон Слънце.
В картата асц скорпион и Марс в 4ти ниско долу ,в риби не е добре поставен,нощна карта.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #3 -: Април 09, 2022, 10:49:14 am »
В 4 дом е при мен, квадрат с Асц. ???

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #4 -: Април 15, 2022, 04:10:35 pm »
Привет,

При мен също както при Сафо е в 6 дом и имам хубави секстили към Венера, Луната в 10-ти и секстили към Уран и Сатурн в 7-ми дом.
Започнах работа по мой онлайн проект и чак сега има раздвижване, така че очаквам следващата седмица да се стартират нещата успешно.

 :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #5 -: Април 15, 2022, 05:53:04 pm »
При мен в 6ти дом ,тригон Слънце.
В картата асц скорпион и Марс в 4ти ниско долу ,в риби не е добре поставен,нощна карта.
за сметка на това Регул е на МС и подкрепя военната кариера, адвокати, банкери, духовници и др., като допринася за постигането на висока социална позиция, значително надхвърляща първоначалното ниво

Марс на IC имаше в картата за Ухан, когато пламна с коронавируса

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #6 -: Април 15, 2022, 10:21:06 pm »
В точен съвпад с АЦ.
Вече не знам какво да очаквам, след като успях така да си натроша крака, че да имам пластива, 7 пирона и един медиален винт или какво там беше...
Това трябва да е някаква дирекция, която от 2г се опитва да ме унищожи, не само транзити. Или Уран върху Венерата.
Мамицата му, ще мине и той.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #7 -: Април 15, 2022, 10:30:18 pm »
Това вече заформя тау с наталната ми опозиция Мерк/ Сатурн, попада в мой 5- ти натален дом. Явно съм много загубена, щом на предното бях писала , че го заформя това ТАУ  , а то са били секстили.
 Много съм залюхана напоследък, ама много , тъй ще да е от Плутоня върху Мерка ми.
Ден преди събитието установих, че съм тотално фалирала и с 5 лв налични.
Толкова харчене на пари, угаждане , широкопръстие и щедрост от моя страна историята не помни. :D
Странното е, че не ми пука и се чувствам доволна, защото обикновено изпитвам угризения в такива случаи.
« Последна редакция: Април 16, 2022, 12:55:58 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #8 -: Април 16, 2022, 06:33:22 am »
При мен в 6ти дом ,тригон Слънце.
В картата асц скорпион и Марс в 4ти ниско долу ,в риби не е добре поставен,нощна карта.
И на к11 в солара.Прибрах родителите от болницата,но все още не се чувстват добре.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #9 -: Април 16, 2022, 10:03:07 am »
При мен в 6ти дом ,тригон Слънце.
В картата асц скорпион и Марс в 4ти ниско долу ,в риби не е добре поставен,нощна карта.

Защо ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #10 -: Април 16, 2022, 10:04:32 am »
През 2014 г на същата дата, с какво се промени живота ви ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #11 -: Април 16, 2022, 10:34:01 am »
При мен в 6ти дом ,тригон Слънце.
В картата асц скорпион и Марс в 4ти ниско долу ,в риби не е добре поставен,нощна карта.

Защо ?
Рени, нощна карта, нощните планети над хоризонта, нали така беше?
Марс е малефик и на к4, ъглов. Това добре ли е? Какво е Марс? Мъжка планета, нощна, огнена. Във воден, женски знак.
Аварий, смърт, скандали, о хапване, обхождане, секс, агресия, катастрофи, инфекции, зарази.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #12 -: Април 16, 2022, 10:34:50 am »
В точен съвпад с АЦ.
Вече не знам какво да очаквам, след като успях така да си натроша крака, че да имам пластива, 7 пирона и един медиален винт или какво там беше...
Това трябва да е някаква дирекция, която от 2г се опитва да ме унищожи, не само транзити. Или Уран върху Венерата.
Мамицата му, ще мине и той.

Профекционна Луна и АСЦ, къде са и как са поставени техните управители в солара ?
Първо виж наталните им позиции, какво обещават. Дирекциите времето, когато конкретна сфера в живота обещава събитие.
В Лунациите има Луна, нали ?
Я, сега, да проверим колко издържат на "право куме в очи", огнените ти Луна и Марс- що не си седнеш на д*то, малко не си затраеш ? Нали, слушаш Вселената, ползваш бог, молитви и други такива - има ли намесата на "нож", някъде си наклонила везните прекалено силно ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #13 -: Април 16, 2022, 10:37:47 am »
През 2014 г на същата дата, с какво се промени живота ви ?
ха, Рени, ти сериозно ли? На същата дата през 2014г.диспозиторите на лунацията са в други знаци. Нашите солари, годишни управители са други. Вероятно при много хора, тази дата е променила живота.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 16 април 2022г.
« Отговор #14 -: Април 16, 2022, 10:39:44 am »
Сафо, така е, но малефика, който създава проблеми в нощна карта е Сатурн. Марс в Риби е в триплицитета си, а сега е със силен диспозитор. Да, това че, е ъглов, винаги ще носи със себе си, това, което изреди- но сега е подкрепен. Или, това,което се завоюва, даже и с положителна нагласа, след себе си ще носят разрушения.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“