Автор Тема: Новолуние 30 май 2022 г.  (Прочетена 4434 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Новолуние 30 май 2022 г.
« -: Май 29, 2022, 12:24:57 pm »
Новолуние 30.05.2022 г. в Близнаци 9°03'

PS. Видях, че никой не е пуснал тема затова реших да кача картата. Дано да нямате нищо против.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 30 май 2022 г.
« Отговор #1 -: Май 29, 2022, 03:20:58 pm »
 Благодаря за картата, романтика!

Новолунието е в точен тригон с моето Слънце, иначе попада в самия край на 9д. до МС


В картата за София също е в 9д. , което предполага нещо ново в съдебната система, висшите учебни заведения, отношенията с чужбина и чужденци, туризма и религията също

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Новолуние 30 май 2022 г.
« Отговор #2 -: Май 29, 2022, 04:08:21 pm »
romantica,благодаря за картата!
Новолуние съвпад Алдебаран.Знакът близнаци обозначава високи сгради и съоръжения,асансьори,пътища,автомобили,комуникации,училища.По 9ти дом е висшето образование,медиите(нещо ново),тесните специалисти,но по близнаци-като машинисти,ватмани,преподаватели,търговци,превозвачи.Асц е в дева,Меркурий е ретрограден,в аспект със Сатурн.Ще се говори упорито за нещо ,случило се преди,стари муцуни ще ни въртят изтъркани номера.Пълен 7ми дом.Нептун на к7,Марс и Юпитер в овен.Недоволство,нерви,раздути новини,цените нагоре продължават....На път,под път и над път-недоволство,дупки и неволи.А медиите са шмекери пълни,продажници.Внос/износ.Дела и документи,сделки и договори.Близнашки истории,с две лица.Регул на к12 ли е?И Слънцето в 9ти-ще ни замазват очите с царски особи и ритуали.ПУ. ;D
При мен е в 1ви дом,в хармоничен аспект с МС(тригон)и секстил ИЦ.Слънцето ми е упр.на 4ти,Луната на 3ти дом.Ще пробвам нещо ново ,вероятно по външния вид.В солара попада в 7ми дом.Пътувам непрекъснато,шофирам,комуникирам,започваме ремонт.Асц на лунацията е съвпад с натален Плутон в 5ти. :)
« Последна редакция: Май 29, 2022, 04:25:22 pm от Сафо »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Новолуние 30 май 2022 г.
« Отговор #3 -: Май 29, 2022, 04:38:12 pm »
Благодаря, Романтика!
В мой 12 дом, полусекстил с АЦ.
Тези дни се притесних малко, откривам си разни мини кръвоизливи по стъпалата и болящи синини по ръцете , без спомен да съм се удряла.
Събудих се и настинала , с мускулна треска, но вчера не се спрях.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 368
Re: Новолуние 30 май 2022 г.
« Отговор #4 -: Май 31, 2022, 08:38:01 am »
При мен е в 11, на 4 градуса от Венера, връх на йод, опозиция натална Луна. Напоследък забелязвам, че често има събития, които правят аспекти с натални планети.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Новолуние 30 май 2022 г.
« Отговор #5 -: Май 31, 2022, 10:10:19 am »
Новолуние в окото на Бика,съвпад с Алдебран/оста на инцидентите и катастрофите/ с ретро управител Меркурий съвпад с Алгол-нещо като втори опит да стартираш минало незапочнато ново начало,втори шанс на нещо отхвърлено,което да се реализира в периода до пълнолунието през декември в близнаци,меркурий е невидим в момента и текат скрити процесина осмисляне ,обръща се директен в квадратура със сатурн - финансова дисциплина и разумност,уреждане на стари задължения