Автор Тема: Пълнолуние и ЛЗ 16 май 2022г.  (Прочетена 13571 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Пълнолуние и ЛЗ 16 май 2022г.
« Отговор #30 -: Май 22, 2022, 02:21:35 am »
Да, много кръв по улиците и не само.
Не помня Луна Водолей да ми е била толкова тежка.

Това чудо докога ще продължава?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Пълнолуние и ЛЗ 16 май 2022г.
« Отговор #31 -: Май 22, 2022, 08:56:07 am »
Стреличка, аз пуснах сидерална карта,  затова.

Котката ми скочи на лицето и ми изподра очите, като Роки 2 съм.   ;)
Добре че, рефлексите ми работят- нямам вътрешни наранявания на очите. Никога досега не е правила така.
леле,ужас  :( не обичам котки, кучетата не хапят ръката,която ги храни
бързо да се възтановяваш
аха ,по сидерал

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние и ЛЗ 16 май 2022г.
« Отговор #32 -: Май 22, 2022, 03:20:28 pm »
В мой 5- ти дом, тригон към нат Сатурн У7,8.
Дето се казва, дойде края на мъките , т е ученето, и оттук нататък следват екскурзии, тържества, тийм билдинг и отпуск. Е, ще има и работа, но веселбите ще са повече.
Освен зачестили забавления по 5- ти дом- срещи с приятелки, шопинг, екскурзия на кратко разстояние , през последната седмица и неочаквани пари получих- от синдиката, където съм шеф, от несполучливи онлайн покупки- приятелка взе всичко наведнъж, от други места. Имаше и малко забивки , нищо сериозно- единият прекалено млад, другият- под моето ново. Успях истински да си почина без дразнители.
Общо взето приятни дни.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние и ЛЗ 16 май 2022г.
« Отговор #33 -: Май 22, 2022, 05:20:10 pm »
Много кръв по улиците- котки убити на пътя, гълъби, врабчета... :(
Рени,бързо възстановяване ти желая!А за многото кръв по улиците,които виждаш и раните,които си получила,нали трябва нещо да е задействано при теб от лунацията?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние и ЛЗ 16 май 2022г.
« Отговор #34 -: Май 22, 2022, 08:34:08 pm »
Стреличка, аз пуснах сидерална карта,  затова.

Котката ми скочи на лицето и ми изподра очите, като Роки 2 съм.   ;)
Добре че, рефлексите ми работят- нямам вътрешни наранявания на очите. Никога досега не е правила така.
леле,ужас  :( не обичам котки, кучетата не хапят ръката,която ги храни
бързо да се възтановяваш
аха ,по сидерал

Досега никоя от котките ми не е реагирала така ?! Ако живеех в 16 в. сигурно щаха да кажат вещите, че зъл дух се е вселил в котката ми.  ;)
О, кучето ми, сега, когато се опитвам да я реша, да я подсушавам след баня, тръгва да хапе ?!
Благодаря, възстановявам се. )))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние и ЛЗ 16 май 2022г.
« Отговор #35 -: Май 22, 2022, 08:35:54 pm »
Много кръв по улиците- котки убити на пътя, гълъби, врабчета... :(
Рени,бързо възстановяване ти желая!А за многото кръв по улиците,които виждаш и раните,които си получила,нали трябва нещо да е задействано при теб от лунацията?

Сафо, опитвам се да определя кои са показателите.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Пълнолуние и ЛЗ 16 май 2022г.
« Отговор #36 -: Май 23, 2022, 07:38:06 pm »
Пускам картата на дъщерята на моя приятелка. Направи ми впечатление кръста, който се заформя... Да ви кажа честно не знам какво да мисля.... Момичето чака работна виза, за което пусках хорарен въпрос. Надявам се да успее. Виждала съм карти, които извличат положителното от такъв кръст.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние и ЛЗ 16 май 2022г.
« Отговор #37 -: Май 24, 2022, 11:39:12 am »
Плъховете нали са по Сатурн, е наизлязоха, и в пряк, и в преносен смисъл.
Лунацията активира Сатурновия период, а Сатурн маркира посоката на събитията, в следващите 6 месеца.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние и ЛЗ 16 май 2022г.
« Отговор #38 -: Май 25, 2022, 06:15:08 pm »
Пускам картата на дъщерята на моя приятелка. Направи ми впечатление кръста, който се заформя... Да ви кажа честно не знам какво да мисля.... Момичето чака работна виза, за което пусках хорарен въпрос. Надявам се да успее. Виждала съм карти, които извличат положителното от такъв кръст.
Кръста остави, нали гледаме затъмнението, а то попада в неин 9д върху Юпитер, може да успее и получи визата.

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Пълнолуние и ЛЗ 16 май 2022г.
« Отговор #39 -: Май 25, 2022, 09:09:35 pm »
Да, така е, аз също го забелязах. Благодаря, akruks. Силно се надявам да си права. Просто исках да споделя картата в темата, защото ми се стори интересна, в подкрепа на мнението, че затъмненията в съвпад с  наши планети са белег за събития. Иначе много трудно му се получават нещата на това момиче, въпреки че има доста добри възможности. Но в крайна сметка й се получават - трудно и в последния момент...